Професионални серии за коса 133

  • 41 635
  • 747
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 654
Prinzesata,
И аз не съм доволна от двата шампоана от споменатите серии, но аз съм с друг тип коса от тази на моята близка. Посочих ги като ориентир, защото зная, че тя е доволна. Все пак май ще избера за нея новата на Genesis.
A Cristaliste e много приятно изпълнение. Маската и шампоана се представят добре, въпреки че са без силикони - нещо, което създава малък хаос, поне при мен.

# 91
  • Мнения: 2 005
A Cristaliste e много приятно изпълнение. Маската и шампоана се представят добре, въпреки че са без силикони - нещо, което създава малък хаос, поне при мен.
Добре че ми напомнихте за тази серия. Прекрасно се чувстваше моята коса с шампоана, който стигна до мен при размяна с Шампоана на Денсифик. И двете страни останахме много доволни. От тогава с тази дама редовно си менкаме продукти, които не са допаднали на другата.

# 92
  • Мнения: 2 450
Хорааа, тичам да се хваля. Мислех си, че косата ми не обича протеинови продукти. Днес обаче измих с Денсифик, сложих Лореал абсолют рипеър и балсам Денсифик, накрая само малко Маракеш за краища, изсуших с въртяща четка и резултата е УАУ. Е, спрямо моето състояние на косата, не спрямо хубавите коси в темата😁
Та, тези продукти, които използвах всички ли са протеинови ? Ако е така - да инвестирам в още нещо такова.
Кат пей радиото никой не чува.Не знам какво се очаква от Денсифик,но си прави точно това за което е предназначен.Това,че на някой не му понася протеин в по-голяма или по-малка степен е друг въпрос.
И трите продукта са протеинови.Косата ти наистина изглежда добре,но не прекалявай,ако повториш същия протокол,най-вероятно резултатът ще е друг.

# 93
  • Мнения: 3 654
Casual,
Да, цялата серията е хубава, особено за дълги коси. Ползвала съм шампоана за плътна коса.
Ти кой си имала?
Май, който харесва Densifique няма да е доволен от Cristaliste.

Grinch,
косата ти е много шик!

# 94
  • Мнения: 1 534
Току що получих смс утре да очаквам пратка от Спиди. Наложен платеж  25 лв.
Значи доставката е 5 лв до адрес.

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 23:58 от X.T

# 95
  • Мнения: 359
Хорааа, тичам да се хваля. Мислех си, че косата ми не обича протеинови продукти. Днес обаче измих с Денсифик, сложих Лореал абсолют рипеър и балсам Денсифик, накрая само малко Маракеш за краища, изсуших с въртяща четка и резултата е УАУ. Е, спрямо моето състояние на косата, не спрямо хубавите коси в темата😁
Та, тези продукти, които използвах всички ли са протеинови ? Ако е така - да инвестирам в още нещо такова. Прилагам и снимка
Скрит текст:
Изглежда и повече самата коса, по-плътна и пружинира като от реклама на Хед енд шоулдърс 😁😁😁

Маската ли на Лореал?

# 96
  • Мнения: 1 918
Да, маската

# 97
  • Мнения: 2 452
Аз имам Денсифик които го мъча и не става даже косата ми след него е ужасна метла и имам чувството че нацъфтя от него. Толкова ме беше яд че  направо го хванах да го хвърлям ама нещо ме спря. Не съм сигурна кога го купих затова не го качвам в размяната. Някъде половината е останал. Ако някоя от вас го иска го подарявам.От Пловдив съм предпочитам да го дам на някой да не се занимавам с куриери.

