Перилни препарати и омекотители – 61

  • 52 734
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 686
Аз полара го пера с гел за вълна и програма за вълна, заедно с други плетени и определено има разлика.

# 46
  • Мнения: 1 003
shtrudelita, подсказка къде могат да се намерят показаните спрейове за след паране?

# 47
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Купих от Лидл някакъв много евтин шеак, за 60 пранета. Пере добре, доволна съм. Обаче мирише на евтин прах. Сигурно изглежда налудничаво, ама ей на, така ми мирише. А прахът за бяло ми е Ариел, и не мирише на евтин прах. Тъй че, от сега нататък, смятам все скъпи да взема, защото 60 пъти ме блъска миризмата в носа..Cry

Моето мнение относно скъпите прахове е различно.
Точно на Ариел "ароматът" от много време ми е един химически. На Омо пък е силен и натрапчив. Ако това е ароматът на скъп прах - благодаря.
Не мисля че мирисът е определящ за изпирането. Споделяла съм преди и лично мнение относно това.

# 48
  • София
  • Мнения: 10 516
Най-гадно от всички ми мирише Персил течен. Че и се усеща дълго време.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Най-гадно от всички ми мирише Персил течен. Че и се усеща дълго време.
И някакви капсули на Персил. Напоследък явно са много "модерни". Познати и непознати миришат на тях, почти толкова гадно като омекотител син ленор. Ще кажеш, че слагат огромни количества или не си доизплакват прането.

# 50
  • Мнения: 44
Откакто пера само с прах без омекотител и  аз усещам, че дрехите след изсъхване остават твърди. Всички плетива ми се съсипаха. Добре че е сушилнята да ги омекоти. Но пък с прах усещам дрехите си по-добре изпрани и все пак пералнята не мирише на лошо.

# 51
  • Мнения: 9 825
Аз като бях млада и несемейна, много обичах Ленор. Ей, колко дозички съммопустошила, и аз не знам.
Но сега децата и мм са алергични и не ползвам. Cry

# 52
  • София
  • Мнения: 295
Моля за помощ! Сдобих се с турски Персил за цветно, пише професионал, 10 кг. , но не мога да разбера дозировката. Пералнята ми е 9 кг.

# 53
  • Мнения: 44
Моля за помощ! Сдобих се с турски Персил за цветно, пише професионал, 10 кг. , но не мога да разбера дозировката. Пералнята ми е 9 кг.
Прикачете снимка, доколкото аз знам турските прахове се дозират в по-големи количества.

# 54
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
Здравейте 😊. Някой знае ли праховете Ариел в ДМ какъв вноса?

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
viki,възможно е,нямам турски прах за пране в къщи за да видя точното дозиране,но съм сигурна,че 10кг  турски Персил е за 66пранета(погледнах в турските сайтове).

# 56
  • Мнения: 10 174
Минах полареното одеялце и с омекотител - е, това е вече съвсем друго нещо, пухкаво и нежно. Явно няма да мина без него. Но си мисля за специален препарат отново след толкова години. Преди ползвах Пурлан. Сега какво ще препоръчате?

Первол за черно дали може да се ползва за цветни дрехи без да ги увреди? Едва ли има боя в него. 😃

# 57
  • Русе
  • Мнения: 7 046
Минах полареното одеялце и с омекотител - е, това е вече съвсем друго нещо, пухкаво и нежно. Явно няма да мина без него. Но си мисля за специален препарат отново след толкова години. Преди ползвах Пурлан. Сега какво ще препоръчате?

Первол за черно дали може да се ползва за цветни дрехи без да ги увреди? Едва ли има боя в него. 😃
А защо не ползваш пак Пурлан?

# 58
  • Мнения: 10 174
Не знаех дали го има въобще вече на пазара. 😃 Явно го има, ще го взема. Освен ако не похвалите друг препарат.

# 59
  • Русе
  • Мнения: 7 046
Не знаех дали го има въобще вече на пазара. 😃 Явно го има, ще го взема. Освен ако не похвалите друг препарат.
Купувам си го от Метро. Не знам дали го продават другаде.

Общи условия

Активация на акаунт