Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 122
  • 729
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 16 106
Аз преди 2-3 години получих някаква алергия към моливи за очи. Подуваха ми се клепачите,сърби,кожата се лющи. Смених няколко марки моливи,докато уцеля някой,който  да не ми дразни клепачите. Пиех и алергозан.

# 256
  • Мнения: X
Снощи с голям страх нанесох нощните капсули на Балеа, които вече си бях купила. Слава богом сутринта си бях както винаги. 😁 Кожата ми и без това е проблемна и само ми липсваше някой обрив. Та, кожи всякакви..пак се убеждавам.
Една съфорумничка искаше да споделя впечатления за флуида на лореал за смесена и нормална кожа,който бях публикувала преди няколко дни. Проблем нямам и с него, но не виждам никакъв ефект. В момента търся хидратация и другият крем на биотен хиалуроник ми пасна идеално. След него чувствам кожата си мека и хидратирана, но и усещам крема. За лятото надали ще го ползвам, но в момента е идеален. Флуида ще си го оставя за лятото, че и без това тогава кожата ми се омазнява и ще имам нужда от такъв продукт. Иначе е перфектен за основа за грим. Има нещо в аромата, обаче, което ме дразни.
Серума на Марион много ми хареса. Мирише чудно, худратира, стои леко лепкаво, след като попие, предполагам така трябва да е. Чудя се как не съм ползвала до сега.

# 257
  • Мнения: 3 729
От нощните капсули усетих загряване, но чак след третото нанасяне. Остатъкът отиде на петите. Grinning
Тези с витамин Ц така и не ги заредиха при нас.
Имам атопичен дерматит и много рядко се разбирам с мазилата на Балеа. Виж, блокчето без сапун още не мога да го прежаля.

# 258
  • Мнения: 1 376
Купих едни капсули на Балеа с Q10 и ми бяха много тежки и мазни (нормална кожа) и ги дадох на майка ми. Тя е доволна (60+). Имам и едни сини с водорасли - по-добре ми се отразяват,но пак са ми мазнички.
Някоя да е пробвала от новите озаряващи коректори на Catrice?

# 259
  • Мнения: X
Я, вижте какво ми изкочи, че са пуснали в немският дм. Дано скоро има и при нас! 😍

# 260
  • Мнения: 2 792
Момичета, в мини каталога на Орифлейм, който е до 27-ми ще има комплект от спиралата им 5в1 wonder lash + молив за очи + озаряващ коректор за 10лв. Спиралата е върховна, хвалила съм я. Надявам се и моливчето да е ок.

# 261
  • Мнения: 1 091
Я, вижте какво ми изкочи, че са пуснали в немският дм. Дано скоро има и при нас! 😍

Тази мицеларна вода ли не дразнеше на очите?
Трябва ми мицеларна вода ,която да не дразни на очите и да не се измива.
В момента съм с Биотен Детокс ,но очите ми сълзят от нея.

# 262
  • Мнения: X
Я, вижте какво ми изкочи, че са пуснали в немският дм. Дано скоро има и при нас! 😍

Тази мицеларна вода ли не дразнеше на очите?
Трябва ми мицеларна вода ,която да не дразни на очите и да не се измива.
В момента съм с Биотен Детокс ,но очите ми сълзят от нея.
Тази е нова,още я няма в БГ.
Аз в момента съм с  Гарниер с розовата капачка и съм много доволна. Не ми люти н очите. До сега бях с розовата на Биодерма и честно казано не виждам разлика.
От розовата на нивеа  се бяха оплакали някои съфорумнички, че им люти на очите.

# 263
  • Мнения: X
На мен черната Нивеа не ми люти, а съм с чувствителни очи. Чистя грима от очите само с мицеларна вода и от тази ползвам втора бутилка.

# 264
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Момичета, в мини каталога на Орифлейм, който е до 27-ми ще има комплект от спиралата им 5в1 wonder lash + молив за очи + озаряващ коректор за 10лв. Спиралата е върховна, хвалила съм я. Надявам се и моливчето да е ок.

Може ли линк?

# 265
  • Мнения: 2 792
Не откривам нищо в сайта им. Това е от качена брошура в темата за Орифлейм.

# 266
  • Мнения: 134
Като мицеларни води, които не дразнят очите мога да похваля "Mixa Sensitive Skin Expert против раздразнения за суха и реактивна кожа". Чистя главно очна линия и спирала, справя се добре и не дразни окото.
Другата мицеларна вода, от която съм доволна е тази на BIODERMA Sensibio H2O за чувствителна кожа. В момента я има 2 опаковки по 500 мл (или 2 по 250 мл) почти на цената на една.

# 267
  • Мнения: 5 832
Не откривам нищо в сайта им. Това е от качена брошура в темата за Орифлейм.
Най-любимата ми спирала е това, страхотна е просто! Обаче проблем - не познавам консултанти. Някой да даде идея как да се сдобия с комплекта.

# 268
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
След толкова хвалби за ДМ-те продукти си купих и вече ползвам

Всичко ми харесва😊

# 269
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Дневният крем много ли е мазен, тежък?

Общи условия

Активация на акаунт