Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 110
  • 729
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 22 837
Благодаря, момичета!🤗

# 571
  • Мнения: 5 832
Ако искаш да я свалиш малко, просто се мий с противопърхутен шампоан, те свалят боята. Аз съм с проблемен скалп и поддържам положението с Деркос на Виши, но умишлено го ползвам само като наближи време за боя, иначе сваля сериозно.

Не знам при вас така ли е било, но аз като правих това с шампоана и витамин Ц изпитвах зверски сърбеж и дискомфорт докато стоях със сместа.

# 572
  • Мнения: 2 791
tanch, гледах, че в софармаси ще е намален Деркос-а. Доволна ли си ? Имам пърхот, който пада по дрехите и си личи, не ме сърби скалпа иначе. Чудя се дали пак на Здраве да дам шанс, явно трябва по продължителна употреба, защото от няколко измивания нямаше никаква промяна...

# 573
  • Мнения: 1 376
tanch, гледах, че в софармаси ще е намален Деркос-а. Доволна ли си ? Имам пърхот, който пада по дрехите и си личи, не ме сърби скалпа иначе. Чудя се дали пак на Здраве да дам шанс, явно трябва по продължителна употреба, защото от няколко измивания нямаше никаква промяна...
Пробвай с лосион от чемерика или отвара от коприва. Това ми помагаше на мен.
Бях доволна и от един шампоан на Кройтерхоф с кофеин. Към 10-12 лв беше.

# 574
  • Мнения: 15 356
tanch, гледах, че в софармаси ще е намален Деркос-а. Доволна ли си ? Имам пърхот, който пада по дрехите и си личи, не ме сърби скалпа иначе. Чудя се дали пак на Здраве да дам шанс, явно трябва по продължителна употреба, защото от няколко измивания нямаше никаква промяна...
Мъжът ми твърди,че имал ужасен пърхот,от 5 години сме заедно и не е имал.Само със Здраве се мие,като редува видовете.От както бяхме гаджета го ползва,колко преди това не знам.Не го сменя за нищо,че да не се появи пак.

# 575
  • Мнения: 94
Да, моето впечатление е, че голд серията е с по-богати кремове от 3д и са подходящи за по-суха или дехидратирана кожа. Впечатленията ми са от нощния крем, който приключих преди няколко дни и околоочния. И двата ми допаднаха повече. Имам и серума, той е много хубав, но моята кожа се дехидратира в зимно време и за момента ми идва лек.

Аз да попитам, някой ползвал ли е серумя на Катрис с хиалуронова киселина?
Скрит текст:
Каква е разликата в ефекта от серума и крема?

Имате ли впечатления за

Без парабени, силикон или SLS • 99.54% натурални съставки • Активни съставки: органично какаово масло и натурална захар Този разкошен пилинг за тяло с органично какаово масло и натурална захар възстановява незабавно еластичността на кожата, като й придава невероятна мекота и изкусителен аромат на шоколад.

Или някой от тези за лице

Скрит текст:

За проблемна кожа склонна към образуване на пъпки и черни точки, стъпка 1-цинк + матиращ комплекс fast-mat регулират секрецията на себума. Пилинг-частици и салицилова киселина премахват черните точки и петната по кожата. Алантоин и д-пантенол хидратират и

Наистина ли почиства черните точки?


L'OREAL SKIN EXPERT PARIS PURE CLAY ILLUMINATING CLEAN SKIN Гел за лице, 150 мл.8,19 лв. 9,99 лв
PURE CLAY ГЕЛ ЗА ПОЧИСТВАНЕ НА ЛИЦЕ С ПИЛИНГ ЕФЕКТ 3 ВИДА ГЛИНА + ЕКСТРАКТ ОТ ЧЕРВЕНИ ВОДОРАСЛИ РЕЗУЛТАТИ: На мига кожата изглежда по-мека, по-гладка и по- равна. След едноседмична употреба порите се свиват, а текстурата на кожата е изключително фина. При продължителна употреба кожата става видимо по-красива.



