Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 230
  • 729
  •   1
Отговори
# 180
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Скоро приключих крема на Балеа с мед и авокадо, ползвах го в края на лятото и началото на есента, беше ми останало малко и реших да го изразходя. За зимата поне за мен не е достатъчен иначе за по-топло време е супер, не съм имала кир ефект или някакви проблеми, хидратира. Според мен е подходящ за нормална до смесена кожа , каквато е моята, но за по-топло време.

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 4 725
Джаста Праста, elichka4, благодаря за отговорите и споделените мнения. Вероятно консистенцията на крема е по-особена, но в крайна сметка аз съм доволна, добре ми подхранва кожата, само това, че стои на петна в началото е малко дразнещо. Джасте, освен да опиташ с по-малко от обичайното количество, което слагаш? За слънцезащитата  - днес се намазах с крем с фактор 30 /Sundance/, исках да се презастраховам, още повече че и днес грееше слънце, беше си направо за слънчеви очила в Пловдив Simple Smile Не посмях само с фактор 15 на дневния крем, който ползвам в момента.
shinsou, надявам се да останеш доволна от крема. Има го, съвсем скоро го видях.

# 182
  • Мнения: 1 370
Аз съм от доволните от продуктите на Daengi Mori (на западния пазар незнайно защо ги пишат като Doori). Ползвала съм цялата им Sacha Inchi серия. Нормално е да миришат странно, повечето им серии съдържат т.н. ханяк (билки от традиционната корейска медицина).

# 183
  • Мнения: 1 693
Околоочния с хайвера на Арома бива ли го? Thinking Аз съм ползвала само дневния от серията и ми допадна. Даже и тук съм го хвалила.

# 184
  • Мнения: 2 812
Момичета, препоръчайте ми хубава боя за коса. Чудя се м-у Лореал и Syoss. Нюанса, който търся е тъмно-пепеляво русо/нещо такова/...

# 185
  • Мнения: X
Днес минах през нашият дм (и не само) и си понакупих това онова 😀 + един крем за ръце на биотен xpress absorb

Търсих прословутите капсули или серум с витамин Ц, но нямаше. Момичето ми каза, че тъкмо получават стока и не знае дали има.

Видях серумите на its skin и мисля утре да се върна за този с витамин ц.
Всичко, което си взех е по препоръки от тук. Снимам, скрийншотвам, после ходя с телефона и търся.. 😁

# 186
  • Мнения: 15 356
Лентите за нос и черната маска са мн хубави,поне за мен.
Кажи после за на Лореал флуида или серум беше.

# 187
  • Deutschland
  • Мнения: 5 438
Направо ви завиждам за нощните на Балеа. Тук много отдавна ги няма

# 188
  • Мнения: X
Bobchita Ще пиша! Simple Smile Имаше тестер и ми хареса, като консистенция. Надявам се да не ми създава проблеми с кожата, че е склонна към акне, и да хидратира добре, без да омазнява.
Фрау Скитница Чудих се и за тях. Може да ги взема, пък ще видим кога ще ги пробвам, че с всичките тези кремчета..☺️

# 189
  • Мнения: 697
Взех едни нощни да ги тествам , пълно е тук.  И с витамин ц се обзаведох.Новия журнал има ли го вече ?

# 190
  • Мнения: 6 958
Някой ползвал ли е тази спирала?
Търся си кафява за обем.

# 191
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Да се изкажа за серума с Вит С Confused Хубаво са го направили с пипетка, но консистенцията не е подходяща. Ползвах го два пъти и беше леко изнервящо да изкарам някакво количество.
Иначе ми се струва приятен, НО Smirk

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 18:13 от gali-presi

# 192
  • Мнения: 15 333
Да, и аз забелязвам нещо такова, трудно е с пипетката. Консистенцията му идва сякаш гъстичка за нея.

# 193
  • Мнения: 135
Май всички са такива гъсти, щом Дъ Ординери трябваше да сменят опаковката на техния по едно време и да го сложат в тубичка. Маската с мед и авокадо ми се отрази стрхотно, кожата ми изглеждаше сияйна и напомпана (малко прекалих, че сложих над нея крем и слънцезащита и се получи най-лепкавия кир ефект евър). Крем с мед и аводато не открих, тъй като е спрян, та взех Балеа Мед ултрасентив с урея, защото я имаше като трета съставка в маската. Засега кремът се държи прилично особено върху левия ми палец, който успях да залея с кипяща вода Grin

# 194
  • Мнения: 2 545
Днес забелязах, че намалението на капсулките е до 19.02 и съответно си взех още няколко - включително и нощните.

Серумът с Витамин "С" е наистина много гъст, чак имам чувството, че шишенцето е празно Simple Smile
Някъде прочетох, че не е добре да се ползва с крем, в който има ретинол, така че по този повод прехвърлям грижата с този серум за сутрин. Вечер ще си ползвам ретиноловия крем на Арома, а дневните им имат достатъчна защита.

Общи условия

Активация на акаунт