Невинни ли са полицаите?!? Не!

  • 1 503
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
zori gb, не ни се връзвай на нас тука. Заглавието и без да го променяш си беше достатъчно ясно, а отговорът се рабира от самосебе си. Просто това е поредния случай на смърт заради нечия глупост (аз му викам келешлък на това).
А що се отнася до това "баща на три деца". Човекът е бил на 68 години (или поне така прочетох) и трите деца може и да са попораснали вече. Може би журналистите го използват, за да засилят ефекта от новината.

# 16
  • Мнения: 3 091
дори да не е бил баща, дори да не липсва на никого... не виждам какво значение има!
човешки живот е попилян заради нечия полицейска простотия!

# 17
  • Мнения: 97
Ако се върнем назад - това е Поредната полицейска простотия по подобен сценарий. Добре,че за сега някой танкист не се е сетил да си пробва оръдието.

# 18
  • Мнения: 270
ужас! много ми стана гадно като го прочетох Confused цяла та тази система (полицейската) в БГ е пълна пародия! Първо, застреляният човек е бил на 58 г. (не че има значение...и на 68 да беше, пак гадно) и второ този пък Стоицев си подал оставката по морални причини?!? ама дали е заради този случай, или защото не може да направи нищо, за да намери убийците на двете сестри Белнейски?!?  ужасна работа

# 19
  • Мнения: 495
за сестрите Белнейски казаха, че чакат ДНК-експертизата от Англия
за съжаление има пари за депутатски мерцедеси и почивки на наш гръб, ама за полицейска техника няма Naughty

# 20
  • Мнения: 68
Това, че са полицаи трябва да ги оневинява ли? Напротив- работата им е защитават живота ни!! За др. случаи не коментирам, но конкретно в този- виновни са, по-точно този, който е стрелял!

# 21
  • Мнения: 1 858
ех колко хубаво щеше да бъде, ако и некадърните и безхаберни доктори ги уволняваха и съдеха така, набързо

Ееееех мечти...
И аз искам да дойде това време!

# 22
  • Мнения: 5 622

 Aйде стига сте слагали всички полицаи и лекари под един знаменател. Простаци има навсякъде  Stop

Като видях заглавието на темата и си помислих: "Любимата ми тема..как ми липсваше само.."  Tired

# 23
  • Мнения: 495
тук не става въпрос за слагане под един знаменател, а за равнопоставеност
не може за служителите на едно министерство да се прилага цялата строгост на закона /не говоря за конкретния случай, а по принцип/ - хем уволнени, хем осъдени и в затвора
а за служителите на друго - да си правят каквото искат, БЕЗНАКАЗАНО
ей против това съм

# 24
  • Мнения: 9 710

 Aйде стига сте слагали всички полицаи и лекари под един знаменател. Простаци има навсякъде  Stop

Като видях заглавието на темата и си помислих: "Любимата ми тема..как ми липсваше само.."  Tired

Темата е конкретно за тези, които са стреляли. Разбира се, че простаци има навсякъде.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 790
дори да не е бил баща, дори да не липсва на никого... не виждам какво значение има!
човешки живот е попилян заради нечия полицейска простотия!

Абсолютно и аз това имам пред вид. Обаче има хора, които биха реагирали още по-емоционално, ако се каже "баща на три деца". Това ми беше мисълта. А смъртта е еднаква за всички  Cry

# 26
  • Мнения: 3 091

 Aйде стига сте слагали всички полицаи и лекари под един знаменател. Простаци има навсякъде  Stop

Като видях заглавието на темата и си помислих: "Любимата ми тема..как ми липсваше само.."  Tired
Бубич, темата си е конкретна! стига сме яли авторката, че много й дойде! Wink Wink Wink говорим за точно тези полицаи, за които става реч в статията!  bouquet

# 27
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
ВИНОВНИ СА!
Правят се всичките на мъже. На колко ли ракии са били и са развели патлаците, както са били на проверка на някаква вила мислите ли ,че е така са отишли  да проверат , а не са отишли да ядат и да пият с някакви или някви девойченца Mr. Green На всеки муе ясно полицаите какви са Simple Smile Сега може да има тука жени на полицаи ама са всеки ги знае полицаите Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6 167
В какъв смисъл уволнени? Само това ли? Не са ли задръжани???
Няма ли да ги съдят, осъдят и да гният в затвора?

За мен полицаите в България имат тази репутация ,заради такива момченца помиярчета, които използват служебно оръжие, за да си стрелят, все едно са на стрелбището на панаира в Горно Нанадолнище.
 
Да си спомним онази девойка, дето загина до Попа в София
Има и още примери.

Аман от тия! Да вземат да ги разоръжат, че са опасни! Да им дадат по един шнауцер и да станат като онези полицаи в Лондон. Какво е това всеки простак, завършил полицейско училище с пистолет. Не го разбирам и не го подкрепям.

# 29
  • на село
  • Мнения: 3 926


Аман от тия! Да вземат да ги разоръжат, че са опасни! Да им дадат по един шнауцер и да станат като онези полицаи в Лондон. Какво е това всеки простак, завършил полицейско училище с пистолет. Не го разбирам и не го подкрепям.



То де да беше така, доста голям процент от тях не са и завършили полицейско училище, карат един курс от 6мес. в Пазарджик и хайде полицай.

Общи условия

Активация на акаунт