"Защо жените не бива да са шофьори"

  • 1 400
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 295
Катаджията подава на борец новото му свидетелство за шофьор:
- Заповядайте книжката си за правоуправление! Честито!
- А по завоите кой ще кормува, бе шефе?!?! - пита новозавършилият любител шофьор.

# 16
  • Мнения: 1 014
Много забавни историйки  Laughing. Развеселихте ме  Laughing

# 17
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ето една истинска историйка от преди няколко дена :

Майка ми си кара по Аспаруховия мост,и изглежда заради някакво състезание по бънджи скокове полицаи завардили и пропускат само по няколко коли и една такава голяма опашка се извила километър някъде, та качила се най сетне на моста и си кара в дясната лента спокойно на 3 метра някъде след една кола, а то кола до кола, не бърза жената да не направи беля, и по едно време я задминава една кола с група тинейджъри нетърпеливи да стигнат до гробищата, и и подвикват "лелче ти да не заспа на волана" и заминават, то в туй задръстване каде да бърза. След малко се чува звук някъде напред ДААААН и след малко пак ДААААН и така 10 - ина пъти, малка верижна катастрофа в лявото платно до нея, а тя спокойно си кара в дясното, а някъде по средата на катастрофата махнала за поздрав на бързащите тинейджъри и смачканата им кола.

Та мисълта ми е ако беше карала мъжката и тя щеше да е на опашката  Wink

# 18
  • Мнения: 936
Калима, много поучителна и истинска история. И аз обичам да карам така "бавно", пък който бърза за гробищата - прав му път.

# 19
  • Мнения: 5 103
Според мене обобщението жени не е точно, по-точно някой жени не трябва да са шофьори.
А за случката ми като си слага сенки да се тресне някъде, само да не утрепе някой овцата му с овца.
А за мудното каране и аз се дразня, като някой ми закара с 90 в лявото платно на магистралата и не мърда, защото му е трудно преустрояването Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 127
А статистиката май сочи че повечето катастрофи са направени от  МЪЖЕ .Що да не бива да сме шофьори?
Не разбирам всичко по устройството на колата---да ама моя мъж пък не знае как се пуска пералнята Laughing
Аз съм от малък град и няколко пъти ми се е налагало да ходя в София--оправяла съм се но малко по бавно(то ако знаеш къде се намира това дето го търсиш-ок)защото не я познавам столицата.И мога да кажа и друго--нека дойдат софиянци да шофират при нас---ми то всички знаци са откраднати.

# 21
Катаджии спират кола. Зад волана - жена.
Единия я подканя да слезе.
- Ако обичате да духнете...
Дамата се усмихва:
- На кого от двамата по-напред?

 Wink

# 22
  • Мнения: 13 512
А статистиката май сочи че повечето катастрофи са направени от  МЪЖЕ .Що да не бива да сме шофьори?
Не разбирам всичко по устройството на колата---да ама моя мъж пък не знае как се пуска пералнята Laughing
Аз съм от малък град и няколко пъти ми се е налагало да ходя в София--оправяла съм се но малко по бавно(то ако знаеш къде се намира това дето го търсиш-ок)защото не я познавам столицата.И мога да кажа и друго--нека дойдат софиянци да шофират при нас---ми то всички знаци са откраднати.
А, и софиянци няма да могат да шофират в Ракитово, защото трафикът е страшен   не биха могли да се оправят... newsm78 А ти успя да се оправиш в  София...еее, браво тогава!

# 23
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361


# 24
  • Мнения: 127
Преди един месец софиянец помете с джипа си семейство при нас.Майката и бащата оживяха-но бебето на 6 месеца нямаше тоя късмет.И това   защото  няма голям трафик-па той е свикнал с трафика-първа-втора-съединител и кво ли си е рекъл--б...х го в селото--може и да не спазвам знаци....
Във Виена без навигация не мажах да се оправя--просто се загубих.Преди да я включа-мислех че ще се оправя но неможах.Да ама и мъж може да се обърка-като отива за първи път.
Мисля че жените сме добри зад волана.

# 25
  • Мнения: 1 849
Мнооооооооооо сме добри, аз втора година без мъжът ми до мен не карам (той няма книжка) Laughing А София не мога да се оправя въобще без него, няма да казвам и кой паркира. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт