Професионални серии за коса 133

  • 41 776
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 227
Те явно са имали по 4-5 бройки от артикул и тук като гръмнаха с линка и всичко се е изкупило... Аз си останах само с четка за сушене...

# 61
  • Мнения: X
Скрит текст:
По темата, аз май съм единствената в темата без такива протоколи.
Един път месечно слагам Еластайзър, и то ако имам ( разбирайте да се вземе евтино на промоция )
От месец имам Олаплекс 1,2,3 първите ползвам само като правя кичури. 3-ката все забравям да я сложа Smile
Иначе Шампоан + Маска и финиши.
Скрит текст:
Установила съм че важността на продуктите за моята коса е отпред назад - 1. Термозащита/ Финиши / Масла 2. Маска / Балсам и на последно 3. място Шампоана.
Здравей, може ли малко повече инфо за Олаплексите (бях питала преди няколко страници)-с каква коса си, доволна ли си от шампоана и балсама?

# 62
  • Мнения: 1 725
Моля, като ви доставят да пишете дали има доставка. Нправих втора поръчка с термото. Сега имам две поръчки или да дадете номер да им звънна, в сайта няма...

# 63
  • Мнения: 1 538
Моля, като ви доставят да пишете дали има доставка. Нправих втора поръчка с термото. Сега имам две поръчки или да дадете номер да им звънна, в сайта няма...
+359878190098 на мен ми звънна една дама от този номер.

# 64
  • Мнения: 2 019
Един път месечно слагам Еластайзър, и то ако имам ( разбирайте да се вземе евтино на промоция )[/spoiler] От месец имам Олаплекс 1,2,3 първите ползвам само като правя кичури. 3-ката все забравям да я сложа Smile
Здравей, може ли малко повече инфо за Олаплексите (бях питала преди няколко страници)-с каква коса си, доволна ли си от шампоана и балсама?
Нямам шампоан и балсам Олаплекс. Ползвам терапията 1 + 2 когато се изсветлявам.
3ката е поддържащ продукт като преуош.
Не бих казала че имам някакъв уау ефект , косъма стои малко по-жилав.
За 6цата имаше положителни мнения, но все още не съм я ползвала.

# 65
  • Мнения: X
Скрит текст:
Един път месечно слагам Еластайзър, и то ако имам ( разбирайте да се вземе евтино на промоция ) От месец имам Олаплекс 1,2,3 първите ползвам само като правя кичури. 3-ката все забравям да я сложа Smile
Здравей, може ли малко повече инфо за Олаплексите (бях питала преди няколко страници)-с каква коса си, доволна ли си от шампоана и балсама?
Нямам шампоан и балсам Олаплекс. Ползвам терапията 1 + 2 когато се изсветлявам.
3ката е поддържащ продукт като преуош.
Не бих казала че имам някакъв уау ефект , косъма стои малко по-жилав.
За 6цата имаше положителни мнения, но все още не съм я ползвала.
О, добре, не съм разбрала. Благодаря все пак.

# 66
  • Мнения: 1 725
Моля, като ви доставят да пишете дали има доставка. Нправих втора поръчка с термото. Сега имам две поръчки или да дадете номер да им звънна, в сайта няма...
+359878190098 на мен ми звънна една дама от този номер.
Нищо почти не е останало, за втората ми поръчка няма да имам термо. Свършило е. Кара ги подред. Доставката е за наша сметка. Това разбрах от любезното момиче.

# 67
  • Мнения: 2 453
Искам да препоръчам Маракеш за боядисана коса Marrakesh Color Care като те са с включен Color phlex. Никъде не открих отзиви за серията гледам че доста се подценява марката и даже нямате желание да я пробвате обаче я купих на доверие от консултантката и на мен много ми хареса.
Малко я купих в отчаяние защото вече доста греди имах с шампоан на Керастас и на Епуваж и вече взе да ми писва . Най-добре се разбирах с Керастас Бейн сатин 1 и Маскинтенз обаче след продължителна употреба ефекта се загубваше и тъсех с какво  да сменям та се радвам че попаднах на тази серия и затова споделям.

