Хайде на театър - 7

  • 66 981
  • 740
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 9 558
Дали мога да се надявам Народния Театър да постави някои от кемерните постановки на голяма сцена?!
Така и не успех да изгледам Караконджул, а тази постановка ми беше в топ листа на желанията.

https://www.ploshtadslaveikov.com/voenniyat-teatar-otvarya-sred- … 8BPKF6jlF0ohMf9yI

# 526
# 527
  • София
  • Мнения: 5 190
Интересна програма на Сатирата Simple Smile
Най-после "Тиква" на голяма сцена!
Отивам на "Вечеря за тъпаци", падна ми пердето, гледат ми се Бърнев,  Сърменов,  Гърбов, Веселин Ранков.
Вече забравих, за над каква възраст беше подходящ?

# 528
  • София
  • Мнения: 3 479
Вчера си взех паричките за неслучилите се представления в Народния и Младежкия- 180 лв за 5 представления (цифра си е).
Не презаверяват. Имах билети за "Специални поводи" и исках да ги презаверя за 10.06 за откритата сцена на театър София- не можело, трябва да си купя нови билети (а билети има)... никаква гъвкавост и стиковане м/у отделните театри...

А така ми се ходеше на театър...

# 529
  • София
  • Мнения: 22 946
Аз ще ходя днес в ТБА и 199 да заменям билети, ще пиша какво са ми казали. Иначе взех билети за 20.06 за " Караконджул" в Народния.

# 530
  • Мнения: 2 364
Вчера си взех паричките за неслучилите се представления в Народния и Младежкия- 180 лв за 5 представления (цифра си е).
Не презаверяват. Имах билети за "Специални поводи" и исках да ги презаверя за 10.06 за откритата сцена на театър София- не можело, трябва да си купя нови билети (а билети има)... никаква гъвкавост и стиковане м/у отделните театри...

А така ми се ходеше на театър...
E, как да ви презаверят билети от постановка на Mладежкия театър за такива в театър Cофия, като всеки от тях е отделен културен институт Grinning (все едно да се иска замяна на стока от Била за стока в Лидъл). И защо това е пречка да си купите билет за постановката, която ви се гледа.

# 531
  • София
  • Мнения: 3 479
Постановката е на Младежкия (и аз имах билети за нея за април), просто актьорите ще я играят на откритата сцена на театър София.
Според мен могат да преведат парите (по банков път път примерно), вместо да ми ги върнат.

# 532
  • софия
  • Мнения: 25 458
Чамкория във Военната академия ÷ http://www.ticketportal.bg/podujatie_search.asp?ID=44798

# 533
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
златна си Simple Smile

# 534
  • софия
  • Мнения: 25 458
Ако не го бях гледала 3 пъти, щях да взема билети. Мнооооого добър Захари, много.

# 535
  • Мнения: 2 364
Постановката е на Младежкия (и аз имах билети за нея за април), просто актьорите ще я играят на откритата сцена на театър София.
Според мен могат да преведат парите (по банков път път примерно), вместо да ми ги върнат.
В този случай наистина е странно, че не презаверяват.

# 536
  • Мнения: 1 990
Имате ли опит с връщане на билети за МГТ Зад канала, купени от theater.bg?

# 537
  • София
  • Мнения: 22 946
В ТБА смених билетите за представление за програмата през юни.
 В 199 се касаеше за детско представление,казаха,че те ще са от октомври до май/юни следващата година. И че ще важат билетите, ще ги заменя като излезе програмата през есента.

# 538
  • София
  • Мнения: 6 675
В Операта ми предложиха 3 варианти за билетите - да ми върнат пари, ваучер или да купя билети да друго представление.

# 539
  • Мнения: 2 255
За опера може ли да питам тук? Дали има още билети за представленията в киноцентъра? Вчера избеснях да ми бъгва сайта и не можах да намеря телефона да питам.

Общи условия

Активация на акаунт