Изневерих

  • 15 164
  • 249
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 112
Базила много ти благодаря. Знам че това е най-правилното което мога да направя. Знам че той ме обича с цялата си душа, сега е съсипан. Дано може да ми прости и ми даде шанс. За него ще направя всичко и ще гледам само да го радвам напред.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 38
Според мен просто му обясни как се чувстваш и му покажи, че искрено съжаляваш. Може и да не ти прости, но може пък и с времето да разбере, че не си искала да го нараниш наистина и да ти прости. Дай му време, но в същото време се опитвай да го спечелиш отново, просто не бъди прекалено настоятелна. Пожелавам ти успех и дано наистина си осъзнала колко грозна постъпка е това.  И според мен това, че си му признала означава, че наистина го обичаш този човек и съжаляваш за постъпката си, това е първата крачка! Малко хора биха си признали такова нещо, това показва, че въпреки всичко си добър човек. Бъди силна.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Дай му време на човека да се осъзнае. В момента най-досадното нещо, което може да направиш е да му се лепнеш отгоре и през минута да повтаряш как съжаляваш, колко го обичаш и как искаш да ти прости. Мъжете не обичат такива неща, а и това си е натиск.

Поне така бих се чувствала аз на негово място.

# 18
  • Мнения: 866
Спокойно не се имай за най-голямото чудовище на света, защото и много други хора са правили тези грешки. Не забравяйте, че ние все пак сме сексуални същества, тези неща са много силни, понякога може да се случи и без да сме го целели.

Все пак се вижда, че ти много съжаляваш за това, защото този мъж с който си изневерила, той не е по-добър от мъжа ти. Сега дори още повече си разбрала какъв мъж си имала и какво си изгубила.
Много двойки обаче са успявали да преодолеят такива моменти, било дори и със помощ от семейни терапевти. Процеса към възвръщане към доверието ще е бавен, но не е невъзможен.

Такива връзки могат да оцелеят след изневери, ако е имало силни и истински чувства от двамата. Факта, че той ти е казал, че му трябва време е много показателен, той със сигурност не иска да те губи повярвай. Не пришпорвай сега нещата, наистина му трябва малко време да се отърси от шока.

# 19
  • Мнения: 112
Много ви благодаря на всички за съветите. Нямаме деца, но се обичаме. Ще му дам време да помисли какво иска и как иска да продължи живота си. Надявам се да ми прости но каквото и да е решението му аз трябва да го приема.

# 20
  • Мнения: 11 566
Офф.
Л., прежали го тоя най накрая и стига пуска глупави теми да те жалят потребителите с новия ник.
Това, което ти пишат съм ти го казвала по телефона, че и там досаждаше, но е друга тема.

# 21
  • Мнения: 112
Знам че ме обича и заради това си заслужава всички усилия. Вчера получих паник атаки и му писах че се чувствам зле. Той дойде да говорим, плакахме, гушна ме, но си личи колко много го нараних. Разбирате ли че аз не просто изневерих на него, аз изневерих на нас. Толкова много го обичам.

# 22
  • Мнения: 3 186
Защо изневери тогава? Flushed

# 23
  • Мнения: 112
Дари мисля че ме бъркате със някого. Аз със никой от форума не поддържам отношения, а пък телефонни номера е изключено.

# 24
  • Мнения: X
Ти си завършен егоист. Не стига, че гафът е твой, ами играеш и циркове и той трябва да те успокоява. Значи промених си мнението - по-добре е за него да бяга от теб, токсично ти е поведението. Аз, аз, аз.

# 25
  • Мнения: 7 263
Стана вече противно сладникаво.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Вече и аз мисля, че човека трябва да си хване пътя. Станало й зле и му писала да дойде да я съжалява. Горкия.

С още едно-две такива писания човека сам ще стигне до верния извод.

# 27
  • Мнения: 112
И аз не мога да отговоря на въпроса защо го направих. Скарахме се, но за бога това не ме оневинява по никакъв начин. Така го нараних...

# 28
  • Мнения: 11 566
Дари мисля че ме бъркате със някого. Аз със никой от форума не поддържам отношения, а пък телефонни номера е изключено.
Ми, добре. Досадна си, и затова спрях да ти вдигам. Едно и също мелиш от половин година.

# 29
  • Мнения: 63
Не мога без него, много съжалявам за това което му причиних. Аз съм най-голямата глупачка. Прецаках любовта на живота си за някакъв еднократен порив.

Ами тези неща се мислят преди това,а не след свършен факт. Вече каквото и да направиш, решението е в негови ръце. Като  човек,на когото са му изневерявали, ако наистина е било нещо еднократно,бих предпочела да не знам. Егоистично е да си признаеш,ако наистина не е било нищо по-сериозно от единия секс.Повярвай ми,това,което чувства партньора ти в момента е в пъти по-лошо от това,което чувстваш ти (безсъние,паник атаки и т.н). Помисли и над това дали ако евентуално ти прости,ти ще можеш да продължиш нормално същата тази връзка.
Съветите от рода на не го търси изобщо са крайни според мен. Да го търсиш нон-стоп също е другата крайност. Извини му се. Но от там нататък остави човека да реши сам за себе си какво иска. Постоянното търсене и хилядите извинения мен лично ме отблъснаха още повече. Не променят нищо.
Относно това,че полудяваш при мисълта,че той може да продължи сам и да срещене някой друг, мисля,че му дължиш това да стоиш настрана. Не бъди още по-голяма егоистка. Имала си своя шанс,пропиляла си го ( ако ти даде още един,чудесно). Всеки заслужава да бъде щастлив.Ако обаче не те желае в живота си вече,отдръпваш се и го оставяш да намери човек,които би го оценил навреме.

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 19:40 от Moraneze

Общи условия

Активация на акаунт