Представяте ли си как ще изглежда бебето преди да се роди?

  • 2 870
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 639
и аз не мога да си представя,знам само че ще е една малка принцеса Joy

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 404
По този повод една приятелка, която имаше бебе преди мен, ми беше разказвала как като и го дали след раждането видяла едно напълно непознато човече. Е същото беше и при мен. Учудващо е, че колкото и каквито фантазии да имаш едва ли ще съвпаднат напълно с образа на това мъничко създание, което гушваш минути след като се е родило. Като поотрасне може и да заприлича на някой от рода, но в първите минути чувството е неописуемо.
Откакто си имаме Инес, с мъжа ми сме си говорили много пъти, че наистина не сме си представяли, че ще е толкова красива! newsm03

# 17
Опитвах се, но не успявах да си представя някакъв конкретен образ. Преди да родя 2 пъти го сънувах, но само че е момче, пак нямаше образ  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 334
не съм си представяла,но определено от време на време се чудех как ще изглежда,на кого ще прилича и т.н.Съвсем нормално е.

# 19
  • Мнения: 1 328
На една от снимките на УЗ аз си го виждам че прилича на татко си в лицето Simple Smile А снимката е от 4 месец Simple Smile На нея е застанало някак си в полупрофил и много ясно си го виждам мъничето.. Ще видим като се роди как ще ме изненада Simple Smile Като я показах същата снимка и на други хора, само майка ми каза - ами той прилича на баща си.. Така че или и двете сме тра ла ла, или е истина Simple Smile Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз в 6-тия месец отидох на 4D видеозон и му видях сладката физиономия.Чипото носле,сладките устнички,ушенцата,всичко си му видях Heart Eyes.Така че не ми остана много за въображението Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 272
Опитвах, но така и не успях да си я представя....

# 22
  • Мнения: 742
Представях си я точно такава хубавица каквато е! /на мама гарджето е най -сладкото и най -красиво създание на света/  newsm03

# 23
  • Мнения: 8 505
Не съм.Знаех само,че ще е рус(а) със светли очи,но при такива родители просто нямаше начин да е друго.

# 24
  • Мнения: 318
Не можех да си го представя, а се мъчех. Не знаех как ще изглежда. Но като се появи, си мислех, че никога не бих могла да си представя по хубаво човече от това. Laughing
А нали знаеш приказката за гаргата и лядтовичката. Като гарджето по-краси во няма. Wink

# 25
И аз не можех да си я представя,но винаги съм си мечтала да е като бебчето на първа страница на бг-мама и тя със всеки изминал ден все повече заприличва на него.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 164
Опитвала съм се да си я представя, но все неуспешно. На 3Д-то се видя само кръглото й личице. Като се роди не можех да повярвам, че е толкова красива  Grinning

# 27
  • Мнения: 133
не си я представям, но знам,  че ще бъде много хубаво и сладко бебче - нали ще си е мое, а и е направена с много любов... Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 930
Скоро разправях на мъжа ми, че изобщо не съм си представяла Пресиян как ще изглежда докато бях бременна. Изобщо не си го представях- исках само да е жив и здрав и вероятно друго не ме е интересувало, знам ли....

# 29
  • Мнения: 330
Бях сигурна,че ще е много красиво бебе,но тя надмина и най-смелите ми представи Mr. Green Hug

Общи условия

Активация на акаунт