Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 232
  • 729
  •   1
Отговори
# 420
  • Deutschland
  • Мнения: 5 440
Аз се наглеждам на маската в тубичка на МОЙ.

# 421
  • Мнения: X
В единия блог на бг отзивът беше само за маската и блогърката беше доволна, но имам толкова еднократни пакетчета на Балеа и други, че с темпото, с което ги ползвам, ще ми стигнат до края на годината...

# 422
  • Мнения: 2 545
Да похваля капсулите за Лифт-ефект на Балеа (виолетовите).
Много приятна консистенция и за нанасяне, и като усещане след това. Не знам дали си внушавам, но си мисля, че имат и видим ефект. По тази причина доста оглеждах рафта на Балея за някакъв нощен крем или серум от същата серия.  По надписите не успях да се ориентирам. Ако някой е наясно по въпроса или е ползвал такъв, нека сподели.

За сметка на това нощните капсули и  нощната маска, от които имам подозрение, че получих пъпки, забравям завинаги. Но Лифт-капсулите ще повторя определено.

И тъй като днес ми е ден за хвалби. Да похваля, след повече от месец употреба, нощното масло Арома +. Всъщност това е първият продукт на Арома, който ми допадна, най-напред като аромат, и стана причина да се реша да пробвам и кремовете им. Нанасям го преди крема (поне такова е указанието), и понеже вечер имам повече време ползвам мазната основа, за масаж с нефритения ролер или за станалия ми любим  вече самомасаж. Предвид, че имам горчив опит от едно масло с ретинол на Палмърс, от което се опъпчих, това масло отлично издържа теста при мен. Явно ще го използвам докрай.

# 423
  • Мнения: 200
И от шампоаните на Гарние съм доволна аз, Фруктис серията ми действа добре, който и да взема Simple Smile

# 424
  • Мнения: 1 376
Балеа капсулите са ми много мазни, използвах две-три и ги дадох на майка ми. Уж съм с нормална кожа.

# 425
  • Варна
  • Мнения: 10 794
Коя маска е по-хубава?

# 426
  • Мнения: 2 812
Най-много са ми препоръчвали Лорис. И все се каня да си я взема, но на мен балсам ми е достатъчен.

# 427
  • Мнения: 1 376
Ползвала съм веднъж на Лорис със змията и уж имаше ефект, но прочетох че е със силикон, значи не си заслужава според мен.

# 428
  • Deutschland
  • Мнения: 5 440
Закупен и изпробван още тая вечер 😄Ароматът е божествен, ухае на някакъв парфюм на Ескада, който съм купувала отдавна. Аромат на ягоди, поне така го усещам. След като сложих серума, се изсуших и косата ми придоби страшен обем, а това ме побърква. Утре ще гладя с пресата. Съдържа протеин и какаово масло, без силикон е и е от серията Dream lenght.

# 429
  • Мнения: 1 693
Фрау, каква му е цената? Засичах го доста в инстаграм и ютуб, та го чакам да дойде и тук Smile

Като става въпрос за маски за коса - тази някой да я е ползвал? Може да се ползва след миене, преди миене и като грижа за косата всеки ден Laughing

# 430
  • Deutschland
  • Мнения: 5 440
Преслава, 6.95 € е

# 431
  • София
  • Мнения: 10 587
Преслава, от това с кокоса съм ползвала маската в тубичка. Изобщо не ми хареса. Все едно нищо не съм слагала на косата си.
Тази 3 в 1 не съм ползвала, но и не бих си купила, изхождайки от предшественика й.

# 432
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Не съм изпзлвала до сега козметика на Tresemme. Продуктите им с кератин как са?

# 433
  • Deutschland
  • Мнения: 5 440
Аз бях питала за тях и ги похвалиха доста. Серията беше заредена в един магазин за паралелен внос тук и в интерес на истината тези с кератин бяха изкупени почти веднага, та не можах да си взема нещо за проба

# 434
  • Мнения: 2 812
Момичета, в ДМ налични ли са и другите видове маски на Lorys ?

Общи условия

Активация на акаунт