Косата ми е много хидратирана и лъскава и обемна след изсушаване. Абе с две думи много съм доволна.

За протокола косата ми е с фин косъм боядисана кестеняво и я третирам със сешоар.

# 68
  • Мнения: 4 337
Niss, не мисля, че Маракеш е подценявана марка и не коментирана.
Относно термото уж ми казаха, че е налично, но докато стигне до мен да не остана и аз без .. Disappointed Relieved Scream Smile

# 69
  • Мнения: 282
Марката на Маракеш не е подценявана, даже има много мнения за нея, има много доволни от серума сплит ендз
Още в началото, когато започна да се продава марката в ЗР пробвах балсама от серията Marrakesh Color Care. Много ми хареса действието й! Жива, напоена, лъскава а коса! Даже май повече ми хареса от маската им!

# 70
  • Мнения: 3 435
Марката на Маракеш не е подценявана, даже има много мнения за нея, има много доволни от серума сплит ендз
Още в началото, когато започна да се продава марката в ЗР пробвах балсама от серията Marrakesh Color Care. Много ми хареса действието й! Жива, напоена, лъскава а коса! Даже май повече ми хареса от маската им!
С каква коса си?

# 71
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Някой ползвал ли е този серум и има ли доволни?

Аз си го купих онзи ден (хубава цена в Ам.Амазон), макар, че доста се поколебах, защото имам и Керастаз Терапист серума и доста се припокриват, но пък аз обичам да имам по 2+ продукта от серия и го взех. Днес трябва да го доставят до 9 пм,  ще спасявам крайчета - кичурите ми около лицето са в ужасно състояние, тези, които отнасят най-много сушене, преса, етц и въпреки, че преди седмица бях на фризьор все още ги доизчиствам от цъфтежи, да не казвам и колко експлозии на кортекса има по тези кичури, ужасно е! Ще споделя след време, но си признавам отсега, че като имам проблем в мерака си да го елиминирам ползвам толкова много продукти, че никога не знам кое доколко е помогнало накрая!

Любим протокол за тънка, много често боядисвана коса, с по-мазни корени и изсушени краища от периода ми без особени проблеми, когато търся най-вече обем и блясък!
1. Ш Tigi S Factor Volume
2. Б Tigi S Factor Volume ИЛИ
3. М Macadamia Deep Repair masque (много далече от корените ми)
4. Tigi S Factor Body Booster (в корените)
5. Тigi S Factor Papaya leave in moisture spray (дължините, ако не съм слагала маска, а само балсам)
6. Macadamia Healing Oil Spray (крайчетата, ako не суша със сешоар) ИЛИ
7. Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray (ако суша)

Протокол 5-то миене след боядисване:
Скрит текст:
1. Tigi S Factor True Lasting Color Shampoo
2. Redken Time Reset Filler Shot Phase
3. Redken Chemistry System 3.5 phix phase
4. Tigi S Factor True Lasting Color Conditioner
5. Alterna Caviar Densifying Leave-In Root Treatment
6. Alterna CAVIAR Multiplying Volume Styling Mist
7. Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray
Имам странното усещане, че сложих още нещо на връхчетата накрая.... серум вероятно, много бързах и сушенето беше на две, на три...

# 72
  • Мнения: 282
malika$, права,нормален косъм, небоядисана от около две години, преди това руса, редовно топлинно третирана.
На първа страница имам снимка

# 73
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Това чудо на Алтерна е един от малкото продукти способни да утежнят зверски моята чума буквално от две капки. С консистенция на много мазно олио е. Мислех си,че ще е нещо от сорта на маракеш за връхчета или Нийм плант серума на ланза-дръжки. Мазен мазньоч-това е поне при мен. Отлежава в шкафа наказано заедно с цялата серия Бонд рипеър. Само термото харесах от тях. Старите рипеър си ги харесвам и си ги ползвам чат пат.

# 74
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Принцесо, а при положение, че е толкова тежък продукт има ли опция да се ползва например вечер преди миене. Като преоуш за краищата, все пак претендира, че има полезно действие!?!? Или когато косата се носи прибрана (аз съм на кок твърде често!)

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 16:26 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт