Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 151
  • 729
  •   1
Отговори
# 270
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
В ДМ и Лили продава ли се козметиката Bell? Къде бих могла да я открия?

# 271
  • Мнения: 1 674
Имам някакъв спомен, че съм виждала в Елитис техни продукти, но може и да бъркам. В makeup.bg ги има със сигурност. Simple Smile

# 272
  • Мнения: 5 094
В beautycosmetics също ги има, пак онлайн.

# 273
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Благодаря, момичета. Искаше ми се да видя някои продукти на живо.

# 274
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
Дневният крем много ли е мазен, тежък?
За суха кожа е Ок,да тежък е.За моята суха и чувствителна е супер за сега😉

# 275
  • Мнения: 2 794
tanch, от къде си? Аз съм от Пловдив и ще си го поръчам с отстъпка. Имам една колежка, която поръчва...

# 276
  • Мнения: 5 832
tanch, от къде си? Аз съм от Пловдив и ще си го поръчам с отстъпка. Имам една колежка, която поръчва...
София и не познавам кьорав консултант. А едно време излизаха и от тоалетната чиния, размахвайки каталози.

# 277
  • Мнения: 2 794
Всъщност, имам телефон на една дама , от която си поръчвах докато бях в софия. Пиша ти го на лично, има вайбър.

# 278
  • Мнения: 5 832
Всъщност, имам телефон на една дама , от която си поръчвах докато бях в софия. Пиша ти го на лично, има вайбър.
Мерси, но майка ми я поръчала от някаква колежка. Кеф голям!

# 279
  • Мнения: 35 962
Благодаря, момичета. Искаше ми се да видя някои продукти на живо.

в кварталните магазинчета за козметика провери

# 280
  • Мнения: 5 832
Препоръчайте нещо измивно за нормална към суха кожа - гел, пяна, няма значение от консистенцията. Досега бях с тези, но честно казано не съм впечатлена. Особено пяната голямо хвалене я хвалеха, а е пълна боза за мен.
https://sopharmacy.bg/userfiles/productlargeimages/product_31394.jpg
https://-spam049-/components/com_jshopping/files/img_products/fu … nigungsschaum.jpg

# 281
  • Мнения: 1 376
tanch, от къде си? Аз съм от Пловдив и ще си го поръчам с отстъпка. Имам една колежка, която поръчва...
Имат сайт Орифлейм. Аз се регистрирах и поръчах там. Пращат в цяла България.

# 282
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Здравейте,
Приятелка, която обаче не живее в България, ми показа снимка на тези продукти на Катрис:

Дали вече ги има по нашите магазини и дали имате впечатление от тях?
Също така ми похвали новите маска и серум с Вит.С... Тях съм виждала мацките в Козметични похождения да ги показват. Дали са добри и има ли ги навсякъде?
Предварително благодаря, ако някой ми отговори. Просто напоследък нямам никакво време да обикалям и съм изпуснала явно много новости и информация!
Прекрасна седмица на всички!

# 283
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Това с лютата чушка го имало в Додис, в една от темите беше писано. Аз го имам, пари яко на устните, но приятно. Придава обем и блести леко. Заслужава си

# 284
  • Мнения: 8 527
tanch, от къде си? Аз съм от Пловдив и ще си го поръчам с отстъпка. Имам една колежка, която поръчва...
Имат сайт Орифлейм. Аз се регистрирах и поръчах там. Пращат в цяла България.
Аз на сайта не видях промоцията . Би ли ме ориентирала ?

Общи условия

Активация на акаунт