Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 148
  • 729
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 7 565
И аз бях доволна от Selsun blue, но го спрях, защото изсушава страшно косата. Буквално скърцаше при миене с него и после нямаше разресване. С дълга коса съм.

# 586
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Аз пък съм доволна от Здраве със чаено дърво. От както го ползвам сърбежа и себореята ми мина.

# 587
  • Мнения: 24 331
Може ли снимка на шампоана Виши?

# 588
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Момичета, запасявайте се с дезинфектанти, защото тук отдавна няма

# 589
  • Мнения: 2 586
Аз отдавна заглеждам шампоаните на Здраве, нямам проблеми със скалпа и се чудя дали е добре да ги пробвам или да не си правя опити с тях?

# 590
  • Мнения: 15 356
Момичета, запасявайте се с дезинфектанти, защото тук отдавна няма
То и тука няма,в ДМ получават и свършвали същия ден .Аз си имам винаги в чантата,навън понякога няма как да се измия.

# 591
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Снимки от ДМ. Извинявам се за спама



# 592
  • Мнения: 2 794
В момента във въпросната аптека, която споменах са пуснали големи опаковки от Деркос-а. 400мл
Може би ще си го взема, че ми писна да ходя със сняг по дрехите...........

# 593
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Запасяват се със сапуни, дезинфектанти, тоалетна хартия, кърпички. Всичко друго има. В града няма паника иначе, но хората купуват, за да не излизат всеки ден и да се месят с тълпата.

# 594
  • Мнения: 5 832
Може ли снимка на шампоана Виши?

Пак напомням, че ползвам точно този - за сух скалп, защото са два в абсолютно еднакви опаковки. Този вътре е жълто-оранжев.

# 595
  • Мнения: 3 977
Фрау,как е стилизанта на нивеа за изправяне има ли ефект?

# 596
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Фрау,как е стилизанта на нивеа за изправяне има ли ефект?

Да, слагам обаче на почти суха коса. Не знам как е правилно.

# 597
  • Мнения: 20 163
Леле Фрау, и шампоаните и душ-геловете ли са опоскали... Ще рече човек че досега не са се къпали.

# 598
  • Мнения: 7 565
Момичета, запасявайте се с дезинфектанти, защото тук отдавна няма

Точно затова няма, защото всички се запасяват като луди. Това е изключително неправилна стратегия за борба с каквито и да било зарази. Като няма сапун за другите хора да си мият ръцете, и тези с многото запаси са по-изложени на риск.

# 599
  • Мнения: 772
Здравейте, момичета! Дайте идея за нещо за лесно сваляне на спирала, независимо дали олио ,лосион или мляко. Досега съм използвала години мицеларната  вода на Биодерма , но си правих една процедура на клепачите и не искам много да търкам.Иначе спиралата ми в момента е на Мейбълин и не пада лесно, а съм доволна от нея.

Общи условия

Активация на акаунт