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Капе ли ви коса при масажиране с Меди Целаген? Прави ми впечатление, че ми пада само новата косичка и чак се притесних 😔
Търся отзиви за серум за цъвтеж и сухи краища на Oway? Мисля, че Макадамия го ползваше 🤔 ще се радвам, ако се включи за отзиви

# 99
  • Мнения: 3 019
Серума на Oway буквално слага в малкия си джоб всички серуми,които съм използвала до сега.Само чакам да попривърша тези на Керастаз и Ланза и веднага си го взимам отново-съвършен-не утежнява,прави косата идеално лъскава и мека,на къдравите коси оформя свършените къдрици,на правите-идеално изправено-без чупки.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Обещах ви вчера да пиша за хидратиращата маска на Show.....
SHOW Pure Moisture Mask
 
Ta..... голямо стъклено бурканище Grinning. Красиво на визия и тотално неудобно да борави човек с него в банята. Пързаля се ако го пипаш с мокри ръце и рискът за близка среща с пода е огромен.
Съдържанието е с цвят пепел от рози и аромат на детско нишесте. Нищо луксозно и парфюмно. Шампоанът за обем мирише доста по прилично. Консистенцията е рядка,даже много рядка. Направо не се сещам за друга маска която да е подобен редкоч. Повечето ми балсами са по-гъсти.
Тая сутрин се боядисах. Измих олаплекса с шампоана за блондинки на Ланза и нанесох маската. Още при нанасянето не ми хареса. Моята коса обича маслени продукти,а тук те са спестени. Съдържанието е от аминокиселини и два протеина,които не виждам каква хидратация ще дадат....А на мен след боя си ми трябва хидратация. Рискувах защото преди нея си постоях с олаплекс тъй,че знаех,че  ще понесе и протеин.
 Доста продукт сложих и доста трудно разресах. Свих под шапка за баня и постоях половин час.
 При изплакването косата си беше откровено твърда,стегната,не чак заплетена,но доста неподдатлива/гадно усещане/. Дори и след корав протеин я усещам доста по-ревитализирана.
 Сложих серума Генезис по скалпа,две три помпи ланза нийм плант по дължините и шепа термик за дълга коса. Косата се оформи на фитили Grinning. Брех да му се не види никога не съм знаела,че има опция да се къдри чак толкова много.
Калпазан съм,но изкарах диузера и изсуших с него колкото мога . Плеснах две помпи олио на Орайт с камелия накрая,че бая фриз има. Косата е много плътна с пружиниращи къдрици.
Та....с доста смесени чувства съм за това нещо. Ефекта с къдриците е ОК,но това категорично не е хидратираща маска който и каквото да твърди. От аромат не го докарва съвсем. Не е гаден,но от продукт в тоя ценови клас очаквах повече.
 За мен маската е да речем балансирана с уклон към протеин. За момента не ми се вписва в никой от редовните протоколи. Разчитах да е маалко по-хидратираща и да я ползвам след боядисване,но уви. Ще я мисля,ако ли не ще излети в размените.
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 13 фев 2020, 11:47 от prinzesata

# 101
  • Мнения: 646
А били сравнила този серум с аргановото на Наши, ако си го ползвала ( понеже засега ми е фаворит)




Серума на Oway буквално слага в малкия си джоб всички серуми,които съм използвала до сега.Само чакам да попривърша тези на Керастаз и Ланза и веднага си го взимам отново-съвършен-не утежнява,прави косата идеално лъскава и мека,на къдравите коси оформя свършените къдрици,на правите-идеално изправено-без чупки.

# 102
  • Мнения: 3 019
Не съм го използвала....

# 103
  • Мнения: 282
😯При мен констиненцията беше по-плътна , в никакъв случай "много рядка"
Не се стичаше лесно.
Първите няколко пъти при използване  омекоти доста, след няколко последователни използвания започна да се втвърдява косата. При мен усещах силен парфюм. Даже след къпане ме питаха на какво мирише косата ми.
Аз я пробвах малко след като излезе де
Коси различни, действие различно.

# 104
  • Мнения: 421
Ами аз когато си закупих марокан с кафява капачка,ме предупредиха да не бъркам с мокра ръка в маската ,а предварително да си извадя колкото ще ми трябва ,ако попаднело вода започвала да мирише лошо,имате ли някакви наблюдения?
А също исках да питам някоя мама от вас беше споделила грижа за косата на дъщеря си (3 г. Мисля беше детето),издирвах в темите назад,но не намерих ,ако може да ме посъветва на лично съобщение.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт