Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 104
  • 729
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 32
Здравейте ! Никога не съм правила нищо за подхранване на кожата си ,аз съм на 22 години. Наскоро видях маска за лице на Балеа. Изкажете мнение.

# 166
  • София
  • Мнения: 28 524
Балеа имат различни маски, за коя говориш?
Кожата ти с какви нужди е?

# 167
  • Мнения: 15 309
Коя от всичките, те имат много.
И с каква кожа си - суха, мазна, нормална, комбинирана.
Пп Опс, с Миленака сме писали по едно и също време.

Пп Да се допълня - според мен за една такава млада кожа добрата хидратация и доброто неагресивно почистване ще свършат работа. Хубав хидратиращ серум, лек хидратиращ крем. Нежен почистващ гел или пяна. Скраб с по нежни частички за седмично почистване и някоя хидратираща маска за лице. Но то си е и до нужди, де. Въпреки, че хидратацията при всяко положение е добра за кожата.

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 11:03 от Джаста Праста

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
От носни мицеларните мляко, според мен идеята е не да е като тоалетно мляко, с по-скоро като мицеларна вода, грешката май е при превода, на дамата тубичка пише Micellar Cleaning Milky Water ,аз това си го превеждам като - Мицеларна почистваща млечна вода. Най-вероятно и за това е течно. Имам обаче 2 мицеларно води и 2 масла за сваляне на грим и май се отказах да пробвам новият продукт на Гарниер. Иначе в момента е намален в Лили.

# 169
  • Мнения: 1 462
След опита ми с it's skin, реших да си взема и шампоан и балсам на Doori от Лили. Шампоанът пишеше, че е за косопад, а така или иначе лико ми се позасили косопада напоследък. Нямах кой знае какви очаквания, но ми свършиха на Балеа, а те за моята коса са тежички.
Всичко е супер, обаче толкова неприятно ми миришат .. имаше един шампоан с ряпа на някоя си марка, който съм ползвала преди години, та точно толкова гадно мирише. За радост не остава по косата за дълго аромата. Харесаха ми на моята коса. Не я утежни, не я направи и като перушина. 4 ден ми е днес, от както я измих и не се е омазнила още. С две думи съм впечатлена и от този марка. Simple Smile

Искам да ви помоля за съвет/предложение за почистване на грим. Бях си купила 5 опаковки от маслото на Палмйрс, соето спряха и сега не знам с какво да заменя. Искам да почиства бързо и безотказно. Grinning

# 170
  • Мнения: 135
За пръв път от поне месец влязох в ДМ (шкафа се препълни в един момент просто) и излязох с платнена маска с авокадо и мед на Балеа. Съставът ѝ ми е стори повече от добър, много ми се ще да я пуснат като крем - хем има масло от авокадо, хем има урея и още куп благинки като прополис, мед, пчелно млечице. Много се загледах в по-богатите кремове на Балеа, по-специално нощния Q10 с мастни киселини и Мед Ултрасенситив с урея. Някакви впечатления имате ли от последните?

П.П. И ако някой издирва капсули с витамин Ц или серуми имаше много в ДМ в Дружба 2 срещу Кауфланд Grin

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 14:18 от shinsou

# 171
  • Мнения: 32



Кожата ми е нормална,не съм имала проблеми. За тази маска питах,но ако сте доволни и от други- приемам предложения,защото съм начинаеща.

# 172
  • Мнения: 326



Кожата ми е нормална,не съм имала проблеми. За тази маска питах,но ако сте доволни и от други- приемам предложения,защото съм начинаеща.

Хубава е много ми хареса даже ме е яд, че беше намалена преди време и не се запасих

# 173
  • Мнения: 1 381
Маската с мед и авокадо на Балеа ми е сред любимитеее. Аз нямам хубава кожа.. Мазна, винаги 2 3 пъпки бонус Grinning и много внимавам с маските, защото почти винаги се изпъпчвам. Специално тази ми е топ Blush

# 174
  • Мнения: 33
Дами, някоя от вас да е пробвала червилата на Мейбълин hydra extreme matte? Издръжливи ли са? Чудя им се от известно време...

# 175
  • Мнения: 1 462
Да, аз. Много ми харесват. Имам два цвята, много са издръжливи при мен, не изсушават и леко се нанасят.

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 4 682
За пръв път от поне месец влязох в ДМ (шкафа се препълни в един момент просто) и излязох с платнена маска с авокадо и мед на Балеа. Съставът ѝ ми е стори повече от добър, много ми се ще да я пуснат като крем - хем има масло от авокадо, хем има урея и още куп благинки като прополис, мед, пчелно млечице.

shinsou, от същата тази серия с мед и авокадо има и крем. Аз го имам, хубав е, бях го планирала за зимно ползване, но щом се застуди /доколкото изобщо се застуди/ още в края на есента, изведнъж стана лек за моята кожа. Аз ще използвам случая да попитам другите, които ползват този крем, дали и при вас е така - след нанасяне кремът стои на лицето ми на големи бели петна - изглежда сякаш няма да попие. Но пък попива за 2-3 минути и няма и следа от тези петна. Доволна иначе от крема, през пролетта ще подновя употребата му.

# 177
  • Мнения: 33
Много благодаря! Simple Smile
Да, аз. Много ми харесват. Имам два цвята, много са издръжливи при мен, не изсушават и леко се нанасят.

# 178
  • Мнения: 15 309
Мързеливке, на мен крема на Балеа с авокадо и мед нещо ми прави кир ефект. Не знам защо. Ползвах с други продукти, ползвах и самостоятелно, все тая, та ще видим къде е проблема и засега отлежава.
За спф и вит С, сякаш да пробваш с малко по висок фактор, а, поне 25-ти. Поне аз такъв ползвам минимум. Grinning

# 179
  • Мнения: 135
marzeliva, благодаря ти, че ме светна, пътник съм (към най-близкия ДМ утре)

П.П.: надявам се да го има в наличност, че в немския е спрян

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 21:33 от shinsou

Общи условия

Активация на акаунт