Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 113
  • 729
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 146
Katniss Everdeen и аз заглеждах спрея, поне мирише ли като олиото:laughing: май ме отказа леко Joy
Скрит текст:
И аз много харесвам коприната на  CHI , купувам и аз 15мл , бях взела покрай черния петък и вчера яприключих опаковката, така че си е икономичен  продукт.
Не, кактусов цвят и бадемово мляко пише на етикета, мирише ми приятно и свежо. Ще продължа да го ползвам, може пък да има ефект, ако ли не, поне е спрей и бързо ще свърши 😀

# 376
  • Мнения: 5 832
Днес позната ми подари продукти на Ревюел. Ето тези
https://images.app.goo.gl/zzkMx1TWG8fpobXB8


Не съм ги ползвала досега, но пробвах шампоана и косата ми стана много мекичка. Някой с отзиви за тези продукти?

# 377
  • Мнения: 15 309
Ползвала съм и ползвам от показаните продукти само основата за грим, макар да я водят за мазна и комбинирана кожа става и за нормална, дори засушена кожа. Лека, кремообразна консистенция, като леко кремче е, не е лошо, поизглажда релефа на кожата, не омазнява, но и не засушава, приятна основа е, но аз като цяло не виждам кой знае каква полза от основите за грим, взех я, защото племенницата каза, че добре заглаждала, нещо като блър ефект правела. Вероятно ще я оценя в летните месеци, когато т-зоната ми леко се омазнява и ще ми е от полза, в зимните месеци просто нямам нужда от "мат ефект". Но определено има лек изравняващ ефект, който е приятен и не е за пренебрегване. С една дума - хубава, недразнеща основа за която спрямо моя тип кожа ще мога да дам пълен отзив, когато времето се затопли. Мога да кажа, че определено става и за по сухи кожи, защото дори и да матира, не изсушава.

# 378
  • Мнения: 444
Katniss Everdeen и аз заглеждах спрея, поне мирише ли като олиото:laughing: май ме отказа леко Joy
Скрит текст:
И аз много харесвам коприната на  CHI , купувам и аз 15мл , бях взела покрай черния петък и вчера яприключих опаковката, така че си е икономичен  продукт.
Не, кактусов цвят и бадемово мляко пише на етикета, мирише ми приятно и свежо. Ще продължа да го ползвам, може пък да има ефект, ако ли не, поне е спрей и бързо ще свърши 😀
При мен матира и изсушава косата-ползвам го на суха коса,да оформя къдриците.Неикономичен продукт.Оранжевия крем за къдрици е 10 пъти по-хубав.Млякото с папая също при мен е с по-добър ефект.

# 379
  • Мнения: 1 376
Гледам, че Facefinity на MaxFactor е на промоция в Лили. Много хубав фдт, щях да си го взема ако нямах три...
Основа за грим не ползвам. Само серум. Но нямам и пори или червенини да крия.

# 380
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Момичета видях в Лили, че матовите течни червила на Ревлон са на промоция, както и матовите течни червила на ГР. Взех едно на ГР номер 102. Препоръчайте от кои цветове/нюанси имате и ви харесват, зяпах в магазина доста време ама не мога да избира, така като похвалите нещо и качите по някоя снимка, доста бързо харесвам нещо.

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 10:11 от elichka4

# 381
  • Мнения: X
Това е любимото ми от ГР, трето вече ползвам
Скрит текст:

# 382
  • Мнения: 200
Дами, може ли препоръка за хубава и не особено скъпа маска за коса? Нещо подхранващо? Благодаря Simple Smile

# 383
  • София
  • Мнения: 10 577
Маската на Симпли есеншълс с макадамия.
Страхотна е!
Моите коса и кожа не харесват арагновото масло и не съм я пробвала аргановата маска.

# 384
  • Мнения: X
Linea bio - macadamia. Ползвам я от 6 месеца и съм много доволна. Косата ми е доста суха и ми я подхранва.

# 385
  • Мнения: 1 987
Ползвах тяхната маска с кокос наскоро и ми хареса доста, трябва да пробвам и олиото.

# 386
  • Мнения: 94
Имате ли препоръки за хубави изкуствени мигли? От тези някой купувал ли е? https://shop.lillydrogerie.bg/krasota/pomoschni-aksesoari-za-gri … product_list_dir=

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Аз много харесвам храната за коса на Гарниер, но точно тази с банан, другите не са ок, но не ми харесват толкова, обаче с тях нещата стоят така, че или много ги харесваш или никак не ги харесваш.

# 388
  • Мнения: 2 621
Аз съм ползвала основно на Аура и на Кис снопчета. На Кис като че ли съм по-доволна, на Аура са по-фини, но по-бързо се прецакват.

# 389
  • Мнения: 135
Ардел demi-whispies ако има ще бъде върхът! На Аура имам от по-новите, но сякаш са прекалено дълги за клепача ми и изглеждам малко зле. Абе, направо си е зле

Общи условия

Активация на акаунт