Перилни препарати и омекотители – 61

  • 53 071
  • 749
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 21 282
Да ви кажа честно, въпреки мненията в темата, слагам дезинфектант напоследък. От ДМ съм го взела, за всеки случай. Сега го имам за навременен.
kak изглежда този децинфектант и какво количество слагаш ?

И аз имам 3 туби за just in case.
3.29 лв е редовната цена.
На етикета е упоменато количеството,което се слага.

# 256
  • Мнения: 14 966
Точно същият.
Лисичка ме изпревари.

# 257
  • Мнения: 1 153
Доволни ли сте от този? Това е старата партида, но хубав ли е като аромат и добре ли изпира?

# 258
  • Мнения: 68 841
Ако е на 10 лв си заслужава.
Лавандулата на мен не ми е любим аромат, но пък май не беше силен...

# 259
  • Мнения: 1 153
Ако е на 10 лв си заслужава.
Лавандулата на мен не ми е любим аромат, но пък май не беше силен...
12 лв в Елитис. И аз по принцип не харесвам лавандула.  Дано има и от другите видове.

# 260
  • Мнения: 68 841
Пак бива ценово...
Мда..на сено ми бие на мен малко Joy

# 261
  • Русе
  • Мнения: 7 064
Пак бива ценово...
Мда..на сено ми бие на мен малко Joy
Трябва да ти кажа, че въобще на нищо не бие. Преди време, когато си го купих за 5 лв от Билла бях писала, че аромат след пране почти не се усеща.

# 262
  • Мнения: 68 841
От пакета си мирише на суха тревица. Персилите принципно са с деликатен аромат след пране..леко доловим само.

# 263
  • София
  • Мнения: 10 594
С изключение на течния, зелен, който мирише на химикали от бутилката, а прането мирише доста неприятно след изсъхване, ако няма омекотител.

# 264
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 827
Доволни ли сте от този? Това е старата партида, но хубав ли е като аромат и добре ли изпира?


Аз съм от доволните от Персил. Точно лавандулата не ми е любим аромат, но ако цената е добра, примерно 10 лв. - взимай. Бях споделила по-напред, че от Кауфланд си купих прах Персил за 60 пранета - 15 лв.

ПП Сега видях, че си писала 12 лв. и магазин Елитис. Ако решиш провери за този, който ти писах, в Кауфланд. Цената е посочена с нормален етикет, но някои от пакетите са затрупани и не са на видно място.

# 265
  • Мнения: 68 841
За прахообразните говорех аз. Чорбите не ги знам как миришат..доколкото си спомням, при тях ароматът, вкл.и след изпиране, е доста силен принципно.

# 266
  • Мнения: 1 153
Благодаря,didka! Утре имам път натам и ще погледна. По-изгодно излиза така.

# 267
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 827
Чудесно, поразрови им малко праховете. Цената е 14,99 лв.

# 268
  • Габрово
  • Мнения: 1 018
Скрит текст:
Да ви кажа честно, въпреки мненията в темата, слагам дезинфектант напоследък. От ДМ съм го взела, за всеки случай. Сега го имам за навременен.
kak изглежда този децинфектант и какво количество слагаш ?

И аз имам 3 туби за just in case.
3.29 лв е редовната цена.
На етикета е упоменато количеството,което се слага.

Да попитам за дезинфектанта отново --закупих този на ДМ ,слагате го в пералнята заедно с праха нали ?
и после след изпиране /понеже е малко странен аромат/,не се усеща ,нали ?

# 269
  • Мнения: 21 282
Скрит текст:
Да ви кажа честно, въпреки мненията в темата, слагам дезинфектант напоследък. От ДМ съм го взела, за всеки случай. Сега го имам за навременен.
kak изглежда този децинфектант и какво количество слагаш ?

И аз имам 3 туби за just in case.
3.29 лв е редовната цена.
На етикета е упоменато количеството,което се слага.


Да попитам за дезинфектанта отново --закупих този на ДМ ,слагате го в пералнята заедно с праха нали ?
и после след изпиране /понеже е малко странен аромат/,не се усеща ,нали ?
Слага се в отделението за омекотител ,усеща се след изпиране,но на мен ми е приятен аромата.

Общи условия

Активация на акаунт