Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 194
  • 729
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 545
Явно са им хубави продуктите на It's skin. Само измивния им гел с яйце съм пробвала, но съм много впечатлена.
Може ли снимка на серума? Не се сещам как изглежда.

И Hada Labo ги заглеждам от едно известно време, но са от по-висок ценови клас и не мога да екпериментирам чак толкова смело с тях Simple Smile

# 91
  • Мнения: 1 483
simpatikonia те имат и емулсия и тоник от серията. Тук, обаче не ги зареждат. Имат и серия с колаген. Също много интересна.

Скрит текст:

# 92
  • Мнения: 15 356
Момичета, аз да попитам пробвали ли сте продуктите на Jorjeia и доволни ли сте? Чувала съм, че ги има в Лили, но не съм проверявала. Обаче след като родих имам доста стрии и се чудя дали д ане купя да ги пробвам
Не съм родила още,но се мажа с Матернеа за бременни,кожата ми е хидратирана и еластична.
Имат продукти и за след раждане ,може да ги видиш в Лили и Дм,много съм доволна от всичко ,което съм ползвала на тази марка.

# 93
  • Мнения: 656
Момичета, аз да попитам пробвали ли сте продуктите на Jorjeia и доволни ли сте? Чувала съм, че ги има в Лили, но не съм проверявала. Обаче след като родих имам доста стрии и се чудя дали д ане купя да ги пробвам
Не съм родила още,но се мажа с Матернеа за бременни,кожата ми е хидратирана и еластична.
Имат продукти и за след раждане ,може да ги видиш в Лили и Дм,много съм доволна от всичко ,което съм ползвала на тази марка.
Ще ги погледна, благодаря

# 94
  • Мнения: 8 536
И аз търся отзиви за Jorjeia.

п. п. Чувала съм, че стриите от нищо не се махат.

# 95
  • Мнения: 656
И аз търся отзиви за Jorjeia.

п. п. Чувала съм, че стриите от нищо не се махат.
Не очаквам да се махнат, но поне да избледнеят и да се позаличат поне малко, че са ужас

# 96
  • Мнения: 70
Преди няколко години работих в Лили и купуваха Жоржеята, няколко момичета споменаха, че са доволни, но лично наблюдение нямам. Бих ти препоръчала коригиращият серум на Мустела. В началото на бременността ми се появиха доста стрии по гърдите, мажех ги упорито с Мустелата и мога да твърдя, че почти се заличиха. Ефект има при "пресни" стрии, но за по-старички не знам дали би имало, но щом си решила да се бориш с тях мисля, че Мустела е по-добро решение.

# 97
  • Мнения: 4 019
Един познат ми препоръча Bio Oil за стрии. За сега мажа, но от съвсем скоро и не мога да дам точен отзив.

# 98
  • София
  • Мнения: 251
По време на бременосттта също ползвах Bio Oil, много упорито мазах корема и в резултат наистина нямам изобщо стрии. На стари такива как действа не знам, но със сигурност предотвратява появата им, качих около 15 кг.

# 99
  • Мнения: 4 019
Аз освен стрий мажа и белег от операция и хора, поразена съм, белегът ми почна да изчезва.! А говоря за нещо голямо 12 шева, дълъг и грозен. Започнах да се мажа чак след 9 месеца след операцията. Ако някой ми беше казал за това Bio Oil на време сега да нямам белег въобще, но миналото, минало.
Доволна съм много.

# 100
  • Мнения: 697
Някой от Варна ходи ли на откриването на новият ДМ ? Случайно да има капсули Вит Ц ?

# 101
  • Мнения: 1 146
Някой от Варна ходи ли на откриването на новият ДМ ? Случайно да има капсули Вит Ц ?
Няма капсули с витамин Ц. Имаше такава шийт маска. Иначе всички останали капсули бяха налични. =)

# 102
  • Мнения: 45
Всичко е строго индивидуално,предразположена съм към стрии.Имам доста от тинейджърка,при всяка вариация на килограми ми стават нови.Имам доста.Измазала съм всичко възможно на пазара за тях и нищо лично на мен,не мии е повлияло.Нито Жоржея,Bio Oil,евтино,скъпо, при мен ефект няма.Домашни кремове,измислени и прехвалени мазила,от нищо не съм видяла да са по-малко видими.Чак не ми се мисли,какво ще е като забременея.Сега обмислям прием на колаген.Та решението ,за мен май е само лазер,ама смелост нямам.

# 103
  • Мнения: 2 801
Днес си взех СС-то на Биотен от Кауфланд. Не го бях купувала отдавна. Формулата ми харесва повече от старата. Нямам идея дали е променена, но ми се струва, че е по кремообразна и попиваща. Изпозлвах го последно преди 3-4 години.

# 104
  • Мнения: 3 978
Ами като говорим за стрии давайте нещо и за целулит че е ужас..

Общи условия

Активация на акаунт