Професионални серии за коса 133

  • 41 634
  • 747
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 398
Благодаря за отговора Gift Heart
Предполагам стоиш 40 минути, но какъв номер ползваш и какъв % оксидант?


40 минути стоя.  За номер и оксидант не мога да отговоря, тъй като в къщи не се боядисвам. Знам,че фризьора ми миксира боите в зависимост от това какъв отенък "гоним" този път.

# 271
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Някой има ли изгледи да си получи Oway поръчката? В четвъртък вечер поръчах нямам СМС

# 272
  • Мнения: 78
Някой има ли изгледи да си получи Oway поръчката? В четвъртък вечер поръчах нямам СМС
Аз също поръчах в четвъртък. Днес имам известие за пратка от Еконт.

# 273
  • Мнения: 4 280
Аз поръчах в петък и ми казаха, че ще я изпратят в събота, днес получих смс. Simple Smile
П.С. Взех шампоаните - моя за обем е до 12/2020, но другия против пърхот е до 12/2022, което е супер. 👌😍

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 13:20 от krystal93

# 274
  • Мнения: 3 420
И аз трябваше днес да имам пратка, но не.

Като заговорихме наскоро за Маракеш, се сетих, че имам забутан балсам в шкафа.
Ами много добре. Усещането е за напоена коса, не подвижна, като при чистата хидратация, но подхранена. За много сухи, с плътен косъм коси като моята е добре.

# 275
  • София
  • Мнения: 1 500
И аз исках да поръчам серума на Oway, но нямаше вече. Simple Smile  Сега ще чакам вашите отзиви.

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Аз днес имам смс за пратка от Еконт - серума на OWAY. Подразних се много, защото попитах мацката по Спиди или Еконт изпраща и тя ми отговори, че няма значение. Дадох адрес на офис на Спиди, а получавам смс от Еконт, че имам пратка на майна си Райна. Поне жената да ми беше писала или обади и да ми каже, че ще праща по Еконт и да ме пита кой ми е най - близкия офис 😡 пренасочих си пратката за друг офис и утре ще взема серума.

Искам да дам отзив и за маслото с камелия на O'right - много съм доволна от действието му. По принцип избягвам да слагам масла, защото косата ми е склонна към омазняване. От Рибката ми бяха пратили мостричка на олиото с последната поръчка и реших вчера да го пробвам. Измих с Денсифик Ш и М, сложих термото Ектеншиънист и после малко олио отгоре (не знам дали направих правилно с последователността на термото и олиото). Изсуших със сешоар и резултата беше гладка, мека и лесна за разресване коса. Олиото не ми утежни косата и съм много доволна, освен това цял ден косата ми грам не се заплете.

Само да допълня, за почитателите на Алтерна, в OLX има нямаление на Ш по 30лв 😉

# 277
  • Мнения: 4 280
Аз днес имам смс за пратка от Еконт - серума на OWAY. Подразних се много, защото попитах мацката по Спиди или Еконт изпраща и тя ми отговори, че няма значение. Дадох адрес на офис на Спиди, а получавам смс от Еконт, че имам пратка на майна си Райна. Поне жената да ми беше писала или обади и да ми каже, че ще праща по Еконт и да ме пита кой ми е най - близкия офис 😡 пренасочих си пратката за друг офис и утре ще взема серума.
Аз направо казах да е до офис на Спиди, но също получих смс от Еконт .. нищо де.

# 278
  • Мнения: 78
И аз дадох адрес на спиди, но пратката пристигна по Еконт. Взех я преди малко, но вместо хидратираща маска получих възстановяваща. Взех я все пак, може пък да ми хареса. И със  серум за връхчета се уредих.

# 279
  • Мнения: 284
В процес на търсене на боята OWAY съм, четох, че тази на Artego се доближавала в което се съмнявам. Ако някой я е ползвал и може да я сравни с OWAY ще съм благодарна.

Днес сутринта ми пристигна олиото на OWAY Glossy Nectar -  разкошно, като подхранване и термо. Никакво слепване и омазняване. Heartpulse


Скрит текст:

# 280
  • Мнения: 1 227
Най-накрая се реших и ще се боядисам (само дължините, тъй като цвета се е отмил и прозира светлото). Като ниво на цвета съм между 6 и 7, като цвят ще сложа 8,17 за да изсветли леко и да убие златистите тонове.
Тъй като доста ме е страх да не досъсипя увредените участъци, въпросът ми е следния - 1 доза ColorPhlex ще закрепи ли положението?

# 281
  • Мнения: 4 280
Карамеле, от промоцията ли си взе нектара?

# 282
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Ами честито на всички. мен явно няма да ме огрее Grinning,което си е пълна идиотия,ама карай. Марийка потъна някъде.

# 283
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
... веднъж в седмицата терапията на ланза . От 3 месеца не съм я подстригвала и все още нямам цъфтеж и накъсване! Ще се радвам, ако това помогне и на някой друг!
Много благодаря за споделеното, Вивиан!
Гледам я сега тази терапия на Ланза, сравнявам я с терапията на Редкен, която аз (частично) имам и се чудя следното...

Скрит текст:



И двете системи са подчинени на една и съща логика - вкарват се необходимите терапии (след шампоан, при Ланза изрично е указан вариант на ДПШ, при Редкен не е) и на последната стъпка терапиите се "запечатват" със сийлант.
Ланза: STEP 3: POWER PROTECTOR
Spray-in formula locks in nutrients & rebalances pH level to protect from damaging elements, including heat, chemicals, friction & pollution
Редкен: SHOT PHIX 3.5 PHIX PHASE SEALER FOR CHEMICALLY DISTRESSED HAIR
A pH rebalancing lotion for chemically distressed hair Rebalances pH levels in hair + Leaves the hair cuticle strong and seals in active ingredients

Та чудя се аз, при положение, че нямам протеиновата терапия на Редкен (но имам 4 други техни!), и имам протеин течен не е ли възможно да го заменя с това, което вече имам и пак да си "запечатам" със сийлъра!?!? Така и така имам вече чист протеин за преди боядисване, не ми се дават честно поредните $30+++ за профи протеиновата терапия на Редкен.
Ето тази ми липсва:

А това имам:

Oсвен да хвана да им сравня съставите...
Скрит текст:
Colorful Neutral Protein Filler
Ingredients: Aqua, Hydrolyzed Keratin Protein, Hydrolyzed Wheat Protein (and) Wheat Oligosaccharides, Keratin Amino Acids, Aloe Barbadensis, Humullus Lupulus, Urfica Dioica, 1, 3, Bix(Hydroxymethyl)5, 5 Dimethylimidazolidine-2, 4Dione, Methyl ester 4 Hydrozxybenzoic Acid, Tetrasodium Edta, Polysorbate-20, Parfum.

Redken Chemistry Exteme Shot Phase
Ingredients: Water, PPG-5-Ceteth-20, Cocamidopropyl Betaine, Magnesium Sulfate, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Fragrance, Sodium Chloride, Methylparaben, Ethylparaben, Benzyl Benzoate, Citric Acid
Та така, някой да е правил подобна шашма и да е запечатвал продукт на друг производител с финалната стъпка на дадена терапия!?!?!

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 21:32 от Agent Provocateur

# 284
  • Мнения: 1 666
Нищо не ти пречи да пробваш Grinning
Аз да попитам има ли някой тук на житен режим?

Общи условия

Активация на акаунт