Fatih Harbiye~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу~Vuslat~Sefirin Kizi ~ тема 124

  • 41 949
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 22 023
Васе, и аз като Гедиз изпаднах в шок GrinningGrinningGrinning

Мнение на един от туитър, когото следвам. От миналата седмица е, обяснява защо е паднал рейтинга

"Основната причина за спада на рейтинга на сериала е Неслихан Атагюл. Жената сама по себе си е рейтинг. Вчера я нямаше половината серия, официално гледахме документален филм за Санджар Ефе."

От днес мнението му

"Миналата седмица сцените с Неслихан бяха почти несъществуващи. Тази седмица сцените бяха хубави, реакциите на фрагманите бяха добри."

https://twitter.com/splintermustafa/status/1227148286546599936?s=19

# 196
  • Мнения: 9 527
И аз не я искам тази Нилай - нито ми харесва външно , нито знам дали може да играе , знам ,че последния и проект го занулиха на около 15 еп .
Не знам дали си спомняте описанието на героя на Яхия , но там беше споменато нещо от рода ,че се променя , ако някой не го зачете .И това си го имам наум , за това образът му за мен никога не е бил чак толкова симпатичен както Каврук или Елван например .
Хареса ми мнението на фена от туитър ,че Неслихан е рейтинг !

# 197
  • Мнения: 10 486

Не знам дали си спомняте описанието на героя на Яхия , но там беше споменато нещо от рода ,че се променя , ако някой не го зачете .И това си го имам наум , за това образът му за мен никога не е бил чак толкова симпатичен...
Фили, да...аз също очаквах, че ще си покаже рогата...

...Яхя засега е сляп и глух за всичко.
Но когато прогледне, всички комплекси, които е натрупал в себе си, ще излязат на бял свят.

# 198
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Привет 🤗,

Въпрос: Споменатата Нилай е актрисата, която играе Дуду ли?
Дуду не я харесвам още от появяването 'и. Взаимствала е нещо от самочуствието на Халисе. С Яхя може и да си добаднат, и двамата имат нагласата, че са се издигнали от средата си, ама остават недооценени.

# 199
  • Мнения: 22 023
Оффф ще си позволя кратко лирическо отклонение, че вече съм на ръба.
Досега тук сме си коментирали само героите от сериала. Не се е стигало до обсъждане на актьори, хеле пък на феновете им.
Неслихан е млада и талантлива актриса, уважителна към колегите си. Започнала е да снима много, много отдавна, долу-горе откакто е започнал и партньора й, въпреки разликата във възрастта им. Тя също има награди, също е известна, смятана е от мнозина за най-добрата драматична актриса в момента. Вероятно се е учила от партньорите си, вероятно и ще продължи да го прави, нормално е.
Скъпи дами, за пореден път призовавам, да не си ги мерим! Всеки да си гледа копанката и да си коментира каквото му харесва. Никой не е длъжен да харесва даден герой, само защото се играе от даден актьор.
Да питам, ние като се отъждествяваме с Наре, вие със Санджар ли се оприличавате?
Не ставайте смешни и елате на себе си!

Досега се сдържах от уважение, но вече няма да го правя.

За фон слагам любимата си двойка в този сериал. Без значение дали ще станат истинска двойка, или ще останат невъзможна такава и единствено в сърцата на многобройните си фенове.


# 200
  • Мнения: 9 527
Аз пък харесвам повече двойката Наре - Санджар , но когато той се вразуми ,че още не знае къде се намира и страшно ме дразни Joy
Харесвам и Гедиз ,но той няма шанс с Наре по много причини .
Но не знам на кого би му хрумнало да сравнява играта на Неслихан и Енгин ? Защо ? Ами няма база за сравнение .Те са много талантливи , НО всеки по своему .
Радвам се ,че не чета други теми за сериала ни , но все пак -мили дами ,хайде да не мерим със сантиметър кой какъв е и защо такъв е .А и да не правим като турските зрители - да не разграничаваме реала и сериала. Актьорът играещ Алън в живота е мил човек - съпруг и баща .Заради отвартителния му персонаж да го пребием с камъни ли ?

# 201
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Еванджелин, поздравления за последния ти коментар 👍!

Наре и Гедиз са и моята любима двойка 💖! Дали ще станат наистина такава, не мога да знам какво са предвидили СЦ. Но за мен любовта между двамата ГГ е останала някъде там преди 9 години. Сега гледаме някакви остатъци и опити нещата да се скалъпят отново, но се съмнявам във възвръщането на голямата, безусловна и неподвластна любов.

# 202
  • Мнения: 10 486
Ама някои направо са се вкарали в свой си сериал...само дето хич не ги бива за сценаристи ...

Габи, Нилай не е Дуду... а е тази, която я спрягат за партньорка на Кадир в Слънце и Луна/ май така се казваше/.

