Професионални серии за коса 133

  • 41 648
  • 747
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 005
Купих си Olaplex 1,2,3 и 6. Нямам търпение да ги пробвам!
Ще чакам споделяне за 6цата Simple Smile

# 121
  • Мнения: 1 918
Като се спомена Ми аманте, нормално ли е крема им без терммо, който е да ми създава усещане за мръсна коса на клечки??? Верно на сутринта не е така, ама е супер неприятно.
Това е единствения продукт, който каквото и количество да сложа, колкото и да прекаля никога не ми утежнява и не ми става на клечки. Странно.

# 122
  • Мнения: 31 350
Обичам този крем, никога не ми е ставала косата на клечки.

# 123
  • Мнения: 1 725
Защо при мен е така Simple Smile

# 124
  • Мнения: 74
И на мен ми пристигна днес поръчката, като вчера сутринта ми се обадиха. Бях поръчала 2 малки олиа (казаха ми, че са имали само няколко бройки и първите пуснати поръчки са ги взели), маска с оранжевата капачка и спрей за обем в корена.
Нали тази маска е протеиновата? И много странно, но на нея пише на български.. за пръв път виждам. Аромата си е типичния.

# 125
  • Мнения: 1 666
Аз получих само имейл веднага, след като направих поръчката, но не са ми звъняли повече. Само четка поръчах, ще видим.

# 126
  • Мнения: 1 534
Някой е изкупил повечето неща и ги препродава сега в олх 😑

# 127
  • Мнения: 282
X. T дай линк ако може.
Преди малко си взех пратката. Бях поръчала хидратиращата маска и серума за запечатва е на краища.
Миришат си на Мароканойл, но и при мен надписите са на български език

# 128
  • Мнения: X
Имам маската с кафявата капачка, поръчвана от Арлен с надписи на български. В магазина на Тopline на бул. Витоша продуктите също са надписани на български.

# 129
  • Мнения: 1 534
И при мен надписа на крема е на български.
А за линк немога да дам ,защото не ги запаметих в любими.Ще ги потърся .
Запомних  гр.София и заглавието беше Разпродажба на висок клас или нещо такова.

# 130
  • Мнения: 4 284
Аз все още нямам обаждане от тях, за Алтерна разбрах, че е свършила, звънях да питам за термото на Марокан, никой не вдига. Rolling Eyes

# 131
  • Бостън
  • Мнения: 13 631
Някой ползвал ли е този серум и има ли доволни?
ALTERNA CAVIAR Anti-Aging Restructuring Bond Repair Leave-in Heat Protection Spray
Аз си го купих онзи ден (хубава цена в Ам.Амазон), макар, че доста се поколебах, защото имам и Керастаз Терапист серума и доста се припокриват, но пък аз обичам да имам по 2+ продукта от серия и го взех. Днес трябва да го доставят до 9 пм...
Докладвам - пристигна снощи, отворих, помирисах и го върнах в пакета за да го пратя обратно на Амазон. За такава миризма пари не плащам, та ако ще и Алтерна да се казва. И за да не съм капо си поръчах CAVIAR Anti-Aging Clinical Densifying Shampoo Grinning

# 132
  • Мнения: 5 375
Да се запиша в темата, хубави предложения намирам.
Аз съм с хубав ген и косата ми се чувства еднакво добре и със Здраве, и с Керастаз. Ползвам про козметика от чист гъдел. В момента се мия съз Здраве с черен пипер.
За мен откритието на годината, 2019 година, е Лалга. Маската им е топ и на моята гъста, дълга до кръста коса, с балеаж и кичури и през ден - преса, действа уау. Иначе, в момента ползвам ш Здраве, маска Макадамия, термо Ми Аманте и олио на Олиосета.
Скрит текст:

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 5 959
Много сте изписали, не мога да ви смогна.

Нямам любим протокол. Сменям продуктите през 2-3-4 измивания.

# 134
  • Мнения: 249
И аз си получих днес маската с бялата капачка и четката. Не съм ги пробвала още, но аромата е божествен, не го познавам от преди. И на моята маска пише на български.
Ето линка към olx https://www.olx.bg/ad/razprodazhba-na-nay-visok-klas-kozmetika-a … D655-ID86efh.html

Общи условия

Активация на акаунт