One Tree Hill

  • 43 144
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 6 468
Седмия сезон е доста различен по мое мнение от останалите 6, даже все едно си е друг сериал.
С появата на новите персонажи живна, поне на мен 6 сезон ми беше доста скучен и мислех да се отказвам да го гледам, а в 7-я пак ме спечелиха.
Сега чакам с нетърпение 8-ми сезон, защото завърши кофти за любимите ми персонажи. Confused

# 691
  • Мнения: 348
Вече си имаме тийзър за осме сезон smile3501

http://www.youtube.com/watch?v=HaMdi1PmgIM

# 692
  • Мнения: 12

  bouquet

Брук с всеки сезон става все по-хубава  Flutter
А за Хейли много се радвам   Simple Smile

# 693
  • Мнения: 4 606
А защо ли арестуват Брук? Grinning Гадини мръсни, не дадоха нито Куин, нито Клей, но всички изглеждат щастливи, така че едва ли нещо лошо ще стане... Wink
Съгласна съм за Брук. Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 348
Тичка и на Брук по-светла коса! И Хейли е весела, най-сетне Wink

# 695
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Леле сега приключих 5ти сезон,на кого предложи Лукас  #Crazy Все си мисля,че не е на Брук тя чакаше обаждане за Анджи  Thinking
 Дано да е Пейтън  newsm18
 ooooh! сега чакам да ми се изтегли 6ти

# 696
  • Мнения: 12
ooooh! сега чакам да ми се изтегли 6ти

Гледай, гледай и ще разбереш, иначе ще ти се развали удоволствието   Peace

На мен нито един сезон не ми е бил безинтересен, всички ги изгледах с много голямо желание, но във всички много ме дразнеше Лукас, като някоя пчеличка само тичаше ту при една, ту при дгура, и всички бяха "единствената". Доста му се дразнех, но поне края беше както трябва  Simple Smile

# 697
  • Мнения: 26
Да! И мен това ме дразнеше при Лукас, както и Пейтън- ту беше влюбена в Лукас, ту не, а той беше с Брук и се получаваше гадно за нея. Иначе са хубави герои, но на моменти поведението им дразнеше. За мен Нейтън и Брук са най- добрите герои във филма. Хейли в 5,6 и 7ми сезон малко преиграваше като че ли, ролята й стана леко изтъркана.

# 698
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Изгледах първите 5 епизода от 6 сезон,радвам се, че е Пейтън,ама много драматизъм и психария бе,къде отиде сериалчето което ми действаше разтоварващо  ooooh! Сега и плаках за Кю,тази ненормалница бавачката ми вдигна  кръвното,(дано да е мъртва щото ..  #Cussing out) ,а да не говорим за Брук и "майка" й. Ей ква е тази жена бе  doh

# 699
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 Crazy направих си луд маратон през уикенда и снощи в 2ч  приключих 6ти сезон
Много ми хареса  smile3501 в началото ми тръгна малко кофти,но после  Simple Smile
До последно се чудех,Нейт ще го вземат ли в NBA  ooooh! очаквах пак да изпадне в някаква депресия и да сгорчи живота на Хейли и Джейми.
Радвам се Лукас,Пайтън и бебчето    Hug разбрах,че няма да ги има в 7ми сезон,мисля,че няма да ми липсват  Thinking

А Брук тя ми е любимка,дано нещата с Джулиан потръгнат  Praynig

Дан така го мразех този човек,но.... абе кофти, че кучето му изяде сърцето  Mr. Greenпроменил се е, но за такава постъпка не знам дали има прошка.Стана ми жал за него,но той сам си го направи.

Довечера ще си дръпна и 7ми да видим там кви ще ги сътворят  Simple Smile

# 700
  • Мнения: 12
Дю и преди ти казах, че няма отърване от Дан. Вари го, печи го, не умира тази гад \но в 7-ми сезон поне има някаква полза от него \   Peace
Гледай и после ще коментираме повече   Hug

Пейтън и Лукас ги няма, сигурно няма да се завръщат , но според мен тяхната история достатъчно се въртя и сука и да ги даваха още, щяха да са много банални вече.

# 701
  • Мнения: 4 606
Дам, и на мен не ми липсват Пейтън и Лукас, а и нали знаем, че са щастливи с бебчо и пр., няма какво да им гледаме повече. Аз до последно исках Лукас и Брук ама... Лукас не заслужава Брук, за нея някой като Джулиан е идеален. Heart Eyes
Каква беше ползата на Дан в 7-дми сезон, че забравих вече? Blush Аз неговите добрини не ги помня. Mr. Green Разкри онаЗ простата шматка, която казваше, че е спала с Нейт?
Днес гледах 1 епизод по Фокс Лайф, не знам кой беше точно, но е един от първите сезони. Анна и Лукас гледаха метеоритния дъжд, Брук и Феликс тъкмо започнаха с "облагите" и пр. Много приятно ми стана, осъзнавам, че мога да изгледам всички сезони отново на 1 дъх. Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 2 180
Според мен, тези които казват на Брук, че е арестувана, са стриптизьори.  Wink Нещо като моминско парти ще да е, нали е сгодена вече...

# 703
  • Мнения: 4 606
Ооо, да, не се сетих. Blush Поне за сватбата няма ли да върнат Пейтън и Лукас... Спомням си на нещо друго много важно пак ги нямаше... Tired

# 704
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Дан се е оженил за Рейчъл   Shocked  айде стига бе

Общи условия

Активация на акаунт