REVUELE Пилинг гел за лице с екстракт от охлюв, 80 мл. 2,99 лв.
Пилинг гелът ексфолира без абразивни частици. Нежно отстранява мъртвите клетки, и стимулира естественото им регенериране. Екстрактът от охлюви подхранва кожата и я оставя освежена и сияйна.
Състав:
(Inci): Aqua, Cetrimonium Chloride, Carbomer, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Parfum, Snail Secretion Filtrate, Sodium Chondroitin Sulfate, Allantoin, Hydrolyzed Collagen, Glycolic Acid, Lactic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Thiamine Hcl, Pyridoxine Hcl, Zinc Aspartate, Copper Aspartate, Manganese Aspartate, Cyanocobalamin, Ascorbic Acid, Riboflavin, Ci 19140.


REVUELE Пилинг гел за лице с АХА и плодови киселини, 80 мл. 2,99 лв.
Пилинг гелът ексфолира без абразивни частици. АХА киселините, добити от екстракти от ябълка и лимон, действат като природен екфолиант, стягат кожата, намаляват несъвършенствата, предпазват от преждевременно остаряване на кожата и я тонизират.
Aqua, Cetrimonium Chloride, Carbomer, Propylene Glycol, Pyrus Malus Juice, Citrus Aurantifolia Juice, Actinidia Chinensis Fruit Juice, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Glycerin, Polysorbate-20, Parfum, Lactic Acid, Ci 19140, Ci 42090.

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 20:04 от Не се сърди, човече

# 576
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Преди няколко дни взех скраба за тяло на Органик шоп , заради препоръки във форума, но не съм го пробвала още, само мога да кажа , че ухае страхотно.

# 577
  • Мнения: 94
Преди няколко дни взех скраба за тяло на Органик шоп , заради препоръки във форума, но не съм го пробвала още, само мога да кажа , че ухае страхотно.
Твоя шоколадовия или с малината е? В тази тема ли е препоръчван или в някоя друга?

# 578
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
С шоколад е, мисля , че в някоя от предишните, няколко от момичетата ги бяха препоръчали.

# 579
  • Мнения: 22 837
tanch, гледах, че в софармаси ще е намален Деркос-а. Доволна ли си ? Имам пърхот, който пада по дрехите и си личи, не ме сърби скалпа иначе. Чудя се дали пак на Здраве да дам шанс, явно трябва по продължителна употреба, защото от няколко измивания нямаше никаква промяна...
Да нямаш чувствителен скало? Иди на лекар, защото противопърхутните шампоани не са опция в случая.
За София бих препоръчала др.Джалдети.

# 580
  • Мнения: 17 982
Селсън Блу позвнаше мъжа ми за пърхут, беше много доволен. Има го по аптеките

# 581
  • Мнения: 22 837
Селсън Блу позвнаше мъжа ми за пърхут, беше много доволен. Има го по аптеките
Да, и аз съм го ползвала. Откакто, обаче, се оказа, че скалпът ми е чувствителен, спрях всички  противопърхутни шампоани, ползвам само за чувствителен скалп.

# 582
  • Мнения: 1 987
На Organic Shop аз имам скраба с манго и захар и също много ми харесва. Достатъчно едри са му частичките (имам два други на различни марки, с които почти не усещам пилинга), мирише много хубаво, а в същото време е с хубав състав.

Да ви питам - в dm имаха едни дезинфекциращи мокри кърпички на denk mit:
Скрит текст:
Спрели ли са ги или са се разграбили покрай истерията с вируса?

# 583
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Най-вероятно са ги разграбили, защото като ходих миналата седмица имаше.

# 584
  • Мнения: 5 832
tanch, гледах, че в софармаси ще е намален Деркос-а. Доволна ли си ? Имам пърхот, който пада по дрехите и си личи, не ме сърби скалпа иначе. Чудя се дали пак на Здраве да дам шанс, явно трябва по продължителна употреба, защото от няколко измивания нямаше никаква промяна...
Аз лично съм със себорея, която ако не контролирам, засяга и челото, веждите. Бях много зле, какво ли не слагах - Селсън, Дюкре, Себорал, Здраве, Низорал, нищо не помагаше, а стигах до там скалпът ми да се бели на огромни люспи и отдолу рани. Тогава във форума прочетох за това Виши и го взех, но не очаквах нещо честно казано. За три измивания всичко се подобри и то много видимо. Сега се мия с други, но гледам 2 пъти в месеца да се мия с него, за да контролирам положението. Този Деркос е два вида - за сух и за мазен скалп. Аз ползвам за сух скалп, самият шампоан е жълт вътре и е със сяра. Другият е прозрачен, него не съм го ползвала. Често ги пускат в промоция - 2 броя, вторият на половин цена.

Общи условия

Активация на акаунт