Всичко за дамските чанти – 2

  • 61 702
  • 747
  •   1
Отговори
# 450
  • HH
  • Мнения: 3 257
Края на януари мисля, че я взех. Но не я нося и аз всеки ден. 1-2 пъти в седмицата. Според зависи.

# 451
  • Мнения: 1 135
Края на януари мисля, че я взех. Но не я нося и аз всеки ден. 1-2 пъти в седмицата. Според зависи.

Лелее, какво става с МК? Или с Българските сайтове? От къде си я взела?

# 452
  • HH
  • Мнения: 3 257
От официалният сайт на марката в Германия. Две са от там, третата е купувана от Париж. Изключвам ментата.

# 453
  • Мнения: 1 135
Писах на fashiondays и са ми завели искане за рекламация, на което ще получа отговор до месец.

Update от следващия ден: получила съм мейл, че рекламацията е приета и да им изпратя чантата, а те ще ми възтановят парите. Много съм доволна, знаете в Бг колко трудни могат да са нещата, но в случая fashiondays поеха, и то доста бързо отговорност, независимо дали проблема е бил от тях или от марката.

Браво, fashiondays, наистина!

Последна редакция: чт, 10 юни 2021, 14:22 от Leona^^

# 454
  • Мнения: 1 624
Случайно попаднах на темата и спрях да си мисля ,че само аз съм луда на тема чанти GrinningStuck Out Tongue Winking Eye
В последните няколко дни се сдобих със страхотни съкровища, а последната е направо убиец.
Как да устои човек на  маркова  с актуален за сезона цвят и на цена убиец?! Satisfied Heart ExlWear Handbag

# 455
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Копирам се от друга тема за да похваля магазин за чанти Simple Smile

"Да ви развеселя... та натоварена аз с грозна американска пътна чанта, чехли и две торби с продукти на любимия ми Колистар връхлитам в магазина на Ботега Венета на летището в Милано. И от вратата викам "аз днес няма да пазарувам, но не мога да пропусна да се порадвам на тези красоти!" И продавачката след този увод ми отвори всички чекмеджета, та да видя и цветовете, които не са изложени по рафтовете; свали няколко на които ахнах да се пофръцкам пред огледалото. Боже мой, така се прави бизнес и се третира клиент, който дори не пазарува, Боже!

PS Имаха една в teal цвят, за която сърцето ми ще кърви следващите 3 месеца!"

# 456
  • Пловдив
  • Мнения: 1 433
Да ,   може и да не се купи днес чанта, но ако една жена си хареса нещо за което да си мечтае,ще се върне един ден за желаното.

# 457
  • Мнения: 11 338
Някой виждал ли е тази чанта на Liu Jo Flow на живо? Планувам да я взема за подарък.

https://www.fashiondays.bg/p/%D0%A7%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0-%D0% … iu-jo-p3476796-1/

# 458
  • Мнения: 1
Здравейте, мами. Интересувам се от марката By Far. Знам, че се произвеждат в БГ,но само това. Дали ще се намери някой с по-конкретна информация? Благодаря.

# 459
  • Мнения: 7 898
Каква информация искаш? Можеш да се обърнеш към производителя или пък им виж сайта.

# 460
  • София
  • Мнения: 2 044
Някой виждал ли е тази чанта на Liu Jo Flow на живо? Планувам да я взема за подарък.

https://www.fashiondays.bg/p/%D0%A7%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0-%D0% … iu-jo-p3476796-1/
Да,какво те интересува?
Майкъл Корс са им потресаващо зле качеството.Само естествената кожа издържа.Аз съм луд фен на МК и всичките ми чанти-а аз имам много са със забележки,освен тези които са от естествена кожа само.Чехли два чифта това лято  си взех-разлепиха се.Само обувките не мърдат,чантите са трагедия,но много ми харесват и продължавам да си купувам.Лиу Джо са следващите боклучиви чанти ,пак имам много и няма без забележка и то не са носени много.Преди месец си взех едно червено крос боди и на ръбовете отвътре се е протрила .

Последна редакция: вт, 17 авг 2021, 18:09 от danielad

# 461
  • Мнения: 7 898
Чантата не е на МК.

# 462
  • София
  • Мнения: 2 044
Това към мен ли е?Защото аз коментирам поста на
К@тя за олющената МК.

# 463
  • Мнения: 1 624
Купих си това симпатично миньонче
бледо зелено, точно каквото исках като цвят.
Но в момент на лудост видях и тези много симпатични ранички, но не можех да реша кой цвят да избера и накрая купих и двете Satisfied

Сега остана само да си намеря така издирваната от мен в бледо бебешко синьо чанта. Не робувам на марки, обикновено ми хващат окото класически ,компактни, с изчистени линии чанти.

# 464
  • Мнения: 11 338
danielad, исках да я купувам за подарък, но вече купих друга на Nine West. Благодаря все пак.

Някой познава ли марката Антония Моретти? Видях 2 чанти на тази марка и изглеждат доста добре. От естествена кожа са, но все ми се струва, че няма как да е нормално от цена 400-600 лв. да ги намалят на 70-100 лв.....

Общи условия

Активация на акаунт