# 203
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Габи, Нилай не е Дуду... а е тази, която я спрягат за партньорка на Кадир в Слънце и Луна/ май така се казваше/.

Васе, благодаря. Не съм разбрала.

# 204
  • На луната
  • Мнения: 342
На мен пък любимата ми двойка са Санджар и Гедиз Simple Smile Simple Smile
Шегувам се, но не съвсем Simple Smile
Гедиз и Наре никога не съм ги приемала за двойка, защото на този етап намат никакъв шанс. Но ако Санджар приключи със себе си, както обеща... Simple Smile защо не. Ако сме откровени, героинята Наре би била много по-щастлива с героя Гедиз, но романтичното ми сърце предпочита Наре да укроти опърничавия. Защото те са огъня и барута. Simple Smile

# 205
  • Мнения: 1 973
На мен пък любимата ми двойка са Санджар и Гедиз Simple Smile Simple Smile
Шегувам се, но не съвсем Simple Smile
Гедиз и Наре никога не съм ги приемала за двойка, защото на този етап намат никакъв шанс. Но ако Санджар приключи със себе си, както обеща... Simple Smile защо не. Ако сме откровени, героинята Наре би била много по-щастлива с героя Гедиз, но романтичното ми сърце предпочита Наре да укроти опърничавия. Защото те са огъня и барута. Simple Smile

Hands Plus1 И аз така.

Здравейте по вечерно време! Разбирам, че има "престрелки" между поддръжниците на ГГ.
Защо винаги се случва така не мога да разбера. Какво има да се дели тук, когато става въпрос за художествена измислица. Всичко останало е ултраско поведение, възбуждащо у хората чувство на собственост и състезателност.
Най ми е смешно, когато чувството за собственост се засили до ниво на притежание все едно, че имат за даден актьор нотариален акт. Joy Joy
Не се косете, ние тук си обсъждаме героите и мисля, че ни е хубаво. Нека продължаваме в този дух да си коментираме събитията, взаимоотношенията и произхождащите от тях различни чувства и емоции.
Лека вечер!

# 206
  • Мнения: 10 486
Ако сме откровени, героинята Наре би била много по-щастлива с героя Гедиз, но романтичното ми сърце предпочита Наре да укроти опърничавия. Защото те са огъня и барута. Simple Smile
Дали? Гедиз я обича, но това ще й ли е достатъчно?  Ще бъде спокойна, защитена, но дали ще бъде щастлива? Та тя никога няма да го погледне с други очи, освен приятелски.
Аз също предпочитам да укроти опърничавия Санджар. Хем ще са си огън и барут, хем ще е щастлива.

# 207
  • На луната
  • Мнения: 342
Чисто хипотетично е съвсем възможно. Щастието е доста променлива величина. Simple Smile
След като е преживяла голямата любов/ пак да спомена, това в случай, че Санджо не е между живите по някаква причина Simple Smile/ защо да не е щастлива с някой, като Гедиз. Щастието не върви задължително с бурна любов. Понякога спокойния пристан, е напълно достатъчен, особено при толкова драматичен живот, като на Наре. А Гедиз освен това, би я карал да се смее. Но наистина не си я представям щастлива с друг мъж, докато лудото сърце на Санджар все още бие Simple Smile

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 21:08 от Alaska 80

# 208
  • Мнения: 10 486
Чисто хипотетично е съвсем възможно.
След като е преживяла голямата любов/ пак да спомена, това в случай, че Санджо не е между живите по някаква причина Simple Smile/ защо да не е щастлива с някой, като Гедиз. Щастието не върви задължително с бурна любов. Понякога спокойния пристан, е напълно достатъчен. А той освен това, би я карал да се смее. Но наистина не си я представям щастлива с друг мъж, докато лудото сърце на Санджар все още бие Simple Smile
Дори и Санджар да не е между живите... не ми се вярва да е с Гедиз/мисля, че няма да бъде егоистична към него, защото е най-добрият й приятел и би му оставила шанса да се влюби споделено/
Да, тогава спокойният пристан е достатъчен и би била щастлива...но с някой друг.



Красиво колажче




И от сторито на Неслихан...призовава за помощ на пациенти с  муковисцидоза.

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 22:45 от savovas

# 209
  • Мнения: 22 023
Дъщерята на посланика - еп.9 Бг.субтитри
https://ok.ru/video/1418398337732
https://cloud.mail.ru/public/n4Lt/pjXGaMdXK
https://www.vbox7.com/play:cef7262414
И в групата  Любими сериали с превод ® >>
https://vk.com/club113691288

Общи условия

Активация на акаунт