Всичко за дамските чанти – 2

  • 61 929
  • 747
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 7 898
А на кои марки са в кутия? Различни марки имам, купувани и онлайн, и от магазини на марките, никоя чанта не е била в кутия.
Луи Витон Simple Smile.

# 481
  • Мнения: 14 499
А на кои марки са в кутия? Различни марки имам, купувани и онлайн, и от магазини на марките, никоя чанта не е била в кутия.
Луи Витон Simple Smile.

Мда, и шанел сигурно.

# 482
  • Мнения: 6 930
Да, обикновено най-високия клас са с кутии, LV, Chanel, Dior... Имам една Balenciaga подарък, но заради ограничения в багажа ми я донесоха без кутията 😄. (не държах особено на това така или иначе, чантата ми е важна)

# 483
  • Мнения: 776
Гледах unboxing на чанти Michael Kors, че идват в кутии. Иначе изглежда оригинална, има лога навсякъде по детайлите, има някакъв номер и ще го проверя, ако мога.
Вътре на етикета пише, че е прозведена в Бангладеш. Намерих, че и от там се произвеждат.
Иначе съм виждала Furla, че дори и портмонетата идват в кутия. Явно не винаги може би.
Ще я задържа тази чанта, макар и да ми остави ужасно усещане това, че беше така опакована. Жената от спиди я размяткваше доста грубо. Късмет, че не дойде смачката, защото нищо не я предпазваше от това. Много съм разочарована от fashion days .

# 484
  • Мнения: 6 930
А да, портмонета и колани от Furla и Coccinelle са ми идвали в кутия, но чанти никога 😄
Аз съм получавала повредена (според мен от същата калпава никаква опаковка) чанта на Marc Jacobs. Пак беше от ФД. Имаше натиснато на едно местенце на кожата. Поне успях да я сменя с изрядна.

# 485
  • Бостън
  • Мнения: 13 602
Зависи от къде е купена. От официалния сайт или представителен магазин на Корс идват в кутии, но съм купувала съвсем оригинална и автентична от департмънт стор на разпродажба, която не беше в кутия. Може да е свързано и с това, не знам. Ако държите на кутията си купете в подходящия размер от Ebay.

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313 … +Box&_sacat=0



(нали дръжките и хардуера бяха увити фабрично в tissue хартия? т.е.  не е ситуация в която са ви продали върната чанта?)

# 486
  • Мнения: 776
Всичко беше увито в хартия, всеки детайл, всичко останало изглеждаше добре. Мисля, че е истинска. Просто ми стана неприятно, че толкова пари съм отделила да си направя подарък и така да ми я опаковат. Сигурно са я мачкали между другите пратки. Не искам да си представям. Достатъчно ми беше да видя как я подхвърля жената от Спиди.
От модела съм много доволна. Надявам се тази кожа за издържи и да си я нося доста време. Има и дълга дръжка, която е супер и също толкова красива, колкото и късата.

# 487
  • Мнения: 7 898
Ти колко пари си отделила няма значение. Чантата е 190 паунда, което я прави в долния ценови диапазон на марката.
Ако чантата няма някакви повреди, не виждам за какво е цялото това тюхкане. А за кутията няма да говоря…

# 488
  • Мнения: X
Аз пък много харесвам красиво опакованите доставки. Това, че се мачкат между други пратки е ясно, но си искам фанфарите при отварянето на кутията. С всичко, не само чанти, такива онлайн почти не купувам. Аз също вчера си купих евтинка черна чанта, която ми хареса и ми ‘трябва’ за един аутфит.

# 489
  • Мнения: 2 352
Портмоне на Шанел ми дойде в кутия. Ама какво от това, не ми допадна много на живо. Няма да повторя.
Нищо. Нов ден, нова чанта.
Напоследък нещо взех да се заглеждам в ежедневните чанти с една дръжка / не през рамо /. Преди не им обръщах особено внимание. Та съм в процес на издирване на такава, но да е в по - необичаен цвят. Ако имате предложения за нещо от естествена кожа. В краен случай може и изкуствена, но да е качествена.

# 490
  • Мнения: 3 464
По принцип, повечето маркови неща, които съм купувала някъде по етикетите имат малка холограмна лепенка, която има дълъг код.

Тези лепенки имат уникални кодовете за всеки продукт.

# 491
  • Мнения: 776
Savova, супер изказване. Поздравления! Добре, че ми ги каза тези неща Simple Smile
За мен 190 паунда са много пари, щом за теб не са.
Както казах, за мен не е нормално такава чанта да не е опакована изобщо в нищо, освен в найлона. Поръчвала съм много дрехи, обувки, аксесоари и са идвали в кутия и са били за много по-малко пари. Така, че не знам дали е до парите само.

# 492
  • Мнения: X
Диор не продават чантите си в кутии. Гучи например също. Но опаковките им са красиви и правят телешката ми душица щастлива. ❤

Последна редакция: нд, 12 дек 2021, 09:41 от Анонимен

# 493
  • Мнения: 6 930
Всичко беше увито в хартия, всеки детайл, всичко останало изглеждаше добре. Мисля, че е истинска. Просто ми стана неприятно, че толкова пари съм отделила да си направя подарък и така да ми я опаковат. Сигурно са я мачкали между другите пратки.
Не го мисли, чантата е истинска. То на фешъндейс насипните мърляви опаковки са им патент. Но пък компенсират с цени и обслужване. Сигурна съм, че и за тази чанта са имали най - добра цена към момента. МК наистина са си парче конфекция вече и не бих очаквала непременно лукс кутия. Ако всичко друго е наред и повреди няма, няма място за притеснение, носи си я с кеф!

# 494
  • HH
  • Мнения: 3 261
Кутия с панделка имам от последната Coach. Събира прах в мазето. На МК винаги са ми идвали в кашони, но в Германия 90% от пратките идват в кашони. Проблемът с опаковката според мен е на fashion days.

Общи условия

Активация на акаунт