One Tree Hill

  • 43 140
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 12
Дан се е оженил за Рейчъл   Shocked  айде стига бе

 Laughing  Ти до къде стигна с гледането?

# 707
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Дан се е оженил за Рейчъл   Shocked  айде стига бе

 Laughing  Ти до къде стигна с гледането?

в началото   тъкмо изгледах 3ти епизод  -
някаква се появи и иска пари от Нейт,щото е бременна  ooooh!

има нови лица,тази Алекс Дюпре е голяма кривка   Joy  

Сестрата на Хейли,готина е явно ще замести Пейтън в приятелският кръг  Thinking А този агента,(че му забравих името) пък ще замести Лукас като приятел на Нейт

И кво е това шоу дет го води Дан,голямо театралничене, НЕ му вярвам  Naughty  Crossing Arms

# 708
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
преполових сезона   bowuu

ако ги нямаше Хейли,Нейтън и Брук,ще кажеш че друг сериал гледаш  yes

А Дан,чак ми идеше да го разцелувам   kiss  като разконспирира онази въртиопашка,  ooooh! Като се разделяше с Джейми на автогарата,чак ми се доплака.нито може да сподели радостта със сина си от сбъдването на най-голямато му мечта да играе във NBA,нито да се радва на семейство.кво нещо е да си провалиш живота само за един миг  Rolling Eyes Всъщност Дан е доста сложен герой  Thinking
 cry за Брук ми е много мъчно,защо така са я прецакали сценаристите,че не може да има деца,вярно има го в живота,но пък на нея все нещо не и върви.И много тъпо се разделиха  с Джулиан  ooooh!  той излезе като Лукас,голям приятел на всичко страдащо и не разбрано  Crossing Arms Но все си мисля,че се съберат отново,нали  Praynig
Мили много ме разочарова,мислях я силен човек,а тя кво се хвана с тези дрогирани манекенки  Naughty
Много ми хареса промяната във Виктория   Peace  
Нейтън е най-развилият се герой,от онова разглезено и арогантоно хлапе което мразеше брат си -до истински мъж   Crazy  
последната сереия която гледах(14  Thinking)  всичко вече е тип-топ,очаквам някоя нова драма,но откъде ще изскочи заекът не  се зане  Mr. Green

Аре до скоро,като приключа окончателно със сезона,пак ще пиша

# 709
  • Мнения: 4 606
Не ме интересува колко сложен герой е Дан, никога няма да му простя убийството на Кийт, а и всички други мизерии, а още по-малко да го съжалявам! Crossing Arms bash

# 710
  • Мнения: 12
В последната серия всичко е наред , само като изключим последните 30 секунди, които развалиха епизода и ни държат в напрежение цяло лято   Confused

# 711
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Как можа така да свърши сезона не е честно всичко вървеше идеално,дано не е смъртоносно  Praynig
 #2gunfire тая не я ли вкараха в лудница малииииииииии бясна съм

# 712
  • Мнения: 348
Момичета, днес вечерта е била премиерата на осми сезон, очаквам утре да има клипче в ютуб вече Hug

# 713
  • Мнения: 12
Айде на товия сезон!   Party  Ето първи  ЕПИЗОД   Crazy

# 714
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 ooooh! Божке добре,че напомнихте,че аз си мислех нещо като дата 21    bouquet

# 715
  • Мнения: 348
Благодаря за линка! Момичета, трябва да помислим за нова тема, тази скоро ще свърши Wink

# 716
  • Мнения: 4 606
Как е епизода, разкажете малко. smile3508

# 717
  • Мнения: 348
Слабичък по мое мнение, но винаги е така с първите епизоди. Поставиха обаче няколко интересни момента  за по-нататък, има какво да се гледа Grinning Нещо, което мога да ти разкажа и което няма да развали гледането и изненадите е, че Джейми разбра, че Хейли е бременна и взе да задава логичния въпрос за бебетата и откъде идват, което шокира мама и тате  Laughing

# 718
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Как е епизода, разкажете малко. smile3508

Предполагам те вълнува това което се случи на финала на мин.сезон  smile3505  Mr. Green

Иначе ми хареса,надявам се да е по -динамичен с напредването на сериала  Wink

Кога е позволено коментирането  Thinking

# 719
  • Мнения: 4 606
Като излязат субтитрите предполагам. Simple Smile

Аз го прегледах набързо... ужасно свърши. Close Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт