Момче или момиче???

  • 2 853
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
МОЯ иска моми4е,казва 4е като си представи  детето ни и си го представя моми4е.

# 16
  • Мнения: 1 289
Лично аз пък като разбрах ,че съм бременна си мисля ,че ще е момче.Но ако не се крие бебо в четвъртък ще видим дама или кавалер ще е.

# 17
  • Мнения: 271
аз исках момиче,а той момче и неговата мечта се сбъдна

# 18
  • Мнения: 516
Моят съпруг до последно ми казваше,, Все ми е тая да е живо и здраво...,, и в деветият месец като избирахме име той само женски имена казваше и се издаде че предпочита момиченце. А и аз до последно си знаех че ще е момиченце и интуицията ми  не ме излъга, имам прекрасна дъщеричка.

# 19
  • Мнения: 3 932
В нашто семейство тази с претенциите бях аз...не, че ме огря.

# 20
  • Мнения: 47 988
ние си имаме и двете- Party,и да ви кажа-и двете си ги обичаме безкрайно,не защото са момче или момиче,а защото са най-прекрасните и са си наши!!!
иначе покрай проблеми с втората бременност,се молехме само да е живо и здраво детенцето,и изобщо не мислехме за пола..

# 21
  • Мнения: 3 360
Без значение беше и за него и за мен! Сега е един мъж с три жени-да му завиди човек! 4470 4470 4470

# 22
  • Мнения: 2 274
   С първото аз бях тази с предпочитанията, а той искаше само да е живо и здраво! Роди ни се момченце - това и исках! Сега с второто и двамата искахме момиченце, но пак ще е момче и като разбрахме леко се разочаровахме, но важното е да е здравичко! Тежко ми обаче сама жена с трима мъже - единия проклет, другия инат, я третия...Скорпион  Sick!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
В началото искаше момче твърдо-после като видя че не става толкова лесно бебето каза само да стане даже ако е момиче по добре.Когато загубихме бебче вече казва какво то и да е само да се роди живо и здраво.Така че моя мъж мина през всички етапи.

# 24
  • Мнения: 1 259
Искаше момиче,а аз през цялото време си знаех че ще е момче Heart Eyes

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За първото искаше момче, а то и такова излезе. Сега обаче направо се разтапя когато го погледне дъщерята - На тати момичето. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 289
Като я гледам каква ти е сладуранка всеки сигурно се разтапя като я види. easter

# 27
  • Мнения: 603
и за двамата беше без значение,казвахме си само да е живо и здраво,каквото и да е си е наше Peace

# 28
  • Мнения: 5 250
В нашто семейство тази с претенциите бях аз...не, че ме огря.

Същата работа  Laughing
Но поне за второто сме единодушни, че ни се иска да е момиченце. На мен със сигурност малко повече  Blush

# 29
  • Мнения: 5 317
Няма значение.

Общи условия

Активация на акаунт