Професионални серии за коса 133

  • 41 457
  • 747
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 969
Всичко на Oway е без дубликат/сравнявам Лалга,Ланза,Керастаз/Oway е номер едно-пет години само Oway използвах и косата ми беше станала до кръста.

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 10:20 от macadamia

# 151
  • Мнения: 4 734
Всичко на Oway е без дубликат/сравнявам Лалга,Ланза,Керастаз/Oway е номер едно-пет години само Дуьщ използвах и косата ми беше станала до кръста.

Кое точно на тази марка си ползвала и си доволна? Може ли линк с малко повече описание как действа, понеже няма много информация за марката...

# 152
  • Мнения: 1 725
Може ли да ми кажете кой е точно продукта от ОЛХ, за който говорите като финиш?

# 153
  • Мнения: 2 969
Абсолютно всичко подходящо за моята коса на марката съм използвала,включително и боите.
https://www.oway.it/en/#organic-way/1

# 154
  • Мнения: 284
Получих смс за пратката, ще я получа днес, 5 лв доставка, нямам търпение да го пробвам Simple Smile

# 155
  • Мнения: 310
Получих вчера термото на алтерна. Още не съм пробвала, но аромата е на евтино Веро с лимон, от онова гадното.. 😂 Очаквах повече, тъй като пише, че мирише на лайм и бял чай.

# 156
  • Мнения: 1 666
За мен няма да има серум. Свършили са Confused

# 157
  • Мнения: 32
И аз май няма да си получа кръглата четка, уж имах имейл след като я поръчах... здраве да е, тъкмо може да се навия да си купя тази с глиганския косъм, ама някак си все още се въздържам да изръся 100 и кусур лева за едната четка 😁😁

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 10:53 от MissMcCandless

# 158
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Кое термо мирише на веро с лимон? Хайвереното определено си мирише супер. Имах старото сега имам Бонд рипеър. Разлика в аромата няма-ароматът си е на серията.

Тая тема верно е клуб на пираните Grinning.

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 10:49 от prinzesata

# 159
  • Мнения: 310
Ето това :



Знам че е много относително с ароматите и всеки различно ги възприема, аз попринцип не харесвам цитрусови аромати за козметика и препарати, освен цимент термика, той е божествен грейпфрут за мен.

# 160
  • Мнения: 1 725
Кажете какво да си взема от финишите на Оуей от ОлХ, чакам хаха

# 161
  • Мнения: 282
Macadamia, би ли описала косата си?
Тъй като имаш опит с марката, а като гледам и цените са доста приемливи, според теб подходяща ли е за редовно третирана с преса коса? Или по скоро за не толкова тормозени коси
Благодаря

# 162
  • Мнения: 336
Писах им преди час и серума за краища беше свършил.
Кажете какво да си взема от финишите на Оуей от ОлХ, чакам хаха

# 163
  • София
  • Мнения: 1 744
А дали продуктите са оригинални? Че на тази цена...

# 164
  • Мнения: 1 725
Оригинални са няма на къде да правят ментета.

Общи условия

Активация на акаунт