Всичко за дамските чанти – 2

  • 61 695
  • 747
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 851
Аня, бяхме питали в предните коментари за препоръка за италиански марки, които според Вас не са компромисно решение, дали може да споделите? Също и по отношение на бюджета. Не се заяждам, наистина ми е интересно и бих разгледала. Аз лично купувам чанти на Coccinelle, защото ми харесват като модел и изработка, не защото не мога да си позволя и по-скъпи. И бих купувала други, ако е добре обосновано.

# 616
  • Мнения: 942
Здравейте и от мен! Огромен фен съм на чантите, имам огромна колекция, главно от средния клас. Имам и няколко по-скъпи. Непрекъснато купувам, трябва да се поспра, но трудно.
Това е последната ми чантичка. На живо е още по-хубава.

# 617
  • Sofia
  • Мнения: 26 378
Има ли нещо с което мога да намажа  цепеща се и белеща изкуствена кожа?
Нова чанта неносена 2-3год.след няколко излизания взе да се цепи на различни места...поне още малко да издържи 🥺

# 618
  • Мнения: X
Не. С каквото и да я намажеш, то ще помогне на покритието напълно да се разпадне. За кофата е.

# 619
  • Мнения: 6 930
Има ли нещо с което мога да намажа  цепеща се и белеща изкуствена кожа?
Нова чанта неносена 2-3год.след няколко излизания взе да се цепи на различни места...поне още малко да издържи 🥺
Не. Довиждане е. Лошото е, че дори само от стоене на някои им се случва това.

Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 18:53 от tuali

# 620
  • Мнения: 3 509
lora_1,
Страхотен цвят е чантата. Какви са точните размери?

# 621
  • Мнения: 942
lora_1,
Страхотен цвят е чантата. Какви са точните размери?
18/23/8  пише в сайта. Не е от най-малките, по-скоро среден размер. Мен много ми е удобна, влизат доста неща.

# 622
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Дами, търся си голяма кожена чанта, около 30 на 40 см, с много отделения, с две плоски дръжки  за през рамо, в сиво или тъмно синьо.
Да сте попадали на нещо подобно?

Последна редакция: чт, 11 авг 2022, 11:57 от radinna

# 623
  • София
  • Мнения: 905
Дами, търся си голяма кожена чанта, около 30 на 40 см, с много отделения, с две плоски дръжки  за през рамо, в сиво или тъмно синьо.
Да сте попадали на нещо подобно?
[/quote
Най-удобната ми чанта  https://www.amazon.de/dp/B09WR9KPYQ/ref=mp_s_a_1_14?crid=2S70TD6 … 2C168&sr=8-14
изкара 4 години нон стоп ползване. Много удобна, а кожата беше превъзходно мека. Сега съм с една чанто-раница, тя ми побира по - малко и не ми е толкова удобна и не побира толкова багаж.

# 624
  • Мнения: 3 640
Здравейте!
Поръчах си раничка, която ми харесва изключително много, но днес си я взех от Спийди и установих, че дръжките са страшно дълги. Дори да я закопчая на последната дупка, раничка ми стигна до дупето. Изобщо не ми харесва така!

Според вас има ли вариант обущар да отреже половината дръжки и да ми пробие дупки наново, т.е. да ми скъси дръжките? Благодаря!

# 625
  • Мнения: X
Разбира се, че може да го направи обущар. Може и всеки, който има такива клещи за дупки
Скрит текст:
Или обикновена замбà.

# 626
  • Мнения: 3 640
А скъсяване дали ще успее?
Трябва да отреже поне 15 см от дръжката, защото ми е много дълга.
Дръжката свършва така:

Съответно така очаквам да изглежда и след скъсяването.

# 627
  • Мнения: 7 898
Няма как да изглежда така. Това са само дръжки, така че никой няма да ти ги гледа.

# 628
  • Мнения: X
Е няма да изглежда така. Имат някакви неща, с които обмазват краищата, но това е фабрично с топлинна обработка. Просто ще е отрязан край.

# 629
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 585
И аз имах такъв случай зимата с малка чанта за през рамо, на която дръжката беше много дълга. На обущар ми казаха, че не могат да обработят отрязания край както е на снимката фабрично и се отказах. После свикнах, защото зимните дрехи са по-обемни и не изглежда толкова дълга и докато се ядосвам зимата си мина.

Общи условия

Активация на акаунт