Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 236
  • 729
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 990
По препоръка от форума си взех околоочния, но с него ми се насълзяват очите. Засега съм го зарязала и не мога да кажа за ефект.

# 466
  • Мнения: 1 460
Понеже сте на тема очна линия да похваля и аз една на  Essence.
Не си бях купувала от много време, но откакто започнах да следя темата рязко ми се прииска отново да си вземаа, купих ето тази и много ми хареса. Лесно я нанасям и бързо съхне.

# 467
  • Мнения: 539
Аз в началато като започнах да си слагам очна линия използвах само тази

Ползвала съм и такава

А в момента съм с тази

Мисля, че и трите са много подобни - еднаква четка, не съхнат много бързо, но това позволява да поправям грешки и са супер бюджетни.

# 468
  • Мнения: 1 494
A colorstay за суха кожа как е? Не съм ползвала фдт-ни на Ревлон изобщо. PHOTOREADY и CANDID как са?

# 469
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Не издържах. Взех засега балсама, ако от него има поне някакъв ефект на приглаждане на косата, ако се покаже по-добре от другите ми балсами, то ще си взема и шампоан. Grinning

# 470
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Вчера видях, че и в Елитис има продукти на Tresemme, но са на по-висока цена от ДМ - 7.55 лв.

# 471
  • Варна
  • Мнения: 10 796
В ДМ са най-изгодни засега - 5.99
В Лили са 6.49

# 472
  • Deutschland
  • Мнения: 5 444
Който го мързи да ползва преса, купува разни 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️.
Поредният:

# 473
  • Мнения: 94
Мисля, че бяха лимитирана серия.
Няма ги в сайта на Додис, не съм ги и срещала скоро по дрогериите.
Освен да проверяваш за някоя останала бройка. (Често минали колекции и единични бройки на артикули на Есенс седят най-отдолу на стелажа им)
Ее жалко Disappointed много я исках. Благодаря за съвета, ще търся най отдолу.

Tual Да, имат с твърда четка.

Фрау Скитница има ли ефект от такива? И от балсами и флуиди за изправяне на коса?

# 474
  • Мнения: 94
Знаете ли червило или молив с такъв цвят? Изглежда вишнево.
За предпочитане под 10 лв, но може и по скъпо.

Скрит текст:




Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 20:25 от bubanka

# 475
  • Мнения: 212
Аз минавам да похваля очната линия на Есенс, изобщо не ме бива в нанасянето на очна линия, но с тази е много лесно, до сега все се опитвах с такива тип писалка и резултата беше зле, взех тази с четчица, водоустойчива е , направо се преродих. Не се мацам и не трия по хиляда пъти, не се размазва или рони, просто е страхотна, а и явно с нея ми е много по-лесно нанасяне, което доста ме учуди.
Вие кои очни линии харесвате?

Еличка, коя е очната линия на Есенс?
Ползвам на Голдън Роуз серията Cat eyes с четка. Лесно се работи, но след засъхване е някак с отблясък, не точно блестяща, лъскава  е. Търся като изсъхне да е мат. Тази такава ли е?

# 476
  • Мнения: 1 693
jojjo Catrice loves PETA номер 01 е това, но не знам дали вече са заредени в Лили/ДМ. Цената му в Додис е 10,19.

# 477
  • Варна
  • Мнения: 10 796
jojjo, като видях какъв цвят червило търсиш, веднага се сетих, че имам подобно. Не можах, обаче, на вечерна светлина да го снимам като хората, но ето снимка от интернет. Червилото е Голдън Роуз от серията Велвет Матт №18

# 478
  • Мнения: 1 382
Tual, точно тази очна линия си взех наскоро, изобщо не ми харесва. Изсъхва много неприятно на окото и се усеща опъване. Четката е странна, нито е твърда, нито е мека. По-добре Голдън Роуз или Импала, за тях съм чела добри отзиви.
А Голдън Роуз дали имат с такава твърда четка? Аз имам с мека, супер тънка и ако трепна - мазало. Ще потърся и Импала, преди години с техните под формата на писец започнах..
Да, Голдън Роуз имат с такава четка. Използвам я от години и съм супер довола.

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Днес си купих червено червило на Голден Роус, серията е Soft matte. Номер 117, разкошен е! Обаче мен това червило не ми изсъхва на устните, размазва се и цапа. Много съм разочарована. Четох страхотни отзиви за серията, а сега.... В коша.

Общи условия

Активация на акаунт