Всичко за дамските чанти – 2

  • 61 784
  • 747
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
Имам чанта от този тип чанти с друго име, но... абe, същите чанти, италиански се водят. Кожата е хубава, дебела, но мека. Ушита е отлично. Изглежда качествена и скъпа. Не знам дали струва някъде голямата сума или навсякъде е посочена голямата и после намалена. И моята се водеше намалена от 500 на 100 и нещо (за толкова я купих). Намирам я на различни цени и с различни марки в различни сайтове.
Моята е тази
https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9A%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B … ;utm_content=link

# 466
  • Мнения: 6 930

Някой познава ли марката Антония Моретти? Видях 2 чанти на тази марка и изглеждат доста добре. От естествена кожа са, но все ми се струва, че няма как да е нормално от цена 400-600 лв. да ги намалят на 70-100 лв.....
Купувала съм тяхна кожена чанта, супер здрава излезе, не е мръднала, нито ръбчета, нито дръжки, нито джобове са се скапали. Носих я здраво три години и я дадох на майка ми (втора година я носи вече), че минах на по-малки чанти и ми омръзна просто. Единствено трябва малко се освежи с почистване, че е розов беж и по-лесно се вижда зацапаване .

Последна редакция: чт, 19 авг 2021, 09:28 от tuali

# 467
  • Мнения: X
Дами, има ли тема за размяна на чанти? Не намирам такава. Имам това бижу, което обаче не нося- просто нося само една раница и като цяло по-големи чанти.

# 468
  • Мнения: 6 327
Ако е оригинална, може да пробваш да я пуснеш във Vestiaire Collective. https://www.vestiairecollective.com/
В този сайт се котират маркови дрехи и аксесоари втора ръка (или preloved, както им се казва). Виждала съм и продавачи от България. Аз лично отдавна го следя и понякога се каня на това или онова, но още нито съм купувала, нито съм продавала.

# 469
  • Мнения: 2 256
Аз съм пазарувала и продавала там, много са точни и имат добра политика.
Препоръчвам ги

# 470
  • Мнения: X
Благодаря, ще я пусна- още пазя и касова бележка, authenticity карта и т.н, гледах и Farfetch, и Hardlyeverwornit в Англия (там си продадох първия Бъркин подарък и изядох парите на почивка като малка и глупава, но бяха коректни). Чудех се за размяна, защото бих разгледала опции, но не виждам във форума.

# 471
  • София
  • Мнения: 4 713
Включвам се с едно питане
Онзи ден видях на една жена чантата и много ми хареса и естествено попитах откъде е
Асеновград и на ципа имаше надпис,, ouhulir..... Проверих в нета но няма точно този модел.... Някоя от вас да е чувала з а тази марка?

# 472
  • Мнения: 2 345
Много вероятно е да е реплика на някоя марка тази чанта. Можеш ли да опишеш как изглежда или да я сравниш с някоя друга чанта?

# 473
  • Toronto
  • Мнения: 683
Моята нова чанта, припомни ми защо не си купувам такива от естествена кожа - тежки са ми. Прадата на дъщеря ми същата работа. Отделно, че нямат късане и ми омръзват. Ама хайде, тази беше на промоция и формата ми харесва.

# 474
  • Мнения: 2 093
Хубава тема с познати лица, която съм изпуснала!

От два дни прегледах всички сайтове, които знам и тези, които сте споделили в темата за чанти cross body. Като цяло си търсех от естествена кожа с определени размери, но реших малко да изневеря на тая естествена кожа.
 

Взех си тази чанта


Как са чантите на Parfois?
Харесах си няколко от тях, нещо снимки не успявам да кача, затова линкове
https://www.parfois.com/en/bg/handbags/cross-bags/patchwork-cros … ze=M&cgid=105 и двете комбинации ми харесват
https://www.parfois.com/en/bg/handbags/cross-bags/leather-contra … ze=M&cgid=105

# 475
  • Мнения: 2 345
Парфоа винаги се оливат с цените. Имам няколко техни чанти. Ефектни и тежки. Не знам за конкретните модели дали е така. А цената е за изкуствена кожа все пак...

# 476
  • Мнения: 776
Здравейте!
Според вас нормално ли е чанта на Michael Kors да идва само така опакована и без кутия? От fashion days я поръчах.
Това на снимката беше пъхнато в една торбичка от Спиди и то без опаковка с мехурчета. Просто така беше. Дали не е менте? Не е евтина. Иначе имаше всички лепенки вътре, противопраховата торбичка си е вътре.
Имаше само етикет, нямаше сертификат

# 477
  • Мнения: 6 930
Не всички скъпи чанти идват в кутии. Не е менте.

# 478
  • Мнения: 14 493
А на кои марки са в кутия? Различни марки имам, купувани и онлайн, и от магазини на марките, никоя чанта не е била в кутия.

# 479
  • Мнения: 6 930
Дори от една и съща марка не е сигурно, че две чанти ще са в кутия. Имам на Coach и Pinko-някои имаха кутии, други не. Не сe съмнявам в автентичността им. Furla в кутия май никога не съм имала, както и Coccinelle и Marc Jacobs. Имат си противопрахови торбички, това ми е достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт