Готови сме света да преобърнем, бебче свое скоро да прегърнем! - Бебеправене 369

  • 25 963
  • 743
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 523
Влизам  влизам! Двуседмичното чакане започва. Ще гледам да не го мисля много. Ще се опитам да не се вманиачавам, но дали ще успея..

Момичетата с процедурите трябва да се похвалят скоро. Чакаме валеж от ++++++++
Heart Decoration

# 406
  • Мнения: 821
Ние сме почивка, нямам нищо за споделяне. Този месец пропускаме и ще пускам изследвания на разни хормони, витамини... Занимавам се с отслабване, сега с това съм се амбицирала, да съм по-здрава и във форма за бебето. Гледам си малкия мъж и се настройвам да бъда щастлива с това, което имам. Стискам палци скоро да се напълни темата с положителни тестове! Аз ще мога да се включа с тест чааак през април 😟 Дано тогава да е положителен, макар че вече и положителните тестове не ме радват и успокояват 🥺

# 407
  • Мнения: 867
И аз няма с какво са св похваля.
Не(чакам) на 26. Ако поне не е станала работата се моля Да ми дойде наистина на датата, че съм на преглед на 4 ден от МЦ. Да проследят тази така висока лигавица 😔😔😔
Общо взето ММ и кумата ми са на мнение, че повече никога нямало да ми дойде 😂😂😂
Не знам какво им става, никога не са ми говорили така . Казват, че имат някакво чувство. А да видим.
Значи ако познаят, по 5 лв почвам да събирам за гадетелски сподобности 😂😂😂. Ще ми дойдели нямали 🤰🏻
Ох смея се аз, ама хич не е смешно. 😬😬😬

# 408
  • Мнения: 385
Ето и аз влизам. При нас днес излязоха резултатие от излседванията на ММ, в които търсеха бактерии и други гадости. Всичко е отрицателно, за щастие. Сега се надявам нашият уролог по-бързо да даде становище, та да комплектоваме документи за ЦАР.
На мен днес ми приключва Ц и се настройвам за игри.

# 409
  • Мнения: 978
Аз имам още само утре до датата, вече не издържам.( въпреки че корема си ме понаболява чат-пат), ама да видим

# 410
  • Мнения: 1 781
И аз нямам какво да докладвам. Чакаме О и се тъпчеме с добавки. ММ вече има за всяко време на деня хапче, на гладно, с храна, преди лягане, хапче, прахче, капсула, на кратко вика “във всяка свободна минута се пие добавка, вече спокойна мога да не ям, приемам всичко необходимо, като космонавт се чуствам” Joy

# 411
  • Мнения: 293
Здравейте,и аз съм тук и съм добре,нищо ново.Да се надяваме, че тази тишина е затишие пред буря(от положителни тестове)😁
Наистина е тишина .
Момичета влезте поне да кажете ,че сте добре .
Аз минах прегледа всичко изглежда наред , даже имам доминантен фоликул , който според АГ до 2-3 дни ще се спука . Не съм се успокоила все още , сега чакам изследванията,  дано и те да са добре .

# 412
  • Мнения: 666
Момичета, не знам от къде ми хрумна да си премеря температурата и хоп 37,1. Като цяло като имам толкова, дори 37.00 ми е зле, а сега съм си съвсем добре. Чакам моите мъже да се приберат и от нямане какво да правя видях термометъра и реших да премеря. Имам болки в гърдите, но аз всеки път имам, и придърпване ниско в ляво. Имам още 6 дни до М. Знам, че се самонавивам, ама поне да си помечтая...
Днес бях на дъъълга разходка по слънцето, та може и от това да е тази температура. Ще видим!
Бебеправещите жени не трябва да остават сами през втората половина на Ц. 🤣

# 413
  • Мнения: 1 132
И аз ви чета, ама няма какво да споделя. Чакам си 29ти мирно и кротко 😂 Само нещо много взе да ми се доспива, има няма 16:00 и ми иде да ударя една глава на бюрото Wink

# 414
  • Мнения: 2 490
От няколко дни не съм се включвала, защото няма и какво ново да кажа. Кротко си чакам М, по план след 6 дни. Гърдите и корема ме болят и се чудя дали няма да подрани. С моя смачкан фоликул не мисля, че има на какво да се надявам този месец.

