Всичко за дамските чанти – 2

  • 62 151
  • 747
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 7 898
Никога не съм купувала от fashion days, но всичките ми чанти са идвали без кутия.

# 496
  • HH
  • Мнения: 3 263
Имате ли представа Longchamp дали пускат някога намаления. Гледам в официалната страница от доста време и няма никакви индикации за намаления.

# 497
  • Мнения: 7 898
Пускат от време на време, а най- изгодно е да се купи от някое летище.
Зависи и кой модел искаш. В момента гледам, че има намаление на някои от чантите им.

# 498
# 499
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Здравейте, поръчах тази чанта, но сега ме мъчи въпроса дали пък не е менте!?  Поръчала съм я с преглед, моля тези от вас, които разбират повече да ме насочат какво да гледам.
 https://dressyou.bg/damska-chanta-michael-michael-kors/p

# 500
  • Мнения: 9 855
Марка MICHAEL Michael Kors???

# 501
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Марка MICHAEL Michael Kors???

Нещо не е наред ли?

# 502
  • Мнения: 9 855
Най-малкото непрофесионално описание. Не твърдя, че не е оригинал.

# 503
  • Мнения: 2 652
Е то вече по сайтовете толкова грешки намирам.
Оригинаал е.

# 504
# 505
  • София
  • Мнения: 3 887
Марка MICHAEL Michael Kors???
Скрит текст:
Нещо не е наред ли?

Наред е, дамската линия на бранда е позиционирана като MICHAEL Michael Kors.

# 506
  • Мнения: 9 855
Посипвам си главата с пепел. Никога ня бях обръщала внимание.

# 507
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Благодаря ви!🤗 Намерих я чантата в достоверен сайт и сравних снимките, прилича на оригинал.

# 508
  • Мнения: 11 462
Имате ли впечатление от дамските чанти на марката Laura Ashley. Харесала съм си няколко модела и им се чудя сега. На живо не съм ги виждала, защото само от сайт ги гледам и ми е трудно по снимка да преценя на 100%.

# 509
  • Мнения: 6 930
Имала съм две чантички Laura Ashley, и двете от изкуствена кожа. Едната се окепази по  ръбчетата и почнаха да се белят за нула време, още не й се бях наносила дето се казва, другата още държи, но аз и не съм я носила повече от 3-4 пъти...Ако я взимате за определен тоалет или 1-2 сезона и са добре намалени - да. Ако искате да разчитате за по-дълга и интензивна употреба- не!

Общи условия

Активация на акаунт