Изневерих

  • 15 162
  • 249
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 112
Прави сте за всичко, не заслужавам човек като него.

# 31
  • Мнения: X
Знам че ме обича и заради това си заслужава всички усилия. Вчера получих паник атаки и му писах че се чувствам зле. Той дойде да говорим, плакахме, гушна ме, но си личи колко много го нараних. Разбирате ли че аз не просто изневерих на него, аз изневерих на нас. Толкова много го обичам.


Щом те гушка, значи обмисля да ти прости!
Човек който няма да прости, не би дошъл пък камо ли да те гушка. Всичко ще се оправи, дай му време но все пак поддържай отношения.
Знам, че не звучи много добре, но ако може да се стигне до любовни ласки, след тях всичко ще е наред

# 32
  • Мнения: 112
Дари каква половин година? Случката се развива от седмица насам. Не ми вдигате ако искате и от година.

# 33
  • Мнения: 3 186
Звучи като манипулация.

Долина, нищо няма да осъзнаеш от случката, ако той прости и си останете заедно.

А той с какво е виновен?

# 34
  • Мнения: 866
И аз не мога да отговоря на въпроса защо го направих. Скарахме се, но за бога това не ме оневинява по никакъв начин. Така го нараних...
Не е точно така, защото някои жени биха потвърдили, че точно след скарвания жените са най-склонни да потърсят утеха при друг мъж и да се случи изневяра. Това ви е заложено в природата, вие в такива моменти, просто имате нужда от утеха и мъжете могат да направят това по-добре от колкото някоя приятелка. 

То е ясно, че ти не го приемаш за оправдание, защото съжаляваш и страдаш, но реално това е било голям фактор да се случи тази изневяра.

# 35
  • Мнения: X
Авторке, всеки прави грешки. Всеки заслужава шанс. Не говори глупости от рода на аз не заслужавам такъв добър човек!  Заслужаваш!

# 36
  • Мнения: 3 186
Какъв друг мъж, сталионе?

След скарване досаждам на мама, приятелки, тате - в този ред.

# 37
  • Мнения: 866
Знам че ме обича и заради това си заслужава всички усилия. Вчера получих паник атаки и му писах че се чувствам зле. Той дойде да говорим, плакахме, гушна ме, но си личи колко много го нараних. Разбирате ли че аз не просто изневерих на него, аз изневерих на нас. Толкова много го обичам.


Щом те гушка, значи обмисля да ти прости!
Човек който няма да прости, не би дошъл пък камо ли да те гушка. Всичко ще се оправи, дай му време но все пак поддържай отношения.
Знам, че не звучи много добре, но ако може да се стигне до любовни ласки, след тях всичко ще е наред
Индикациите, че е склонен да и прости са още от думите, че му трябва време, той явно също много я обича и навярно ще намерят път един към друг отново. Въпроса е обаче след като се съберат, че тя трябва да положи усилия да му върне доверието. Защото в противен случай, тези вечни съмнения от страна на мъже, могат да са много разрушителни за връзката. Също се отразяват и на интимните отношение, страстта намалява и се получава един омагьосан кръг Neutral Face

# 38
  • Мнения: 112
Знам че за някои от вас звуча лигаво, егоистично, манипулативно, приемам критиките ви. Не смятам че е нужно да се оправдавам. Сгреших признавам, допуснах огромна грешка и сега си плащам за това.

# 39
  • Мнения: 11 566
и защо му призна?

# 40
  • Мнения: X
Дайте му нужното време да преосмисли случилото се.  Сигурна ли сте, че наистина обичате този човек? Какво Ви накара да изневерите? Има някаква причина, дори да е несъзнавана на този етап. Когато една жена обича, няма нужда да изневерява. Но това е моята гледна точка и не е задължително да е вярна! Не Ви съдя. Всеки от нас допуска грешки. Може да е било временно увлечение!
Не се самобичувайте, толкова строго.
Оставете му време и пространство, а Вие се наплачете на воля, но в никакъв случай не го притискайте! Желая Ви, успех!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 36 601

Щото не можела да лъже, а той явно е надушил нещо и я е попитал.

# 42
  • Мнения: 866
Какъв друг мъж, сталионе?

След скарване досаждам на мама, приятелки, тате - в този ред.
Моля не слагай всички случаи под общ знаменател, това е голяма грешка на повече коментиращи.
Има жени, които примерно може да са имали някакъв ухажор било колега или друг и са спазвали границата, но след някакъв скандал скарване и ако все пак имат комуникация с даденият мъж, точно в този момент могат да го потърсят за утеха. Примери на такива случаи има безброй. Аз все пак говоря и по-принцип, дори и случая на авторката да е различен, това което казвам е вярно.

# 43
  • Мнения: 11 566

Щото не можела да лъже, а той явно е надушил нещо и я е попитал.
Цъ. Гризеше си я съвестта и беше въпрос на време да му каже.
Линче, душко, сорка.
Вземай се в ръце!

# 44
  • Мнения: 112
Bonbone да абсолютно съм сигурна че го обичам.  Нямам отговор на въпроса какво ме накара да го направя. Питам се хиляди въпроси и не намирам отговор. Защо го направих? Защо нараних най-скъпия за мен човек? Не мога да си отговоря.

Общи условия

Активация на акаунт