Скоро половинката приключва чудодейните добавки и се чудя дали има смисъл да даваме 110лв за нова СГ, след като сме тръгнали да правим инсе.

Опитвам се да не мисля за това, защото съм се вманиячила на тема бебе.

Уж всичко е наред, а бебе няма, фоликула ми бил смачкан, накратко депресията ме гони вече.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 21:30 от Пълнолуние

# 415
  • Мнения: 198
Сменям работата в момента и основно с това съм ангажирана .Този месец бях болна, мъжът ми също. Един опит на датата на овулация. Нямам време да влизам в темичката, вечер хвърлям по едно око.

# 416
  • Мнения: 1 751
Привет, не съм се включвала във вашата тема, само ви чета от скоро. Опитвам да събера яйцеклетки за инвитро, но вече и на това не се надявам. Този месец вместо пункция правих инсеминация. На прегледа преди пункция имаше "малко останало от Ф" и затова сменихме плана, не мога да кажа дали О е била малко преди това или е предстояла в часовете покрай пункцията... Предната вечер усетих някакви болки. ЛХ беше висок преди да сложа цетротида, имах и овитрел, но очаквах да изпуснем нещата. А 2 дни преди овулация и ден след инсето - домашно. Така де, този месец се опитах да я приклещя колкото мога, ако е имало нещо качествено във фоликула. На 38 съм, с изчерпан резерв. Така че съм скептично настроена, тичам след последния влак. Сега слагам утрогестан 3х1 и се чувствам доста "предменструално". Тест ще правя след понеделник (колкото по-късно, толкова по-добре). Успех на всички и бързо да ви се случат нещата!

# 417
  • Мнения: 514
Ех, мили момичета нека и аз да се отчета. Днес стартирах с проследяване на доминантен фоликул за инсеминацията и кръвна проба имах. 10-ти ден съм. Еми, няма още доминантен фоликул. Някаква кистичка се мъдрила. Но пък съм имала хубава бройка. Май броеше антралните. Така каза, че ще брои фоликули. Следващо проследяване ще имам в събота. АМХ ми е 7.5. Преди година беше 5 и нещо. Добре ли е това, не е ли добре не знам. Говори за добър ЯР, но пък дали не е много високо. Момичета знаете ли колко дена преди да настъпи О вече трябва да се вижда, ако има доминантен фоликул? И другото което се чудя какъв ли е шанса да преборим лоша морфология с инсеминация? Нали се избират най-добрите плувчета? Какво знаете вие?
Иви, няма твой пост, който да не ме е разсмял или усмихнал. Много готина енергия имаш. 🤗
Никол, не знам какво да ти кажа, миличка. Наистина звучи обезкуражаващо да знаеш, че и при поредния положителен тест не може да се зарадваш. Тук сме с толкова различни съдби. Едни губят ембриончетата рано, други въобще не могат да стигнат зачеване, трети пък борят МФ, ох и какво ли още не, да не изреждам. Но целта ни е една и всяка една от нас по един или друг начин ще си постигне мечтата. Само без да се отказваме. Може да си променим нагласата и да станем поне по-спокойни по темата, но никакво отказване. Така, че трябва да има причина да се случва така при тебе, търсете я и нещата ще си дойдат на мястото.
Mrs. Cherry, дано са ти вярни усещанията. Стискаме палци!!
Извинявам се за дъъъългия пост. 🙂

# 418
  • Мнения: 1 132
Кали при мен на 9ти ден нищо не се виждаше, на 13ти вече се беше оформил и на 16ти правихме инсе /същия ден беше О/.

# 419
  • Мнения: 131
Здравейте, най-накрая мога да се присъединя към редичката на бебеправещите. Отдавна ви следя. Накратко за мен на 22 съм, имах кухо яйце миналия януари(2019). От този месец се решихме да правим сериозни опити. Последен М на 16.02. Средна продължителност на цикъла 26-28 дни. Имам лек проблем с щитовидната жлеза(доста малки кистички, но без хормонални изменения). Ами това е от мен.

Общи условия

Активация на акаунт