Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 152
  • 729
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 586
Дами, може ли препоръка за хубава и не особено скъпа маска за коса? Нещо подхранващо? Благодаря Simple Smile
Аз харесвам маските на Елсев, особено червената. Скоро видях Миосотис с плацента, беше известна преди години. Може би скоро ще я купя.

# 391
  • Мнения: 1 674
Момичета, някой ползвал ли е този измиващ гел? Thinking

# 392
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Да, имах този измивен гел преди време, измива добре, не изсушава, но все пак за суха и чувствителна кожа май няма да е много подходящ , за грим нямам наблюдения дали премахва, но ухае страхотно, даже бих купила отново заради аромата.

# 393
  • Мнения: 1 674
Мерси, Еличке. Моята е комбинирана, надявам се да си паснем. Smile Иначе сега е намален в Лили на 5,49.

# 394
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
О, щом е и намален ще грабна един, за лятото е идеален, много освежаващ.

# 395
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Нови сенки от Есенс. Някой търсеше прасковен цвят 🤔



# 396
  • Мнения: 5 832
Ако са като другите им сенки, май е по-добре да се пропуснат. Досега каквито техни сенки съм пробвала са тотал щета, сигурно от китайските магазини са по-качествени. Прашат ми се зверски и никаква пигментация, наслоявам като откачена.

# 397
  • София
  • Мнения: 939
Момичета видях в Лили, че матовите течни червила на Ревлон са на промоция, както и матовите течни червила на ГР. Взех едно на ГР номер 102. Препоръчайте от кои цветове/нюанси имате и ви харесват, зяпах в магазина доста време ама не мога да избира, така като похвалите нещо и качите по някоя снимка, доста бързо харесвам нещо.

Аз много харесвам и ползвам номера 101, 102, 105 и 108.

# 398
  • Мнения: 7 565
Изпуснала съм новата тема, цели 27 страници сте навъртели.

Не знам дали е обсъждано вече, но тязи палитричка на Катрис е доста добра за цената си.

# 399
  • Мнения: 1 376
На Катрис и двете палитри са добро попадение за 20 лв.
Интересува ме спиралата на Ревлон дали си струва.

# 400
  • Мнения: 5 094
+1 глас за палитрите на катрис, преди време някой ме апострофира, че не се блендвали добре. С всеки изминал ден ги заобичвам все повече.

# 401
  • Мнения: 94
Ардел demi-whispies ако има ще бъде върхът! На Аура имам от по-новите, но сякаш са прекалено дълги за клепача ми и изглеждам малко зле. Абе, направо си е зле
Има в сайта. Тези ли са

# 402
  • Мнения: 135
Същите! Точно днес разглеждах стелажа, но не видях, само някакви Natural ми хванаха окото. Иска ми се и аз да грабна някой друг брой, ако видите в някой магазин в София алармирайте ме

# 403
  • София
  • Мнения: 5 289
В Лили ги продават тия мигли, виж там.
Идвам да похваля новите веган балсами за устни на Катрис:

Скрит текст:

# 404
  • Мнения: 22 865
Леле, изпуснала съм ви!Срам!
Благодаря за препратката към миглите, и аз исках някакви да си взема.

Общи условия

Активация на акаунт