Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 63

  • 28 727
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 862
Според мен и личният ми може. Аз сега правя за кашлица три пъти дневно инхалации с физиологичен разтвор.

# 16
  • Мнения: 226
Как минаха феталната морфология,и как са ви резулатите от БХС?
Какво гледаха на ФМ?При мен бъбреци,коремна стена,стомах,глава,ЦНС,диафрагма,пикочен мехур,носна кост,НТ,рязмер на краиници ,кръвопоток и т.н
Моите резултати са 1:100000 за другите синдроми,за даун 1:5700
Дали е възможно да се видят хубаво пръстчетата в 12г.с.,защото доктора се усъмни,че вижда сянка на едната ръчичка ,за шесто пръстче

# 17
  • Мнения: X
За запушен нос слагах - вит.С, вода със сода за хляб, настойка от лайка, физиологичен разтвор, капки Еуфорбитум.

# 18
  • Мнения: 35 069
Здравейте!Бях на ФМ в 12.г.с. и докторката се усъмни за шесто пръстче на едната ръка.Възможно ли е на този етап да се вижда толкова добре?БХС е идеален
Ако техниката е добра, всичко се вижда идеално. През корема или вагинално те гледа, когато спомена тези съмнения?

# 19
  • Мнения: 226
През корема,това е ръчичката

# 20
  • Мнения: 7 696
защо просто не посетиш друг АГ, така ще се успокоиш

# 21
  • Мнения: 35 069
Всичко може да е. Ако си от София отиди в Марковс. Аз там ходих за установяване на малформации

# 22
  • Мнения: 226
Докторката каза ,че само по себе си е най-честата аномалия при човека и ,че не е симптом за нещо по-сериозно.Да,обаче вчера като ми звънна генетика,за да ми коментира резултата от БХС ,който е мн.добър,каза,че може да е изолиран случай,но може и да е синдром.Още утре ще отида пак на предлед

# 23
  • София
  • Мнения: 2 415
Иди в Марковс, за твое спокойствие. Аз като бях прИ Марков, той ми каза - виждам ръцете, виждам кости на пръсти, но колко са и дали са ок е много рано, ще ви кажа на следващото идване. Следващото ми е в 19+4.
Явно хората питат за това, защото аз не съм го питала.
Това така мърдаше, подскачаше и се въртеше, че се чудя как въобще успя да види нещо...

# 24
  • Мнения: 5 468
Ирена, при кой лекар ходи?

# 25
  • Мнения: 226
Доц.Димитрова"фемина"Завеждаща е също в фетално отделеное МД

# 26
  • София
  • Мнения: 3 817
Абе уж казват, че тоя ултразвук е безвреден за бебетата, но и моето се скъсва да подскача. Явно не им е съвсем добре от него.

# 27
  • Мнения: 226
Иди в Марковс, за твое спокойствие. Аз като бях прИ Марков, той ми каза - виждам ръцете, виждам кости на пръсти, но колко са и дали са ок е много рано, ще ви кажа на следващото идване. Следващото ми е в 19+4.
Явно хората питат за това, защото аз не съм го питала.
Това така мърдаше, подскачаше и се въртеше, че се чудя как въобще успя да види нещо...
В коя седмица си била?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 967
Доц.Димитрова"фемина"Завеждаща е също в фетално отделеное МД

Защо не посетил др. Виолета Стратиева от Света Петка Simple Smile

# 29
  • Мнения: 352
И при мен Утрогестан водеше до замайване, това е така защото бута кръвното налягане. Моята гинеколожка каза, че е по-добре да се слага вагинално (ако няма кървене). Първо, че се е усвоявало по-добре, другото е, че не причинява замайване. Некомфортно е, защото после изтича, но с по- чести освежителни интимни тоалетни, всичко е ОК.. Слагах някъде до към 15 г.с, понеже имах розово зацапване.

Общи условия

Активация на акаунт