Утре сутрин в "Тази сутрин" на бТВ

  • 2 465
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 532
Ихааа!Навивам часовника да не взема да пропусна.
Нямам търпение  Grinning
Успех!  Hug

# 16
  • Мнения: 1 278
Много сте мили, благодаря   bouquet

Досега си говорихме с д-р Анета, за да бъдем по-снхронизирани утре и да използваме по-добре времето, което ще ни дадат.

А сега полягвам, за да не си помислят зрителите, че кърменето и сенките под очите са едно и също нещо  Sick   Grinning

# 17
  • Мнения: 535
А, това трябва да се види! Непременно! Докато изпращам мъж0 на работа, ще ви гледаме с малък Владко Peace Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 288
А, това трябва да се види! Непременно! Докато изпращам мъж0 на работа, ще ви гледаме с малък Владко Peace Hug  bouquet

Ама Борко как се разприказва, а! Явно е съгласен с всичко, което казва майка му!  Joy Joy Joy

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 1 254
Браво на Деметра и Борко!
Беше малко, но от сърце!
МИсля, че се казаха най-важните митове Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 4 381
Бяхте страхотни! За малкото време, с което разполагахте, казахте важните неща. А малък Борко дори и попя Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 926
8 минути - кратко, но съдържателно!!!  bouquet Това, което трябваше да бъде казано, за да породи дискусия, беше казано!!! Прегръщам и Борко, и Майка му Hug и д-р Попиванова Simple Smile

# 23
  • Мнения: 288
Бяхте страхотни! За малкото време, с което разполагахте, казахте важните неща. А малък Борко дори и попя Simple Smile

 Peace  bouquet

# 24
  • Мнения: 47 995
гледах ви и бяхте супер! newsm74
браво!казахте много хубави неща за малко време! smile3501
а борко е много сладък!  love001

# 25
  • Мнения: 1 547
Страхотни бяхте!  Heart Eyes Борко е станал огромен  Mr. Green От какво ли?

Много добре беше! Яд ме е само, че ви орязаха заради Христина Христова, но ще и простим - и тя донесе добри новини!

# 26
  • Мнения: 532
Деметра,браво мила!
Как успя да се концентрираш и да укротяваш Борко!!!
Мен само ме доядя,че не се обадих на детската сестра от училище "Мама",което посещавах докато бях бременна.
Повтори ни по 100 пъти,хранене на 3ч и 6ч пауза и т.н.
Ако има други прояви,нали ще кажете ей.
Може би щеше да е хубаво да се изпише сайта на Лалече също.
Ама така се развълнувах Grinning

# 27
  • Мнения: 1 272
Хубаво е да се говори за тези неща в публичното пространство, но за съжаление ми се струва, че времето беше много кратко, за да се разбере казаното от неподготвените за това хора. И все пак  smile3501

# 28
  • Мнения: 1 503
Аз малко поздравих Деметра в другата тема,но нищо....Правя го и тук  bouquet

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Браво на вас   bouquet Много бяхте симпатични..когато казахте това за изключителното кърмене до 6-ти месец, много се развълнувах....имам чувството, че за пръв път се казва такова нещо в национален ефир......Или греша  newsm78........

Общи условия

Активация на акаунт