Перилни препарати и омекотители – 61

  • 53 065
  • 749
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 548

Новият денк мит ултра сензитив. Нов състав, нова доза, произведен в Дания.
А прахът за бяло - по етикет 6.89 на касата - 5.69.
Интересува ме променения Ултрасензитив, за добро ли е променен или са спестили нещо за икономия.....

# 436
  • Мнения: 679
Здравейте,
Петно от череши върху светла  тениска с какво да изпера?
Писах и в темата за хитрините

# 437
  • Мнения: X
От бабините деветини съм чувала, че петна от плодове се мажат с кисело мляко. Иначе препарат от сорта на Вениш мисля ще ти свърши работа.

# 438
  • София
  • Мнения: 10 593
Череши изчезват със Спот. Още докато пръсках и ги виждах петната как изчезват.

# 439
  • Мнения: 679
Благодаря, измих със студена вода. После сложих кисело мляко ,вениш и изчезна. Сега е в пералнята, но се радвам че се махна, беше ми на любима нова пижамка- тениска.

# 440
  • Мнения: 489
Момичета, вие сте като енциклопедия за мен🙏
Кажете ми кой омекотител се комбинира с капсули те, Ариел?

# 441
  • Мнения: 1 355
Ариел съветват с Ленор, ако не се лъжа.

# 442
  • Пловдив
  • Мнения: 40 826
Някой да е ползвал това...в упътването пише, че се слага и омекотител, та се усъмних нещо...

# 443
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
mystic woman. това е само парфюм и не омекотява дрехите, ако искаш да са мекички, ще трябва да сложиш.

Hristo Mihailov 643569, Капуслите Ариел комбинирам с омекотител Coccolino, но от паралелен внос!!! Задължително!!!

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 40 826
Да, де...ама това си е с аромат, омекотителя с друг и става Stuck Out Tongue Winking Eye

# 445
  • Мнения: X
Ами вземи си омекотител без аромат.

# 446
  • Пловдив
  • Мнения: 40 826
Ами вземи си омекотител без аромат.
незнаех, че има...

# 447
  • Мнения: 489
mystic woman. това е само парфюм и не омекотява дрехите, ако искаш да са мекички, ще трябва да сложиш.

Hristo Mihailov 643569, Капуслите Ариел комбинирам с омекотител Coccolino, но от паралелен внос!!! Задължително!!!
Бихте ли ми показали снимка?

# 448
  • Мнения: 309
Някой да е пробвал този прах.? Не мога да разбера какъв му е срокът на годност.. търсих по кутията, нищо не намирам...

# 449
  • Мнения: 5 208
За какво ти е да разбираш срока точно на този прах? Абсолютен боклук. И не е германски. Не си давай парите.

Общи условия

Активация на акаунт