Избягване на близост

  • 7 016
  • 145
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 972
Пак четох първия пост. Не зная вие как го тълкувате това "може да не се получат нещата".

Цитат
защо се държи така и избягва да е близък със мен и той ми каза следното:Не искам да избързваме,защото може да не се получат нещата...Аз му казах,че го разбирам и след това не сме говорили по тази тема

Тц, тц.
Голяма мистерия с този ухажор велик. Weary
Дано авторката и темата да са истински , да даде още някоя подробност.

# 61
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 301
Не искал да избързва, защото може да не се получат нещата. Ами ето- човекът е девствен и иска да се пази недокоснат за първата брачна нощ.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 15 599
Постът на VickyTaylor ме подсети за случая на актьора Ивайло Захариев – той твърди, че не е правил секс с жена си, преди да се венчаят. Обаче пък, май си спомням, че се занимава с някакви секти и прочее религиозни щуротии, та може би там се крие разковничето.

Макар че, като се замисля, навремето имах един познат, който много се гордееше, че е девствен, и навсякъде прокламираше (даже, без да са го питали), че иска да си остане такъв, докато не срещне Специалната. Хора всякакви, не всички мъже са обсебени от секса.

# 63
  • Мнения: 866
Авторке има и такъв вариант да си попаднала на "чист непорочен мъж" и ако имаш желание може да отнемеш "най-съкровеното" му Blush
Иначе за мъж, който няма някакви физиологични проблеми и му става тоягата, няма значение ако ще освен с майка му и с баба му да живее. Все пак няма да ги води в къщи да ги оправя, докато баба му и майка му са в другата стая Trollface

Ако не е бил с жена до сега има причина за това и тя не е майка му, единият вариант е да му е много много малък, за преждевременно гръмване на пушката и това може да в фактор, но той пък трябваше е търсил решение на този проблем ако го има. Въпроса обаче е и следният, ако има някакъв проблем, той навярно нямаше да започва тази връзка, той е наясно, че рано или късно ще трябва да се стигне до интимност.

Това наистина е доста интересен случай, за жалост и тая тема ще приключи преди да разберем края на историята, както всяка такава тема Disappointed
Ние всички тук ще тръпнем в очакване, дали ще има хепи енд и "първа брачна нощ" и как се е представил, но ми е ясно, че авторката скоро ще спре да пише и да ни споделя. Sad

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 22:13 от Stallion001

# 64
  • Мнения: 2 804
Какъв коментар, направо онемя  момичето от нашите апокалиптични предположения.
Авторката, изненадай го и кажи ти, че не се получават нещата. Дори никое предположение тук да не е вярно, факт е, че на теб не ти харесва поведението му, още повече, че като си повдигнала въпроса, е неглижирал мнението ти.

# 65
  • София
  • Мнения: 35 297
Колко да са апокалиптични? Нещата от живота. Съфорумки споделиха лични неща, други дадоха адекватни предположение.
Да даде повече инфо, зададоха се въпроси. Най-малко е коректно към коментиращите.

# 66
  • Мнения: 2 947
Може да е девствен , да го е страх да не те изплаши , комплекси , може д не е имал досега жена . Мъжете са притеснителни .
Ама и аз на мъжа му пуснах след 3 м чак , щото настояваше , сигурно и още щях да чакам и аз не обичам да бързам , преценявам човека и търся нещо сериозно , но за мъж е странно .

# 67
  • Мнения: 2 220
Абе едно е жена да не пуска, ясно е, че се прави на интересна. Ама мъж да се дърпа, ето това вече е енигма.

# 68
  • Мнения: 14 972
Има я някаква. Но ако е педи, няма да излиза с жена на 27, ще търси някое неопитно девойче.
Аз залагам на малък. Тя, авторката , съвсем резонно си е питала кога по - такам, ще се отпочва. Това си е зряло поведение на жена, която очаква връзка. А той - дай ми време. Леле. И така , още два месеца. Rolling Eyes
Авторке, заведи го на вечеря, с бели дълги покривки. Гледай кракът ти да стига до чатала му. Събуй по някое време обувката и го погъделичкай под масата.Гледай го в очите. То ще си покаже има ли нЕкой. Егати. Филмирах се. Joy

# 69
  • Мнения: 10 919
Значи на някои мъже по 2 пъти на ден им е малко, а за други 4 месеца е рано... Ех, шарен свят Grinning

# 70
  • Мнения: 8 016
Героят е хафефоб. Stuck Out Tongue Нещо като хикикомори, ама само от докосване го е страх.

# 71
  • Мнения: 2 749
Или вместо тия гимнастики да си намери нормален мъж?!

# 72
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 301
Да направи като Шарън Стоун в Първичен инстинкт и да му гледа сеира.
Ама не на публично място, де.

# 73
  • Мнения: 2 749
То с тоя може и повече от 2 месеца да е ...

# 74
  • Мнения: X
То с тоя може и повече от 2 месеца да е ...

А, не. Преди да изчезне се съгласи на коментар от съфорумка, която й каза да изчака докато станат 6 месеца познанство... 2 месеца макс, ще чака.

Общи условия

Активация на акаунт