Боя за коса / Клуб на червенокосите 5

  • 25 329
  • 440
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Джулая, 5.2 на Делукс си е такава, правила съм се с нея. Всички бои, които имат виолетово се отмиват много бързо.
Сравнитвлно трайна безамонячна.

# 46
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 096
Някой пробвал ли е тази маска ?


# 47
  • София...........
  • Мнения: 955
Някой пробвал ли е тази маска ?




Интересна изглежда ...
От къде може да се закупи и цена?

# 48
  • Мнения: 294
Здравейте! Ползвали ли сте боя Schwarzkopf Professional IGORA?

# 49
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Здравейте! Ползвали ли сте боя Schwarzkopf Professional IGORA?
Да. 6-99. Не се получи толкова ярко и наситено. Цветът падна, но на мен напоследък никакви червени професионални и непрофесионални бои не ми държат на косата.

Освен това Igora-та ми прецака скалпа и тръгна як косопад.

# 50
  • Мнения: 305
Здравейте! Ползвали ли сте боя Schwarzkopf Professional IGORA?
Здравей, аз ползвам от 1 година само нея. Слагам 9-98 и 6-99 И се получава добре. Не ми се отмива толкова лесно. Като цяло аз съм доволна от боята.

# 51
  • София
  • Мнения: 17 775
И аз като Джулая не съм доволна. Не ми хвана и падна за нула време.

# 52
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ще напускам групата на червенокосите. Явно косата ми трябва да си почине, да израсте и да се отреже всичко, изгорено покрай червеното. Не съм се боядисвала от началото на юли, минах и моренце....косата ми в момента е светло кестеняво (натуралния ми цвят), русоляво и бледо конячено. В оригинал гоня виолетово Bowtie Joy

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 972
От 4 години съм червена. Преди това още толкова бях черна, преди това бях кестенява (естествен цвят) , а първото боядисване ми беше русо. Общо взето ми отиват всички цветове, но харесвам най - много червеното на този етап. Боядисвам се с Индола. Сега ми се иска да вкарам светло розово да бие на русо.. Но ако това означава отново обезцветяване, ще се откажа.

# 54
  • Мнения: 5 832
Unforgiven, уникален цвят! Кой номер е и откъде я купуваш?

# 55
  • Варна
  • Мнения: 42
Джулая, 5.2 на Делукс си е такава, правила съм се с нея. Всички бои, които имат виолетово се отмиват много бързо.
Сравнитвлно трайна безамонячна.



Аз съм много доволна от амонячната боя на Inebrya.
Използвам бустер червения цвят в комбинация с коректора.
Мисля при следващото боядисване да комбинирам бустер червения цвят с цвят 8/66F, защото от коректора много ми розовее косата след измиване.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Unforgiven, уникален цвят! Кой номер е и откъде я купуваш?
Индола 8.77 от магазини за професионални бои Зара. За Пловдив става въпрос. Не знам къде другаде се предлага. Това е снимка точно след боядисване.

# 57
  • Мнения: X
Скрит текст:
]
Индола 8.77 от магазини за професионални бои Зара. За Пловдив става въпрос. Не знам къде другаде се предлага. Това е снимка точно след боядисване.
Какъв ти е естественият цвят и какъв % оксидант ползваш?

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 972
6% оксидант. Естественият ми цвят и светло кестеняв, но отдолу косата е обезцветена след черно.

# 59
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 096
Някой пробвал ли е тази маска ?




Интересна изглежда ...
От къде може да се закупи и цена?
Рибката , цена не помня но цъкни и ще я намериш.

Общи условия

Активация на акаунт