Какви витамини за тонус?

  • 1 279
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 598
Здравейте, можете ли да ми препоръчате нещо за повече сили и тонус...някакви добри витамини сигурно...благодаря!

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 23:34 от Не се сърди, човече

# 1
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Б комплекс?

# 2
  • Мнения: 960
Магнезий, витамин Д

# 3
  • Мнения: 281
Мултивитамин на Amway. По принцип съм твърдо против тях, но тези определено са много качествени без аналог според мен.

# 4
  • Мнения: 5 820
     Мултивитамини на Nature's Way. Доволна съм от тях. Има желирани хапчета, които се дъвчат. Това е по-удобната форма за мене, защото не мога да пия големи хапчета. От време на време ги приемам за 3 месеца.

    На Amway са много скъпи. Една моя позната приема мултивитамини на тази фирма. Сигурно ги приема над 10 години без прекъсване. Тя се изказва, че е доволна, но аз не вярвам, че са пък толкова специални пречистени.

# 5
  • Мнения: 281
Имах недостиг на витамин D и B12. Около 6 месеца взимам едни водорасли под формата на гел - руски. Изхвърлих всички други добавки, само от време на време прием на витамин С на Софарма инжекциония разтвор. Последните изследвания D ми е доста над минимума, а B12 дори го качих над нормата. Сега започнах Amway, ще видя какви резултати ще имам с тях. Напатила съм се с Centrum Multi.

# 6
  • Мнения: 1 271
Препоръчвам ти мултивитамините на  Now Foods. Аз и свекървата зарибих и сега е много доволна. Те са с най- високи стойности от повечето на пазара.

# 7
  • София
  • Мнения: 50
Препоръчвам ти мултивитамините на  Now Foods. Аз и свекървата зарибих и сега е много доволна. Те са с най- високи стойности от повечето на пазара.

Съгласна съм. Опитвала съм на Natures Way Алайв, пак стават.

# 8
  • Мнения: 1 271
Препоръчвам ти мултивитамините на  Now Foods. Аз и свекървата зарибих и сега е много доволна. Те са с най- високи стойности от повечето на пазара.

Съгласна съм. Опитвала съм на Natures Way Алайв, пак стават.

Да и те са много добри. Също така може да си вземеш и спирулина. Аз сега ползвам арония и коприва на прах и съм много доволна. Имат безброй качества, витамини и детоксикират, а и не са толкова силни на вкус като спирулината.

Общи условия

Активация на акаунт