Азиатска козметика и грим 16

  • 47 742
  • 770
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 632
Jolse са удължили сделките с един ден и  имат повторно зареждане.
http://jolse.com/category/mega-deal/588/

# 181
  • Мнения: 435
https://www.ebay.com/sch/stitchy11/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=

Не знам дали знаете, но този продавач има много изгодни тайвански маски и винаги са на 5+1. Поръчвала съм много пъти от него My Beauty Diary и My Scheming. Виждам, че е добавил и асортимента на Naruko, ще ги пробвам всичките и тях.

# 182
  • Мнения: 13 272
И аз удържах и нищо не съм поръчвала:sunglasses:, не е голямо геройство защото нищо не харесах особено.
Гледам джолсе са заредили и liricos. Наглеждам ги от известно време.



The ant is...
Разбрахте ли от какво е мъха и как решавате проблема.

# 183
  • София
  • Мнения: 2 434
Първата ми пратка задържана на митница от J, сума - под 30 лв.
Имам въпрос, понеже чакам още една, мога ли с представителството на БГ пощи да ги освободя и двете заедно? Не ми се плащат 12 лв. два пъти и то за пратки под 30 лв.

# 184
  • софия
  • Мнения: 1 200
Да, можеш с една декларация. Попълваш номерата на двете пратки, става.

# 185
  • Мнения: 33
Здравейте, аз може да се каже съм Ваш фен момичета, заради постоянството  което проявавате. На корейската козметика още не мога да преценя дали съм ...
Прочетох последните месеци чинно от 7 до 11 тема за да се ориентирам какво искам. Нямам много време, само вечер.  Имам един въпрос. С чувствителна кожа съм склонна към омазняване на т-зоната. Забелязах че от Purito Galacto Niacin 97 Pawer Essence сутрин се зачервих на т-зоната. Сега имам чувството че същото ми се получава от ползването вечер на SU:M37 LosecSumma - серум, крем и околоочен, по точнo от крема и серума.Опитвам се да постигна някакъв подмладяващ ефект, но явно нещо не подбирам добре. Дали зачервяването е от някакви дрожди /ферменти в тях или причината е Niacin, въпреки че SU:M37 освен в серума не видях да има.Не ползвам никакви киселини, че имам нещо което окачествявам като слаба купероза.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 00:00 от mona1

# 186
  • Мнения: 3 632
Zari, не сме сигурни. Смятам, че е ВНА гелът на Пурито, но не открих други с такива оплаквания. Не го ползваме вече, иначе само добри неща щях  да кажа за него.
Скрит текст:
Аз започнах 0,05% третиноин само по линията на челюстта на брадичката, заради подкожни пъпки, вероятно хормонални. Не смея да се похваля, но почти изчезнаха, а черните точки излизат много лесно и не правят пъпки. Но както има една приказка, решение на проблем, което води до други проблеми, не е истинско решение, така и при мен - беля се много. Обаче с беленето намаля и новоотгледания мъх...  Тук търкалящото се човече.
Четох в третиноиновата тема, назначих си вазелин.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 09:51 от The ant is...

# 187
  • Мнения: 13 272
The ant is..., благодаря за отговора.
Аз си мажа ретинола, засега ок със страничните ефекти, някакво чудодейно действие да стана с 20 години по-млада нямам, но тук последната година определно цялостния вид на кожата ми е по-добър.

mona1, какво друго ползваш освен 2 които си написала.
И двете са някакви ферменти, Purito,сега го погледнах има и ниацин 5%. Нещо ти е дошло в повече на кожата и не се харесва с някои от продукти. Ако ги ползваш едновременно, че не разбрах точно от поста ти, става една каша от активни съставки.
Спри ги и мина на нещо леко, успокояващо и хидратиращо и после едно по едно.

# 188
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, отдавна ви чета, но нямах регистрация, реших, че е време обаче. На 29г съм, кожата ми е дехидратирана и ... освен това не знам каква. Странното е, че като съм мързелива за да си направя рутината е суха (не се омазнява изобщо), но пък имам разширени пори. Като тийн и в началото на 20те ми години бях с мазна кожа. Използвам азиатска козметика от около година (непостоянно) и само от месец съм редовна сутрин и вечер.
Общите ми наблюдения са:
- след почти всяка шийт маска порите ми на бузите са почти невидими (кратък ефект за жалост)
- от Missha Airy Finish, както и Dr. Green Sunscreen - порите ми също много се смаляват (отдавам го на многото цинк, както и на факта, че ми изсушават кожата адски много)
- откакто използвам азиатска козметика, тенът ми се поизравни, порите като цяло (не само моментно) са доста по-незабележими. Якото е, че това го забелязват и други хора, които коментират с "ха, кожата ти е станала доста по-порцеланова"

Иначе, все още си търся HG, няма нещо в рутината ми досега, което да е имало УАУ ефект за жалост. Имам чувството, че общото е хидратацията.
В момента ползвам TO HA, TO Niacinamide, Red Serum Skin&Lab, Mizon Snail Repair, SoonJung 2x Barrier Intensive Cream, Su:m37 Secret eye (след като някой го похвали много тук, реших да пробвам с тестерчета, защото торбите под очите са най-състаряващият ми признак Sad ). Не знам кое е допринесло най-много за подобрения вид на кожата ми, може би хидратацията като цяло и всякаквите кремове "за укрепване на бариерата", които ползвам от известно време.
Бих се радвала на съвети за пори, уплътняване на кожата, назолабиални бръчки, нещо за торби под очите Simple Smile

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 11:03 от karly

# 189
  • Мнения: 549
Здравейте, на 36 съм с акнеична кожа. Ползвам крем Норева, който е с цвят и добро покритие, същевременно не запушва порите. Матира добре кожата, но напоследък я усещам без виталитет, може би дехидратирана. И ми се иска да го сменя. Какво бихте ми препоръчали? 

# 190
  • Мнения: 567
Някой поръчвал ли е от тук:
https://en.koreadepart.com/item/1338368102/

# 191
  • Мнения: 3 632
Магазинът в Ebay на Jolse има 20% намаление. Не знам на какъв принцип са избрани продуктите и докога, но може да погледнете Innocent

# 192
  • Мнения: 435
Грабнах един Beauty of Joseon от намалението в eBay. Ще го пробнам и аз най-накрая този прословут крем. Ако някой има и други препоръки за някои от намалените продукти съм готова да се снабдя и с още нещо. Grinning

# 193
  • Мнения: 3 632
Някой писа за околоочния на Бентон, но не помня кой. Имам зеленото Пурито и се чудя дали ми трябва друг.

# 194

Общи условия

Активация на акаунт