Професионални серии за коса 133

  • 41 797
  • 747
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 336
Офтопик, но искам да благодаря на дамата, която сподели за намаленията в сайта на GaleriaHairShop 💐. Не всичко, което поръчах ще дойде. Но фактът, че 2 от продуктите, които ще получа са на стойност 90 лв, а ще заплатя 35 лв + доставка, ми се струва повече от добре. Серума за гладкост никога не бих го купила на друга цена, т.к. не съм голям фен на марката.
Благодаря и на всички други, които споделят за намаления 💐

# 106
  • Мнения: 282
Atom4e, благодаря ти! 🌹Дано да има повече промоции, че да споделям!

# 107
  • София
  • Мнения: 1 757
Аз току що получих нещата но не съм очарована от вида им, има тук таме одрано, вдлъбнало и мръсно по опаковките, дано да са си в ред

# 108
  • Мнения: 1 725
И аз получих маската си Simple Smile Благодаря за бързата реакция и споделеното за сайта Simple Smile

# 109
  • Мнения: 32
За този серум ли става въпрос?

# 110
  • Мнения: 1 306
Серума на Oway буквално слага в малкия си джоб всички серуми,които съм използвала до сега.Само чакам да попривърша тези на Керастаз и Ланза и веднага си го взимам отново-съвършен-не утежнява,прави косата идеално лъскава и мека,на къдравите коси оформя свършените къдрици,на правите-идеално изправено-без чупки.
Може ли линк?

# 111
  • Мнения: 1 918
На мен така и никой не ми се обади от галерия, ама здраве да е, спестиха ми 30тина лева.

# 112
# 113
  • Мнения: 36 192
На мен така и никой не ми се обади от галерия, ама здраве да е, спестиха ми 30тина лева.

на мен преди един час ми потвърдиха поръчката с имейл, на приятелка - току-що
поръчала съм ш-на и б-ма за непокорна коса, б-мът все още е наличен

продуктите за непокорна коса са балансирани - хидратация + протеин - или греша?

# 114
  • Мнения: 4 743
На мен така и никой не ми се обади от галерия, ама здраве да е, спестиха ми 30тина лева.

Също нямам обаждане, но на имейла да ми писали, че поръчката е обработена. Не знам ще я пратят ли, чакам...Grinning

# 115
  • Мнения: 2 019
Много ми допадна и на мен този продукт. Първо се изненадах от това че е толкова гъст и мазен, но на косата се държи по различен начин. Ползвам го на изсушена коса само по краищата и малко по косите около рамката на лицето. Попива много бързо,  ефекта се запазва доста дълго.
Мисля че Макадамия беше споделила за него, голямо Благодаря :*

# 116
  • Мнения: 3 033
https://www.arlen.bg/product/9471/serum-za-suhi-i-tsaftyashti-kr … g-drops-50ml.html
Момичета,точно това е серума-даже утре съм на фризьор и ще си го взема...с нищо не мога да го сравня-перфектен е-аз слагам 1,2 пипети по целите дължини....

# 117
  • Мнения: 1 227
Има свежи промоции а Арлен, даже Джойко са на -30%. Пратиха ми съобщение с промоциите в месинджър, неясно защо...

# 118
  • Мнения: X
Prinzesata, трябваше да вземеш Show sublime repair treatment mask, тя е супер гъста, без аромат (за мен това е ок) от много малко нанесено количество усещаш копиринена коса, както от Лалага маска. Днес се измих с нея + шампоан Архитект + олио Show + Ми аманте термо крем. Косата ми е мека и подредена, но с много обем(аз не обичам), но пък в такива случаи по-бавно ми се омазнява скалпа.

Моята слабост са маските след шампоана, каквото и да мажа преди това, с каквото и да се мия, с хубава маска накрая всичко се оправя.
Купих си Olaplex 1,2,3 и 6. Нямам търпение да ги пробвам!

# 119
  • Мнения: 1 725
Като се спомена Ми аманте, нормално ли е крема им без терммо, който е да ми създава усещане за мръсна коса на клечки??? Верно на сутринта не е така, ама е супер неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт