Момче или момиче???

  • 2 854
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 140
Момче, но се роди момиче. Grinning

# 31
  • Мнения: 657
Аз бях с предпочитанията

# 32
  • Мнения: 356
              И двамата бяхме на мнение живо и здраво да се роди. Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 202
Искаше момиче,а аз през цялото време си знаех че ще е момче Heart Eyes
И моят искаше момиче а аз момче! Peace

# 34
  • Мнения: 5 577
Мисля момче. Татко ми твърдо е искал момиче иначе

# 35
  • Мнения: 6 390
Нямаше предпочитания  Wink

# 36
  • Мнения: 330
За 1-во според мен всеки мъж,дори и тези,които казват,че няма значение Winkсе надяват да е с пола на тати GrinningА второто пък-този на мама Simple Smile

# 37
Нашият тати пак страшно много искаше моми4е,но нашия бебо на видеозона като го гледаха казаха 4е ще е мом4е,4е даже на ехографската снимка му снимаха семеините ценности и като 4е ли скьпият е много горд направо ще се прьсне   Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 673
никога не е изказвал предпочитания. Винаги е казвал, че важното е да е живо и здраво,а полът е без значение. не като мен, аз исках момиче Blush

# 39
  • Мнения: 308
нямаше претенции за пола и когато му казаха момиче се развълнува страшно много , а аз бях разочарована, защото според мен трябваше да е момче - просто не можех да повярвам че момиче може да бъде така енергично и да рита така силно , но съм грешала. смятям че няма по-голяма радост за едно майка от това да има момиченце.

# 40
  • Мнения: 27 524
Твърди, че е без значение, но знам ли  Grinning

# 41
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Съпругът ми определено искаше момиче и го получи.За второ,дай Боже,ни се иска и на двамата момче.Гласувах и с двете опции.

# 42
  • Мнения: 80
Имаме си мъж, за следващото татето мечтае за момиче, аз май пак момче. Абе може би да има интрига (да съм му в опозиция по-скоро) :PPPPPP

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В нашто семейство тази с претенциите бях аз...не, че ме огря.

# 44
  • Мнения: 5 183
Татито ни искаше моми4енце, 4е били по-гальовни и привързани към родителите си, разбирайте татковците  Mr. Green Аз исках мом4е. Роди се мъжко. Татито ни е влюбен в сина си, даже май и за второ като говорим, му иде пак в мъжки род ...

Общи условия

Активация на акаунт