Професионални серии за коса 133

  • 40 238
  • 747
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 333
С какъв срок на годност са продуктите ви от на налението на Галерията? Защото на моя балсам пише 20.11.2016 г.

# 166
  • Мнения: 2 450
Ако един продукт е нереално намален или е менте или е с изтичащ/изтекъл срок аз други варианти не виждам

# 167
  • София
  • Мнения: 1 744
С какъв срок на годност са продуктите ви от на налението на Галерията? Защото на моя балсам пише 20.11.2016 г.
лелее ужас.
На моята пяна на фанола срока си е ок, но на маската с кафявата капачка не видях да има дата... някой знае ли къде е датата?

# 168
# 169
  • Мнения: 309

Prod. Идва от produced, тоест произведено на : еди коя си дата. Виж пише ли някъде срок примерно 2 год. След отваряне.

# 170
  • Мнения: 2 912
Косата ми е изсветлена до ниво 10,много гъста ,с тънък косъм,чуплива към къдрава.....и цял живот третирана....така че Oway е рай за изтормозени коси.
Аз си взимам само от моята фризьорка -има продукти за всякакви нужди и проблеми на косата,за всеки вид коса.Предполагам ,че продуктите в olx са с изтичащ срок на годност и за това са на такива цени,иначе опаковките са си оригиналните/друг е въпроса и какво има вътре-аз на такива ниски цени не рискувам....

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 14:01 от macadamia

# 171
  • Варна
  • Мнения: 7 689
http://www.checkfresh.com/moroccanoil.html

ето тук си проверете мароканите

# 172
  • Мнения: 153
На мен най-най-любимата ми комбинация е шампоан Лалга, маска Лалга, Initialiste серум на Kerastase по скалпа, термозащитния спрей Prep Perfecting на Phillip Kingsley в корените, Nectar Termique на Kerastase по дължините + малко олио O'Right златна роза или лекото хидратиращо с шипка, и за финал на суха коса Master Shine спрейчето на Morrocan. Евентуално накрая и малко лак за коса на Olioseta, ако е влажно времето навън.
Косата ми е към педя и половина под раменете, рядка, тънък косъм, чуплива или къдрава (знам ли вече), но съсипана от изсветляване със SunKiss Jelly на Лореал преди година и половина, също така почти ежедневно я мия и суша със сешоар за 5-6 минути (то повече не й трябва - започвам сушенето 40мин след излизане от банята, когато тя вече е наполовина изсъхнала, все пак е тънка)...
Израстналата ми естествена коса с посочените по-горе продукти има невероятен блясък, супер копринена и мека, подредена, еластична, навива се на едни красиви масури, но... стигне ли се до изсветлената част надолу, е доста накъсана, суха, вяла и нееластична, сравнително права (само с горната комбинация постигам и леки чупки в краищата), никакъв живот няма в нея... Disappointed
Вече тотално съм се отчаяла и почвам да си мисля, че докато не изрежа всичко изсветлено, няма да си видя косата здрава и красива. А израстването по мои груби сметки ще отнеме още поне година и половина... Frowning Но за мое голямо нещастие вече си видях две бели косъма по 3-4см и се опасявам, че до тогава пък може да почне да ми се налага да я боядисвам... та в последно време съм в голяма драма. Чудех се, ако се боядисвам в по-тъмен или близък до естествения ми цвят, по-малко ли ще се унищожава косата, отколкото ако я боядивам в по-светло? Малко тъп въпрос, но нямам абсолютно НИКАКЪВ опит с боите за коса и винаги съм бягала от тях... 30-те години обаче чукат на вратата и ми се струва, че скоро няма да има спасение. Disappointed

И още едно въпросче - можете ли да препоръчате спрей или олио за предпазване от UV лъчите и хидратиране на косата на плажа?

# 173
  • Мнения: 4 218
По снимките в ОЛХ е сниман и срока  - 12/2020, явно за това цената е такава.

# 174
  • Мнения: 336
Получих продуктите от galeria, smooth серум на Марокан  и четката на Кактус - страхотна е. Пробвах я на гъстата, суха, чуплива и вечно оплетена коса на дъщеря ми и се разреши много лесно и леко.
Днешния протокол, много кратък, т.к. и аз и малката сме настинали и капнали: днес ми е първо измиване след боядисването в неделя с Ш + Б на Chi rosehip oil серията за боядисана коса (усети се като чиста хидратация, разплетена и лигава коса). След това сложих от термото на Chi в сива опаковка е, изсуших набързо, пръснах със спрея за блясък chi rosehip oil и минах леко с пресата. Резултата ми хареса. Тук таме е разхвърчана, но е мека,  жива и с обем.

# 175
  • София
  • Мнения: 5 549
Включвам се и аз в новата тема (на 12-та страница!!! - пишете като за световно Simple Smile )

И аз с коса подобна на тази на macadamia (тънка, гъста, мека, чуплива към къдрава), също доволна от каквото съм пробвала от Oway. Напоследък съм привлечена от по-безвредна козметика за каквото и да е (в това число и коса). Съответно си купих такъв безвреден Ш - на INSIGHT, да видим как ще го приема. Ще си пиша впечатленията след по-дълго ползване (иначе са ми мили косата много пъти с точно тоя Ш на фризьор).

Косата в момента много си я харесвам - редувам следните 3 серии (Лалга Ш и М, Алтерна Дълбока хидратация с хайвер - Ш и Б, и Епруваж - Ш за обем и М). Преди правех всякакви комбинации, а напоследък си зареждам конкретно серии и ми се отразява по-добре на косата.

# 176
  • Мнения: 3 386
Butterfly90,

за русалка, чиято коса не е боядисвана, може да погледнеш тези:
*Ако харесваш Kerastase - Soleil Huile Sirene - за препоръчване с маската Apres Soleil (от серията, а най-добре и с шампоана);
*Healing beach sprey на Lanza e много надежден за истинска защита и помага за лесен стайлинг;
*Aveda protective hair veil e много, много добър спрей, който е наистина водоустойчив;
*Fekkai Soleil Beach Waves Tousling е перфектният спрей за мен.
*Label m имат цяла и никак не лоша серия, която дори се продава в комплект за път.

*Bamboo beach spray за след слънце на Alterna e чудесен, както и цялата серия  Bamboo beach.

# 177
  • Мнения: 30 961
Аз ползвам от години INSIGHT и без тях не оставам. Много добре ми се отразяват на сухата изрусена коса.
Няма за мен евтин серум от OLX.

# 178
  • Мнения: 1 531
Аз явно съм индианец и не виждам партидата.🤣
На моя крем срока  е изтъркан и не се вижда.Ако някой ми помогне и каже кое да въведа да го проверя ще съм благодарна.
Скрит текст:
Скрит текст:

Скрит текст:

# 179
  • Мнения: 4 218
Ако някой все още чака обаждане от Галерия, да не чака - някой е изкупил наведнъж повечето продукти, момичето каза, че разчистват магазина и ще работят с нови марки и продукти. Честито на печелившите!

Общи условия

Активация на акаунт