Страх ме е!!!

  • 1 174
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
Стискам ти палци.Всичко ще е наред не се тревожи.Аз родих 21 дни преди термина ми и то бебе 3900 така,че като си му дойде времето бебчо ще си излезе.Леко и безпроблемно раждане ти желая! Hug

# 16
  • Мнения: 2 019
ще трябва да пазиш леглото, никакво натоварване!дано на бебчето ти му харесва в корема и постои там поне още една-две седмици
няма стра6но.аз бях така и родих в 9 месец

# 17
# 18
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Дано всичко е наред  Praynig

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Почивай си повечко,знам че е трудно но се помъчи да изпитваш само положителни емоции.Не трябва да се притесняваш.Дори да се роди по-рано няма да е фатално,медицината е напреднала достатъчно Hug

# 20
  • Мнения: 364
стискам палци!  Praynig
успокой се и всичко ще бъде ОК!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 368
Здравей и от мен!Аз съм бременна в 35г.с.Не се тревожи.Мисля че на този етап от бременността няма да е толкова опасно,поне от това което съм изчела до сега.Мен също това ме притеснява.Стискам палци!Дано да поизчака бебчо!

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 09:30 от desisue

# 22
  • Мнения: 4 621
Стискам палци Praynig
Дано всичко е наред и бебчо да не бърза толкова да излиза:peace:

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз стискам. Няма страшно вече. Мисли положително.
А не е ли възможно да е сгрешена определената дата(термина)? При мен имаше такова нещо с първото, че няколко пъти се наложи да ми променят термина. Първият беше на 2-ри декември, втория на 17.ноември, после имаше изчисления и за 30. октомври и накрая Данчо се появи на 23. октомври.

# 24
  • Мнения: 3 334
 Praynigстискам ти палци и аз.Почивай повече и не се притеснявай!

# 25
  • Мнения: 249
Най-вероятно се касае за грешно изчислен термин и все пак стискам палци. Дано бебо да издържи поне до 36 г. с. Влезеш ли в 9-ия страшно няма. Успех и леко раждане!!!

Общи условия

Активация на акаунт