Професионални серии за коса 133

  • 41 510
  • 747
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 918
Двойна цена в рибата ще платя, ама няма да дам нито лев на тази в олх-а. Долно. Аз явно няма да получа маската, и днес нито обаждане, нито имейл.

# 136
  • Мнения: 282
Аз за жалост едва трая миризмата на Мароканойл 🤮 🤮А особено крема за запечатване на краищата-носи се в косата ми откакто го сложих... Скоро ще отиде в размените май...

# 137
  • Варна
  • Мнения: 7 712
Плясни му нещо друго отгоре Grinning. Трепя такива смърдели с термозащита.

Не се ядосвайте ето една читава оферта. https://www.olx.bg/ad/shampoani-balsami-i-drugi-na-italianskata- … D655-ID851KH.html

Всичко на Oway по 15лв. Grinning Поръчах серума и хидратиращия балсам. Макдамия ти си виновна Grinning

# 138
  • Мнения: 2 991
Няма да съжаляваш,Princess 😊Много е хубав серума .Утре набутвам всички финиши в дъното и си го взимам и аз -няма толкова добър комплексен финиш-от други просто няма нужда 😍

# 139
  • Мнения: 1 666
Оххх големи изкушения, за рекох се, че ще спра Grinning И сега Оway  - поръчах си серума за цъфтящи краища и аз Grinning, ама май трябва да спра да влизам в темата Grinning

# 140
  • Варна
  • Мнения: 7 712
Ще го видим и без това Нийм планта ми е на свършване. Искрено се надявам,че ще ми хареса.

# 141
  • Мнения: 4 735
Обещах ви вчера да пиша за хидратиращата маска на Show.....
SHOW Pure Moisture Mask
 
Ta..... голямо стъклено бурканище Grinning. Красиво на визия и тотално неудобно да борави човек с него в банята. Пързаля се ако го пипаш с мокри ръце и рискът за близка среща с пода е огромен.
Съдържанието е с цвят пепел от рози и аромат на детско нишесте. Нищо луксозно и парфюмно. Шампоанът за обем мирише доста по прилично. Консистенцията е рядка,даже много рядка. Направо не се сещам за друга маска която да е подобен редкоч. Повечето ми балсами са по-гъсти.
Тая сутрин се боядисах. Измих олаплекса с шампоана за блондинки на Ланза и нанесох маската. Още при нанасянето не ми хареса. Моята коса обича маслени продукти,а тук те са спестени. Съдържанието е от аминокиселини и два протеина,които не виждам каква хидратация ще дадат....А на мен след боя си ми трябва хидратация. Рискувах защото преди нея си постоях с олаплекс тъй,че знаех,че  ще понесе и протеин.
 Доста продукт сложих и доста трудно разресах. Свих под шапка за баня и постоях половин час.
 При изплакването косата си беше откровено твърда,стегната,не чак заплетена,но доста неподдатлива/гадно усещане/. Дори и след корав протеин я усещам доста по-ревитализирана.
 Сложих серума Генезис по скалпа,две три помпи ланза нийм плант по дължините и шепа термик за дълга коса. Косата се оформи на фитили Grinning. Брех да му се не види никога не съм знаела,че има опция да се къдри чак толкова много.
Калпазан съм,но изкарах диузера и изсуших с него колкото мога . Плеснах две помпи олио на Орайт с камелия накрая,че бая фриз има. Косата е много плътна с пружиниращи къдрици.
Та....с доста смесени чувства съм за това нещо. Ефекта с къдриците е ОК,но това категорично не е хидратираща маска който и каквото да твърди. От аромат не го докарва съвсем. Не е гаден,но от продукт в тоя ценови клас очаквах повече.
 За мен маската е да речем балансирана с уклон към протеин. За момента не ми се вписва в никой от редовните протоколи. Разчитах да е маалко по-хидратираща и да я ползвам след боядисване,но уви. Ще я мисля,ако ли не ще излети в размените.
Скрит текст:

Направо ме хвърли в тъч. Няма да мога да спя тази вечер...Grinning
За една и съща маска ли говорим? В предната тема се оплаках от моята хидратираща маска Show. Обаче твоята по описание няма нищо общо с моята. Моята е бледожълта или по-скоро цвят капучино, много гъста и маслена. Толкова гъста, че трудно се вади с ръка от стъклената кутия. Мирише отвратително на нещо което трудно би се нарекло парфюмно, по-скоро на ароматизатор на WC. Лепкава консистенция, аз я сравних с медена каша...Grinning
Направо се чудя ние с еднакви продукти ли се мием?!?

# 142
  • Варна
  • Мнения: 7 712
Аааааааааа не знам моята е от рибата и на никакво капучино не мирише. Баш на бисквитена торта с нишесте си е аромата Grinning. Свободно си се разхожда в кутията хич не е гъста.

# 143
  • Мнения: 4 735
Ето малко са тъмни снимките на моите Show:



 Маската е с цвят капучино, не с такъв аромат. Аромата е нещо сладникаво и гадно, на изгнил зюмбюл или нещо такова...Joy
И най-странното е, че на маската няма никакъв надпис коя и каква е.. даже името Show не пише никъде...Rolling Eyes

# 144
  • Варна
  • Мнения: 7 712
Явно е до възприятия поне цвета ...ама на мен ми бие на розовко-ти казваш капучино Grinning. Ще мина утре през рибата да сравня консистенцията,че я поръчах онлайн. Ама си се беше поизсипала при транспорта на една страна та не е от най-гъстите.

# 145
  • Мнения: 356
Някой ползвали е това масло

# 146
  • Мнения: 1 534
Влизам да похваля крема за изглаждане на Марокан,който получих вчера.Нямах търпение снощи и го изпробвах.
Косата ми се изправи доста по лесно и бързо с четката и стана много мека и лъскава,аромата малко ми прилича на мъжки парфюм ,но не е лош.
Доволна съм,още повече и за 20 лв.
Като го изразходя, пак ще го поръчам ,струва си парите.

# 147
  • Мнения: 284
И аз поръчах крема за изглаждане на марокан, но все още нявам потвърждение на поръчката Confused

# 148
  • Мнения: 1 534
Дано да го получите 🌼

# 149
  • Мнения: 4 254
Смятам, че вече няма нищо останало от продуктите на Галерия. Rolling Eyes
Имате ли мнение за шампоана против пърхот на Oway?

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 08:51 от krystal93

Общи условия

Активация на акаунт