Професионални серии за коса 133

  • 40 241
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 456
Стандартното олио поръчах,но и лайт няма.Иначе и него щях да взема,макар че грам не го усещам и ми разхвърчава то.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 744
Много ме е яд за олиото Rage Rage Rage
Добре че поне другите ми 3 артикула са налични

# 47
  • Мнения: 3 405
Страхотно оформена тема, благодаря!
 Нямам протокол.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Ами да са живи и здрави Grinning. Не са търговци. А казах,че платформата ми хареса защото се обновява своевременно. Ако беше в рибата всички щяхте да сте поръчали. Е оказа се,че и тая не е по-стока......
Мен не ме изкушиха с нищо. Имам пълна маска с кафява капачка 500мл. взета от Елинор преди коледа за 73лв. Имам и олио голямо подарък,което не ползвам. Виж ако бяха пуснали скъпата четка с естествения косъм Grinning щяха да ме спечелят,но не са......И така.....
Сега ще пиша за новите Керастази .....
Kérastase Genesis

Поръчах двата шампоана,маската и серума от https://www.friseurtotal.de/marken/kerastase/genesis
Тоя път ме спечелиха още с отварянето на маската Grinning. Момичета това чудо мирише едно към едно с  Нилските градини на Hermes Heart.
Но да карам подред......
Kérastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant-гъста керастазка перлена консистенция с аромат като на маската. Усещане при нанасяне примерно като от Архитект. Богата,плътна пяна от количество продукт колкото лешник.И...аромат,много аромат. Предупреждавам ако някой не долюбва Hermes хич да не посяга Grinning. При изплакване осезаемо се усеща протеина,но косата не се заплете,дори не се стегна много. Просто стана плътна и гъвкава. Подсуших с хавлия и нанесох примерно 2 лешника маска
Kérastase Genesis Masque Reconstituant отново гъст плътен продукт млечно бял и супер икономичен. Разнесох и сресах,после масажирах дължините,като не пазих скалпа,но и не съм втривала продукт в него.
Постоях двайсетина минути с шапка за баня и изплакнах. Косата беше страхотна,плътна и жилава под водата. Подсуших отново и нанесох по скалпа една пипета
Kérastase Genesis Serum Anti-Chute Fortifiant . Хора това е огромно шишище с още по-огромна пипета Grinning. За сравнение сигурно една такава се равнява на 4  от серума епруваж. Консистенцията не е чак водичка,но не е нито мазен нито лепкав.
 Масажирах с главата надолу няколко минути. В тоя момент си теглих една на ум,че се изскръндзих и не поръчах термозащитата Grinning защото не исках да развалям любимия аромат. Нанесох само мъничко термо за дълга коса и духнах със сешоара корена.....
 Страхооотно косище се получи. Плътно,с обем и много жилаво.
Скрит текст:

Добра протеинова серия на първо четене. Интересен ми е и другия шампоан разбира се,но за него ще пиша като го тествам.
 С аромат категорично ме спечелиха Керастаз тоя път. Определено ще купя пълноразмерна маска и термото...вероятно и шампоан ако в следващите дни скалпът ми прояви търпимост към него.

Мммммммм дойде ми днес и хидратиращата маска на Show ама ще почака до утре Grinning. Мирише на детско нишесте това чудо-ужас Grinning и ме потресе рядката консистенция на първо четене. Утре ще се боядисвам и ще завърша протокола с нея.

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 12:35 от prinzesata

# 49
  • Мнения: 3 542
Благодаря за ревюто, Принцеса, протеин е повече това чудо значи, полезно ми е да знам. Градините на Хермес са страхотни обаче, та... ще се почудя.
А за Кондаков - няма лоша реклама, но не е добре така. Всъщност още снощи като поръчвах си мислех, че няма да стане тая работа, особено с Николета на Фейсбук страницата. Пътници има за (почти) всички влакове  де, нищо лично към салона.

# 50
  • Мнения: 4 219
Може ли да ми напишете на съобщение телефонния номер от който са ви звъннали за поръчките?

# 51
  • Мнения: 1 531
На мен също ми се обадиха,олиото го няма налично,поръчах само лосиона.
В имейла с потвърдената поръчка ми излиза, че ще ми изпратят двете неща и пак няма доставка.Явно не актуализират инфото..

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 13:17 от X.T

# 52
  • Мнения: 844
Аз какви ги сътворих 😝 за първи път слагам маска преди к-водата, и термозащита след това. Честно казано блясъкът не е същия, но съм доволна от ефекта. А, да и цяла нощ с масла. Сега както е влажно и гадно тъкмо ще тествам термика на керастаз, че уж е специално за такива случаи.
Скрит текст:


Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 13:21 от Vivru

# 53
  • Мнения: 4 219
Малкото олио лайт също не е налично, ще чакам термозащитите. Казаха ми, че ще я изпратят най-вероятно в петък понеже имало 40 поръчки преди мен /40 поръчки много ли са Rolling Eyes /.

# 54
  • Мнения: 1 401
Момичета, това термо на Напура добро ли е https://www.zlatnaribka.com/termozashtita/termo-zashtita-za-izgl … -na-kosata-150-ml , трябва ми нещо, което да нанасям на суха коса преди въртящата четка.

# 55
  • Мнения: 241
Момичета, и аз бях поръчала маската на Марокан с кафявата капачка, обаче се изчерпала, предложиха ми с бялата капачка, пак хидратираща, но лайт версия. Взех я, за да не съм валат.
Някой ползвал ли е и много ли е лека?
Моята коса по принцип е плътна, с дебел косъм, но много бързо се омазнява.
Дано да не съм си дала парите на вятъра.

# 56
  • Мнения: 1 994
От всичко най мразя да поръчам нещо и след малко да ми звъннат,че не е налично.
Но нека да не бързаме със заключенията, защото на никой все още не му е потвърдена поръчката, нито датата за доставка. На мен много рядко ми се е случвало да поръчам нещо от някъде и да ми кажат, че го няма.
Аз останах без поръчка, всичко беше свършило. Първоначално получих мейл, днес ми се обадиха, че нямат наличности Sad Не са били подготвени за интереса  Wink
Явно тази седмица ми е такава, защото увиснах и от британски сайт. Дръпнали са парите от пей пал, ако съм искала да откажа поръчката. Ама няма .. когато имат да ми ги пратят.

По темата, аз май съм единствената в темата без такива протоколи.
Един път месечно слагам Еластайзър, и то ако имам ( разбирайте да се вземе евтино на промоция ) От месец имам Олаплекс 1,2,3 първите ползвам само като правя кичури. 3-ката все забравям да я сложа Smile
Иначе Шампоан + Маска и финиши.
Установила съм че важността на продуктите за моята коса е отпред назад - 1. Термозащита/ Финиши / Масла 2. Маска / Балсам и на последно 3. място Шампоана.

# 57
  • Мнения: 32
Момичета, това термо на Напура добро ли е https://www.zlatnaribka.com/termozashtita/termo-zashtita-za-izgl … -na-kosata-150-ml , трябва ми нещо, което да нанасям на суха коса преди въртящата четка.
Термото е доста харесвано. Мисля, че е подходящо точно за това, за което мислиш да го използваш. Като олио е, но е леко, не утежнява и има страхотен аромат. И няма свършване, поне при мен😁

# 58
  • Мнения: 656
Някой ползвал ли е този серум и има ли доволни?

# 59
  • Мнения: 2 249
И аз увиснах без наличности... От 7 неща, само 1 едно имали в наличност и отказах поръчката.

Общи условия

Активация на акаунт