Готови сме света да преобърнем, бебче свое скоро да прегърнем! - Бебеправене 369

  • 25 962
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 073
Rave, заедно сме и на мен тази сутрин с ентусиазъм (мръсница) ме поздрави лелката. Писах на моето АГ да решава кога ще ме вика на фоликулометрия и съм се запасила с THE Гел. Милото е на СГ другия понеделник, леко се усещам как започвам да се попаникьосвам какъв ще е резултатът, нооо, здраве да е... каквото - такова. Ще го борим.
А относно темата мечтая си за 3 дечица Heart близнаци, тризнаци, поотделно, както реши. За мен да имаш братята и сестрите е най-важното и прекрасно нещо. Един ден, когато родителите ги няма на този свят, те си оставят заедно, подкрепят се. Друго си е да знаеш,  си имаш някой, с твоята кръв на когото можеш да се опреш.

Знам, че ще има скоро чертички в тази тема, чакам с нетърпение да ви изпратим Heart
Поздравиии!

# 376
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Не ми остава много време за четене напоследък, да не говорим за писане. Няма и с какво да се похваля освен това, месец след месец неуспех, позагубих оптимизъм. Ето сега пак чука на вратата лелята, а не е като да не поработихме по въпроса - гелове, календари и пр.

Както и да е, чакам положителните тестове от вас, имаме половин тема още!

Относно анкетата:) Аз искам 3 деца - първо исках 2 разнополови, после се родиха двете момчета, които обичам безкрайно и не бих заменила с никое момиче на света, а от 2 години насам силно ми се прииска и едно момиченце. Май не ми е писано, де, хич нямам време вече за съжаление.

Успех на всички, които си чакат датата за тест, стискам палци денонощно:)

# 377
  • Мнения: 2 523
Момичета, вие доста сте се синхронизирали. На колко хора им дойде тези дни!
Стискам палци да е за последен път преди една дълга почивка свързана с дебелеене. Flowers Four Leaf Clover

# 378
  • Мнения: 1 781
Аз викам вече малко и бременна синхронизация, че от последния водопад на + тестове мина много време и вече вървим в унисон със Сахара...

# 379
  • Мнения: 205
Здравейте момичета! Не съм писала от доста време, но Ви чета когато мога - така знам че не съм сама. Не знам дали ме помните, но октомври имах БХ и след малка почивка възобновихме опитите, но от тогава се усещам че съм постоянно напрегната, постоянно мисля (за това спрях да пиша, уж да не се вкопчвам, но уви.. ), броя дните, гледам календари, усещам "симптоми" и ето снощи лелката отново дойде по график. Много плаках и почти не спах, знам че трябва да съм спокойна - не съм.. какви ли не мисли са ми в главата.. последния месец беше труден - загубихме двама близки на семейството ни и това притеснение сигурно също си оказва влияние.. не знам какво да направя, АГ каза да съм спокойна, че всичко е наред и ще се случи.. Кога? Sad Покрай мен все бременни от "раз" - искали или не, деца, бебета,  на всеки се случва ами аз? не заслужавам ли? едно ми е болно, ревливо.. като почнат айде време ви е, какво чакате, деца се гледат докато сте млади (на 30 сме), следиш ли си овулацията, защо толкова слабееш, добре ли си, да не си болна, защо си с широки блузи - да няма нещо, защо не пиеш - да няма нещо.. ее казвам Ви на моменти, не искам да се виждам с никой, и се усещам как започвам да избягвам някой хора, да ограничавам излизания.. и добре че Ви има Вас.. Извинявам се за дългия пост ама ми е заседнала една буца в гърлото и не знам как да се справя с това напрежение. Хубав ден и стискам палци на всяка от нас, заслужаваме го, знам и вярвам че ще се случат нещата Hug Heart Kissing Heart

# 380
  • Мнения: 978
honeyy, все едно за себе си слушам, значи като почнат всички- айде оженихте се, айде внуци, еди кой си имал, колко сладко бебе е, виж те сами се гледат, виж то порастна, време ви е и не знам си още кво.. еми казвам само: ще видим.... Направооо не знам вече и аз..
А тва “ да няма нещо” направо ми е топ! Какво нещо да има- крокодил...

# 381
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Добро утро.
По въпроса за децата-като тийн мечтаех за 3-ма сина,даже имена им бях измислила.Сега обаче не искам повече момчета,искам поне още едно момиче, пък ако може нека да са  3-с 2 момичета,ама то е Божа работа...

# 382
  • Мнения: X
Никога не съм знаела колко деца искам. И сега не знам. Колкото даде дядо Боже. И на едно ще се радвам, пък ако има план за повече- да ги праща, ще си ги гледам и ще си ги обичам.

# 383
  • Мнения: 2 515
3 броя за Джулката, моля.
 
Статус на поръчката - Подадена
Данните се обработват.

Ще ъпдейтна при одобрение, после и за доставката.

Hug

# 384
  • Мнения: X
Ако може бърза доставка- до седмица най-много. Ще платя екстра, ако се налага. Чакам ъпдейт на имейла, за да си проследявам поръчката в реално време. Благодаря

# 385
  • Мнения: 5 073
Да се включа и аз. Винаги съм искала 3 деца, без значение от пола. Да , ама предвид възрастта ни , ще се радваме и на 1 , само да се получи.

# 386
  • Мнения: 2 161
Така и така сме почнали с лелите, да взема и аз да се включа. От нощес ме е почнала и в 6 часа вече станах хапчета да пия, че не се търпеше.
За броя деца... Мноооого дълго време не исках да имам. Ученето, а после и работата бяха приоритет. Последните години преди да се запозная с ММ не съм имала мъж до себе си. Сега с появата на подходящия човек се появи и желанието. Но и едно не можем да си направим.

