НУКК /Италианския лицей/ в Горна баня - мнения, подготовка, изпити - 3

  • 78 713
  • 776
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 198
Аз ще пиша след няколко дни, че в това време не мога да стигна до детската градина да вземе служебна бележка.. Ще е хубаво да проследим номерата като ориентир за броя деца.

# 391
  • Мнения: 16
Да, ние получихме номер 27. Пратиха ни номера на сметката, и инструкции за платежното. На 15.04 ще обявят списъка с групите и часовете по входящи номера.

# 392
  • Мнения: 6
Здравейте, след колко време получихте имейл, с входящ номер и с инструкции?

# 393
  • Мнения: 16
Здравейте, пуснах документите малко преди 10ч в понеделник, и ми върнаха отговор горе-долу по това време във вторник. Аз предварително си бях взела служебната бележка от градината, така че само попълнихме другите два документа. Но както виждате, за около един час след старта кой номер сме, аз лично очаквам отново около 500 деца да се борят за първи клас.

# 394
  • Мнения: 6
Ние сме номер 23, вчера в 9:20ч го получих(точно 24ч след подаването)

# 395
  • Мнения: 6
Благодаря, аз ги подадох вчера на обяд и днес получих номер 82...Май ще бъдат повече от 500, ако се съди по нашия номер 😁

# 396
  • Мнения: 6
Здравейте, а дали вече има информация колко паралелки първи клас ще има тази година? За да сме наясно колко деца ще приемат. Ние все още не сме подали, но към края на седмицата се надявам да успеем. Късмет на всички кандидати 😊

# 397
  • София
  • Мнения: 198
Доколкото разбрах ще са пак 3 класа - около 75 деца. Така са казали на моя позната, която е питала по телефона.
Днес получих номер между 125 и 130 (документите подадох вчера към края на деня) Wink Бързо се увеличава бройката...

# 398
  • София
  • Мнения: 438
Тази година най-малко се пише в темата и най-много кандидати ще има Grinning Може би в четвъртък ще подам документите. Ще споделя кой номер сме. Надявам се поне след изпита да има по-голямо споделяне относно задачите и трудностите, които са изпитали децата.

# 399
  • Мнения: 48
Здравейте всички. Simple Smile Колко кандидати ще бъдат....кой знае. Днес получих номер 160.Успех с подготовката на всички. Simple Smile

# 400
  • Мнения: 176
Здравейте,днес получихме номер 168 успех на всички дечица Simple Smile

# 401
  • София
  • Мнения: 2 630
Може би пак ще има доста кандидати, но за една седмица очаквах повече записали се. Дано тези затваряния да не се отразят на изпита.

# 402
  • София
  • Мнения: 198
Здравейте.
Исках да споделя, че имам излишни 2 нови книжки "Готови за училище" (1 и 2 част) на Надя Симеонова и едно ново копие с подвързия на "За бъдещите първокласници" (това е предходното издание на учебника на НУКК).
Ако някой има интерес, може да ми пише на ЛС Wink

# 403
  • Мнения: 176
А някой има ли текущата книга за НУКК от тази година?
В момента надали работи книжарницата?
Със всички азбуки и книга за бъдещия първокласник сме се сдобили само с текущата книга все още не сме.

# 404
  • София
  • Мнения: 198
А някой има ли текущата книга за НУКК от тази година?
В момента надали работи книжарницата?
Със всички азбуки и книга за бъдещия първокласник сме се сдобили само с текущата книга все още не сме.

За бъдещия първокласник е текущият учебник, който е и на сайта Wink Ако имате него, може би нямате тази от 2014 - за бъдещите първокласници.
Ако ви липсва последната, звъннете на телефона на книжарницата. Wink

Общи условия

Активация на акаунт