Случвало ли ви се е - едната гърда по-голяма от другата?

  • 1 604
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 422
Честито бебче първо!Да ти е живо  и здраво и да се кърмите мнооого време!  bouquet
На мен ми се случва често , обикновено дясната е по-пълна. Няма за какво да се притесняваш Hug

# 16
  • Мнения: 8 242
И на мен дясната ми е по-голяма.. Макар че уж предлагам и от двете по равно..
Ама е голямо шоу като дясната е препълнена, а лявата току що изпразнена - разликата е тройна сигурно  #Crazy

# 17
  • Мнения: 3 478
Аз мисля,че по принцип на всички жени са им различни гърдите,по-често лявата е по-едра.
И при мен е така.А също така произвежда 2 пъти повече мляко от дясната.


Мдааа и тук така...

# 18
  • Мнения: 288
Откак сме излезли от родилното не се е налагало да се цедя. Разчитам единствено на бебчо, за да регулирам лактацията.
Да и аз имам разлика в размера на гърдите. В началото дясната пускаше повече мляко, но от известно време лявата е тази, която редовно прелива.
Нормално е, не се притеснявай.

 Peace

# 19
  • Мнения: 1 288
при мен все още лявата произвежда поне 2-3 повече мляко от дясната, а през цялото време съм ги редувала.

# 20
  • Мнения: 1 353
Която е по-пълна винаги е по-голяма. Поне при мен е така

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
в началото нямах проблем, но с времето малчо прояви предпочитание към лявата, та сега тя произвежда повече мляко и да по-голяма е като се понапълни повече......Wink

# 22
  • Мнения: 4 422
И на мен дясната ми е по-голяма.. Макар че уж предлагам и от двете по равно..
Ама е голямо шоу като дясната е препълнена, а лявата току що изпразнена - разликата е тройна сигурно  #Crazy
И при мен така  hahaha

# 23
  • Мнения: 949
И на мен дясната ми е по-голяма.. Макар че уж предлагам и от двете по равно..
Ама е голямо шоу като дясната е препълнена, а лявата току що изпразнена - разликата е тройна сигурно  #Crazy
И при мен така  hahaha

# 24
  • Варна
  • Мнения: 567
Тъкмо смятах да пускам такава тема и аз  Simple Smile Направо ме успокоихте момичета, благодаря   bouquet
Дясната ми гърда е по-голяма от лявата и определено пуска доста  повече мляко.

Общи условия

Активация на акаунт