# 387
  • Мнения: 424
Скрит текст:
Здравейте момичета! Не съм писала от доста време, но Ви чета когато мога - така знам че не съм сама. Не знам дали ме помните, но октомври имах БХ и след малка почивка възобновихме опитите, но от тогава се усещам че съм постоянно напрегната, постоянно мисля (за това спрях да пиша, уж да не се вкопчвам, но уви.. ), броя дните, гледам календари, усещам "симптоми" и ето снощи лелката отново дойде по график. Много плаках и почти не спах, знам че трябва да съм спокойна - не съм.. какви ли не мисли са ми в главата.. последния месец беше труден - загубихме двама близки на семейството ни и това притеснение сигурно също си оказва влияние.. не знам какво да направя, АГ каза да съм спокойна, че всичко е наред и ще се случи.. Кога? Sad Покрай мен все бременни от "раз" - искали или не, деца, бебета,  на всеки се случва ами аз? не заслужавам ли? едно ми е болно, ревливо.. като почнат айде време ви е, какво чакате, деца се гледат докато сте млади (на 30 сме), следиш ли си овулацията, защо толкова слабееш, добре ли си, да не си болна, защо си с широки блузи - да няма нещо, защо не пиеш - да няма нещо.. ее казвам Ви на моменти, не искам да се виждам с никой, и се усещам как започвам да избягвам някой хора, да ограничавам излизания.. и добре че Ви има Вас.. Извинявам се за дългия пост ама ми е заседнала една буца в гърлото и не знам как да се справя с това напрежение. Хубав ден и стискам палци на всяка от нас, заслужаваме го, знам и вярвам че ще се случат нещата Hug Heart Kissing Heart

Помня като слон Simple Smile и  разбирам до болка раздразнението и чувствата ти  след  тези нетактични подмятания...

И аз съм едно дете , отвратително е... най-лошото е че нямам и първи братовчеди и сещате се , отговорността на няколко къщи в един момент падна не мен , в смисъл гледане на възрастни баби и дядовци , чичо , вуйчо някои то които изпратих Sad  , като по малка нямаше с кого да си играя , да споделям , нямах по голям батко да ме пази или по малко човече което да пазя... за това казах че няма да остана с едно дете...

Скрит текст:
Когато първата мечта се сбъдна , поради тежко раждане ми казаха, че второ няма да мога да имам докато не ми направят конизация , за да оправят разкъсаната шийка. Беше голям удар за мен , депресии , рев , отдадох се изцяло на малкото съкровище , не следях нито цикъл , нито нищо докато един ден не реших да ставам военна. Дълга история , но за малкия ми съобщи Румен Радев , тогава беше командир на поделението в Граф Игнатиево , пак шок... Много тежка бременност , ходех като сянка , отслабнах с 16кг , не се разбирах с баща им...
След развода стоях дълго сама докато не срещнах правилният човек и така се зароди мечтата за една малка принцеса...

И бях казала , че ако до 2 години няма бебе си взимаме домашен любимец... Така се сдобихме декември месец с косматкото Марончо , мъж - вече кастриран Simple Smile имам нужда да обгрижвам за някого Simple Smile

Скрит текст:

# 388
  • Мнения: 103
Здравейте момичетаа,честитоо на виделите двете чертичкии а на другите късмет. Ние трети месец опитваме на 26 трябва да ми дойде (дано да не ми), от два дни ме пъва долу ниско сутринта се събудих в 5 и се чувствам адски отпаднало,дано този месец да ни се е получилоо 😊 пожалавам на всички да се похвалим с двете чертичкиии 😍❤

# 389
  • Мнения: 56
Honeyy, правила ли си тестове някакви? Хормони, а у?  Аз също миналият месец преживях БХ и като теб седя и се надявам на ново чудо.. Така че, те разбирам прекрасно.



Здравейте момичета! Не съм писала от доста време, но Ви чета когато мога - така знам че не съм сама. Не знам дали ме помните, но октомври имах БХ и след малка почивка възобновихме опитите, но от тогава се усещам че съм постоянно напрегната, постоянно мисля (за това спрях да пиша, уж да не се вкопчвам, но уви.. ), броя дните, гледам календари, усещам "симптоми" и ето снощи лелката отново дойде по график. Много плаках и почти не спах, знам че трябва да съм спокойна - не съм.. какви ли не мисли са ми в главата.. последния месец беше труден - загубихме двама близки на семейството ни и това притеснение сигурно също си оказва влияние.. не знам какво да направя, АГ каза да съм спокойна, че всичко е наред и ще се случи.. Кога? Sad Покрай мен все бременни от "раз" - искали или не, деца, бебета,  на всеки се случва ами аз? не заслужавам ли? едно ми е болно, ревливо.. като почнат айде време ви е, какво чакате, деца се гледат докато сте млади (на 30 сме), следиш ли си овулацията, защо толкова слабееш, добре ли си, да не си болна, защо си с широки блузи - да няма нещо, защо не пиеш - да няма нещо.. ее казвам Ви на моменти, не искам да се виждам с никой, и се усещам как започвам да избягвам някой хора, да ограничавам излизания.. и добре че Ви има Вас.. Извинявам се за дългия пост ама ми е заседнала една буца в гърлото и не знам как да се справя с това напрежение. Хубав ден и стискам палци на всяка от нас, заслужаваме го, знам и вярвам че ще се случат нещата Hug Heart Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт